Prezentační víkend na Hluboké

16. 03. 2012

9.3. - 11.3.2012,
Parkhotel Hluboká****, Hluboká nad Vltavou,


10 lekcí cvičení, 8 instruktorů, raut, tombola.
Na tomto ročníku prezentačního víkendu se představili jak stálice, tak i noví instruktoři v týmu CK Lenka.

V pátek v podvečer zahájila víkend první lekcí Veronika Kuštová, především lektorka společenských tanců a Single Lady Dancing v taneční škole Plamínek. Single Lady Dancing je v podstatě výuka latinskoamerických tanců v úpravě pro sólo ženy, tedy bez nutnosti mít na taneční kreace partnera. Na pátek večer si Veronika připravila lekci Jive a na sobotní odpoledne pak lekci Samby.

Vzhledem k tomu, že klientek, které navštěvují lekce tance, ať už u Veroniky či jinde, bylo na víkendu poskrovnu, měla jsem o návštěvnost těchto tanečních lekcí trochu obavy. Ale účast byla skvělá a já myslím, že jsme si i v podpatcích Veroniky moc hezky a jednouše vedené lekce (s přihlédnutím k množství začátečnic) moc užily..
undefined undefined

Další páteční lekci, tentokrát BOSU Cardio vedl Jiří Gruntorád. Jirka je stálice týmu instruktorů CK Lenka, naše spolupráce trvá už 10 let a za ty roky si Jirka mezi klientkami našel četné příznivkyně (není divu!). Proto jsme se o naplněnost jeho lekce neobávali ani v nejmenším. Jirka uzavřel páteční zahájení cvičebně-tanečního víkendového maratonu a následovala malá bojová porada instruktorů CK Lenka na sobotní pokračování.
undefined undefined

Sobotní ranní lekce BOSU Yogy pod vedením Věry Havlové byla na ranní probuzení a protažení výborná volba. Lekce Věry jsou perfektně vedené a vhodné pro klientky všech věkových kategorií. Věra se stále vzdělává a o jejích kvalitách svědčí i to, že ji ke spolupráci do nově otevřeného Centra funkčního pohybu přizval i známý puntičkář, perfekcionista a vynikající instruktor Daniel Müller.
undefined undefined

Po rychlé snídani, která následovala, byl už na „značce“ připraven další z instruktorů Michal Winter. Michal byl další z nováčků, který se na tomto typu víkendu klientkám představil. Když jsem večer předem při zahájením upozorňovala klientky, že zájem o Zumbu sice opadá, ale lekci Michala si nesmí nechat ujít, asi jsem měla přesvědčivý výraz, protože většina ze zúčastněných si opravdu lekci přišla vyzkoušet. A musím říct, že až do neděle, kdy víkend skončil, jsem slyšela z úst klientek i ostatních instruktorů na Michalovu lekci jen chválu.
undefined undefined

A čeká nás poslední lekce před krátkou pauzou na oběd…. Nastupuje tanečník, choreograf a instruktor Rosťa Šrom. Před polednem měl připravenou lekci Jazz Dance, taneční kreace se šikovnějším klientkám dařily velmi dobře, ty méně zdatné alespoň pozorovaly Rosťovy krásné taneční pohyby.
Ale pecka měla přijít až na Rosťově odpolední lekci, na které představil své nové cvičení BE-PRU.
undefined undefined

Je po polední pauze a program pokračuje. Odpoledne zahajuje opět Veronika Kuštová, tentokrát lekcí Samby. Venku krásně svítí sluníčko, bojím se o účast, ale v našem krásném proskleném sále (trochu klouže podlaha, ale bojujeme) se opět schází většina zúčastněných vyzkoušet si další ze žhavých temperamentních latinskoamerických tanců - Sambu.
Po Veronice přichází na scénu další ze stálic našeho týmu Milenka Berkmanová. Instruktoři mají možnost si v rámci možností vybrat, co za lekci na víkendu odcvičí. Když jsem Milence navrhovala lekci cvičení na velkých míčích - Body Ball (což jí jde taky moc dobře), zeptala se: „ A nemohla bych raději mít lekci BOSU Dance Aerobic? To mě hrozně baví a moc by se mi to líbilo…“ Kývla jsem a udělala dobře, Milenky tanečně zaměřená hodina s využitím balanční pomůcky BOSU se klientkám moc líbila.
undefined undefined

Show jede dál a přichází Petra Valouchová a Láďa Valouch. Oba manželé jsou mistři světa ve sportovním aerobicu, a jejich lekce, to je záruka kvality. Tentokrát se během lekce vystřídali oba a pro klientky si připravili kombinovanou lekci Towell Fitness a Zdravá záda. Blížilo se finále sobotního cvičebně-tanečního maratonu a klientky stále zůstávaly „na place“.
undefined undefined

A je tu úplný závěr (tedy pak bude ještě následovat večerní raut a tombola) sobotního sportování, do sálu se vrací Rosťa představit svou lekci BE-PRU. Rosťa zjednodušeně konstatuje: BE-PRU můžete brát i jako "taneční přípravku", jež vás naučí, jak si při tanci neubližovat. Laicky řečeno, BE-PRU je o krásném, ladném pohybu, vycházejícím kromě jiného z baletu v přijatelném a schůdném tempu pro každou klientku.
Na konci lekce klientky požádaly Rosťu o krátké taneční solové vystoupení a myslím, že i dosavadní taneční odpůrkyně si Rosťa získal, a nejedno oko nezůstalo dojetím suché…

A hurá na večeři! Jako každoročně na této akci byl připraven raut. A tak jsme všichni v klidu pojedli, protože jak klientky, tak instruktoři byli hladoví a žízniví.
undefined undefined

A je tu finále večera -  tombola! Slova se ujímá jako každý rok Jirka. Jirka Gruntorád je mimo jiné také zkušený moderátor a každoročně má toto sobotní večerní finále na starosti. Moje kolegyně Markéta s Natálkou už mají všechny dárky do tomboly vzorně nachystané, tak snad nic při předávání nepopleteme….
Děkujeme všem partnerům, kteří dárky do tomboly darovali: Internetový obchod www.pro-vlasy.cz, instruktorka CK Lenka a kosmetička Dana Šourková, sportovní oblečení Russell Athletic, instruktorka CK Lenka Tereza Semrádová + studio Fascinace, instruktor CK Lenka a majitel nově otevřeného Centra funkčního pohybu Daniel Müller, centrum thajských masáží Sabai, divadlu Broadway, agentuře Arttriton, divadlu Hluboká v produkci Zdeňka Pikla, firmě Expharma, agentuře Croce a Vratislavu Křížovi, instruktorce CK Lenka Radce Neubertové a Pilates Institute.
Děkujeme i Ústavu lékařství a kosmetiky a paní primářce MUDr. Miroslavě Pelechové.

Je tu neděle ráno. To už opravdu na cvičení vstávají jen ty nejskalnější klientky. Ale závěrečná lekce Dance Aerobic pod vedením Petry a Vládi, to je prostě lákadlo, kterému se nedá odolat…

Ještě snídaně, sluníčko se zatáhlo, prší, na dnešek už jsme počasí neobjednali…Je čas vrátit se domů a těšit se zase na příští rok!
undefined undefined

A na závěr mi dovolte poděkovat všem vám, klientkám, které jste si s námi přijely víkend užít a všem výše jmenovaným instruktorům, díky kterým se snad víkend vám všem povedl podle očekávání.

Budeme se těšit na viděnou zase příště na některé z akcí CK Lenka.

A pokud si chcete užít sobotu 14.4.2012 a vyzkoušet naše nové instruktorky, připravili jsme pro Vás „Sobotu v akci“, 4 lekce cvičení jen za 199 Kč!!!

Lenka Nehodová, jednatel

Reportáže z některých dalších akcích, které proběhly v „České Provence“ - Hluboké nad Vltavou:
Hotel Podhrad, léto 2011
Hotel Podhrad****, léto 2012


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16