Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě vyhlášeného nouzového stavu (tj. do 13. 4. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Podstupujeme nezbytné administrativními kroky a snažíme se postupně kontaktovat všechny klienty, kteří v období 13. 03. - 13. 04. 2020 měli objednané zájezdy a nebudou tedy moci čerpat uhrazené služby.
Pro víkendové pobyty v období od 17.4. 2020 prosíme o strpení, budeme všechny klienty informovat v nejbližších dnech v návaznosti na rozhodnutí o prodloužení nouzového stavu.

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte. V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a snažit se společnými silami s našimi partnery najít alternativní řešení ke spokojenosti všech. Více info zde: https://www.mmr.cz/cs/ostatni/web/novinky/mmr-oznamuje,-ze-zakaznici-cestovnich-kancelari-mo a zde https://www.accka.cz/stranky/o-nas/novinky-z-deni-accka/stanovisko-accka-k-vyhlaseni-stavu-nouze-2531.

V návaznosti na rozhodnutí vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů bylo občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky zakázáno vycestovat z území České republiky. Vzhledem k uvedenému zákazu nemohou naši zákazníci, kteří si zakoupili zájezdy v dubnu 2020 do Senegalu, SAE a na Kapverdské ostrovy, čerpat služby cestovního ruchu. Uvedené zájezdy byly zrušeny, aktuálně jednáme s partnery o dalším postupu.

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví, CK Lenka

Dárková poukázka

Chcete udělat radost svým blízkým? Obdarujte je originálním dárkem! Pořiďte jim dárkovou poukázku.

Nevíte jak na to? Poradíme Vám!

Dárková poukázka CK Lenka

Vánoční dárková poukázka

Vánoční poukázka CK Lenka

Dárkovou poukázku můžete zakoupit:

 1. na konkrétní pobyt
 2. na určitou částku, kterou lze vyčerpat na jakýkoli pobyt z nabídky CK Lenka (poukázka může sloužit i k částečnému uhrazení zájezdu)

Jak postupovat při koupi poukazu?

 1. zašlete nám objednávku (e-mailem) a uveďte, zda máte zájem o poukázku na konkrétní zájezd či ve Vámi zvolené finanční hodnotě
 2. v případě, že si budete přát uvést na poukázku konkrétní text (přání k narozeninám, peněžní hodnotu...), uveďte jej v objednávce
 3. uveďte poštovní adresu, na kterou má být poukaz doručen
 4. obdržíte od nás potvrzovací e-mail s pokyny k platbě
 5. po obdržení platby bude poukázka odeslána na Vámi uvedenou poštovní adresu

Obdrželi jste poukázku a nevíte jak postupovat?

 1. kontaktujte naší cestovní kancelář e-mailem či telefonicky
 2. uveďte typ a číslo poukázky, kterou jste obdrželi
 3. v případě, že jste obdrželi poukázku v určité hodnotě, uveďte prosím zájezd, na který ji požadujete uplatnit
 4. platnost dárkové poukázky je 12 měsíců od data vystavení (není-li uvedeno jinak)

© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16