Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě, kdy jsou uzavřené hotely (tj. do 25.5. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Postupně kontaktujeme všechny klienty, kteří v období do uvedeného data měli objednané zájezdy a nebudou tedy moci čerpat uhrazené služby. Pobyty od 29.5.2020 v ČR počínaje uvedeným termínem se v přavážné většině konají, pokud CK neinformovala o jejich zrušení.

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte. V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a postupovat dle platné legislativy.

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví - a snad brzy "na značkách" s vašimi oblíbenými instruktory, CK Lenka

Taneční formy > Samba

Samba pochází z portugalského slova „semba“ a znamená božskou tanečnici.

Nejznámější podobou samby je ta, která se tančí na karnevalech po celé Brazílii. Každý styl samby se něčím liší a používá lehce odlišnou hudbu, ale všechny mají společný základní sambový 2/4 rytmus.

Pro Sambu je typický tzv. sambový pohup a specifické pohyby pánví. Kroky jsou krátké rychlé. Vykročí se levou nataženou nohu dopředu (one). Za ní jde pravá (and) a nasleduje podup(two).Pravá noha jde zpět (two). Za ní jde levá (and) a nasleduje podup(two).Samba najdete na těchto pobytech:

© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16