Cvičení, golf a muzikál v české „Provence“ - v Hluboké nad Vltavou

17. 08. 2011

Termín: 12.8. - 14.8.2011
Instruktorky: Andrea Kopačková a Monika Švárová
Program víkendu: BOSU, Balantes, výuka golfu, muzikál Romeo a Julie

Hotel

Hotel Podhrad je velice kvalitní **** hotel přímo v centru Hluboké nad Vltavou, vzdálený jen 10 minut od zámku. Pohodlně je z hotelu také dosažitelné golfové hřiště, dráha na kolečkové brusle, která vede až do Českých Budějovic, tenisové kurty, adrenalin park, také nově otevřený Adventure minigolf - první svého druhu v České republice a řada dalších sportovišť a atrakcí (beach volejbal, dětské trampolíny a hřiště, prolézačky…).


Cvičení

2 lekce BOSU a jedna závěrečná lekce Balantes nám, myslím, všem dostačovaly k posílení a protažení těla. Na sobotní odpoledne byla připravena výuka golfu s profesionálním trenérem Ladislavem Ťupou, členem PGA… Trochu nervy, protože i když golf se hraje za každého počasí, jak říkají golfisté, nám se moc do deště nechtělo a ještě 10 minut před přesunem na golf pršelo. Než jsme si rozebrali hole a vyrazili na hřiště, pršet přestalo, vysvitlo sluníčko a krásné počasí vydrželo i na večerní představení muzikálu a nedělní dopoledne. Následovala výuka držení hole, zkoušení odpalů na driving range, přesun na Putting Green a zkoušeli jsme „puttovat“ neboli dostat míček do jamky.
A pak už jsme se přesunuli na Public Course neboli veřejné, 9ti jamkové hřiště, kde jsme vytvořili skupinky a pokusili se o hru. Některé z nás statečně bojovali až k poslední jamce, zatímco jiné skupinky daly přednost projížďce na kolečkových bruslích, masáži nebo relaxaci v hotelovém wellness, které nabízí malý bazén s protiproudem, whirlpool, saunu, infrasaunu.


Sobotní večer

Večer se většina klientek přesunula na nádvoří zámku Hluboká zaposlouchat se do muzikálu Romeo a Julie. Místa jsme měli krásná, blízko jeviště, takže nic nerušilo zážitky z představení. Při představení se fotit nesmí, tak alespoň pár nočních fotek zámku.Na celý rok 2012 je na Hluboké připravena řada víkendů, a to v hotelech Podhrad**** a Parkhotel Hluboká****.
Opět jsou připravujeny víkendy se cvičením, venkovními aktivitami jako např. projížďka na kolečkových bruslích s instruktory, výuka golfu, specielní cvičení pro golfisty  - Golfpilates.

Protože víkend uběhl hrozně rychle, na léto 2012 jsme připravili kromě pobytů na 2 noci i variantu prodloužených víkendů na 3 noci. A samozřejmě nebude chybět ani muzikál, v tomto roce se můžete těšit na světovou premiéru muzikálu Casanova.

A pokud je pro vás atraktivnější opera, vyberte si některý z víkendů, kde se kromě cvičení můžete zaposlouchat do melodií opery Carmen! Na výběr je  víkend v Telči či v Lednici!Budeme se těšit na viděnou!

 

Reportáž z víkendu na Hluboké z léta 2010 najdete zde.


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16