Golf na Hluboké - další novinka v naší nabídce

13. 09. 2010

„Česká Provence“ neboli městečko Hluboká nad Vltavou je jedním z nejatraktivnějších míst v České republice, které najdete v naší nabídce. Letos poprvé jsme zde pořádali pobyt s výukou golfu.

Nepřeberné množství aktivit:
Trasa na kolečkové brusle, po které se dá dojet až na náměstí v Českých Budějovicích, golfové hřiště, tenisové kurty, hřiště na beach volejbal, lanové centrum, krásný areál pro děti s obřími trampolínami, dětským hradem a jinými atrakcemi, aquapark, bowling… Celoročně otevřený zámek Hluboká, Alšova jihočeská galerie, v letních měsících Hudební festival. V okolí pak ZOO Ohrada, řada cyklostezek, jezdecké centrum Vondrov.

Novinka roku 2010 -golf
Právě  možnosti vyžití na Hluboké nás vedli k tomu, že jsme se již během jara pokusili nabídnout kombinace různých cvičení (jumping, BOSU) s venkovními aktivitami. Po úspěšně prodaných víkendech, v jejichž programu byla mimo jiné i vyjížďka na kolečkových bruslích, jsme  připravili víkend, kde pro naše klienty byly připraveny hned 2 novinky. První z nich byl Flowin (https://www.cklenka.cz/cviceni/druh/flowin/) a na sobotu bylo připraveno golfové dopoledne.Vyrazili jsme na tréninkové hřiště, zapůjčili hole, míčky a pak už nás trenér Ladislav Ťupa, člen PGA, učil držení holí, které už samo o sobě je pro začátečníka složité. No a pak to začalo - pokusy o odpaly na driving range, není to nic jednoduchého, ale sem tam nějaký míček docela letěl. Pak jsme se přesunuli tam, kde jak Láďa tvrdí, se vydělávají miliony - na Putting Grín a zkoušeli jsme „puttovat“ neboli dostat míček do jamky. No, na ty miliony to opravdu nebylo.
A pak už jsme prošli kolem tenisových kurtů, lanového centra a dalších atrakcí, které Hluboká nabízí, na Public Course neboli veřejné, 9ti jamkové hřiště, kde jsme vytvořili skupinky a pokusili se o hru. Bylo to krásné půldne v přírodě, ale musím říct, že dopravit míček do jamky dle pravidel, to není nic jednoduchého. A na závěr? Některé z nás golf (tedy spíše pokus o něj) tak zmohl, že i odpolední cvičení bylo mnohými klientkami nahrazeno relaxací v bazénu, na masáži, návštěvou zámku, muzikálu, který se ten den na zámku konal, nebo jinými, méně fyzickými aktivitami, než je cvičení. Ale v neděli ráno už jsme zase na závěrečné BOSU byli všichni včas „na značce“.

…od miminek po důchodce…….
V Hluboké nad Vltavou nabízíme pobyty ve dvou hotelích, Podhrad**** (https://www.cklenka.cz/hotely/wellness/podhrad/) a Parkhotel Hluboká**** (https://www.cklenka.cz/hotely/wellness/parkhotel-hluboka-nad-vltavou/).
V obou z nich pro vás na příští rok připravujeme pobyty se cvičením, těšit se můžete např. na: Zumbu, Jazz Dance, BOSU, Power Yogu, Flowin, Jumping, Balantes, Chi-toning…Řada víkendů bude opět zpestřena outdoorovými aktivitami - zejména výlety na kolečkových bruslích a opět výukou golfu, a protože na Hluboké je opravdu co dělat, připravili (kalkulace připravujeme) jsme pro Vás i vícedenní pobyty:


07.08. - 12.08. 2011 - pobyt pro maminky s dětmi od 1 roku, pro maminky bude samozřejmě
připraveno cvičení a pro děti program, který bude mimo jiné zahrnovat i plavání s rodiči
16.08. - 21.08. 2011 - 5ti denní pobyt zahrnující jak cvičení - Zumba, BOSU, Flowin, tak, výuku
golfu
, Nordic Walking…..(instruktor Monika Švárová a Andrea Kopačková)
27.10. - 30.10. 2011 - prodloužený pobyt se cvičením pro ženy všech věkových kategorií
(instruktor Věra Havlová)… a tím nekončíme …

Věříme, že vás v novém katalogu osloví i řada dalších novinek, jako např. víkendy s výukou tance, víkendy se cvičením a operou či muzikálem.


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16