Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě vyhlášeného nouzového stavu (tj. do 13. 4. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Podstupujeme nezbytné administrativními kroky a snažíme se postupně kontaktovat všechny klienty, kteří v období 13. 03. - 13. 04. 2020 měli objednané zájezdy a nebudou tedy moci čerpat uhrazené služby.
Pro víkendové pobyty v období od 17.4. 2020 prosíme o strpení, budeme všechny klienty informovat v nejbližších dnech v návaznosti na rozhodnutí o prodloužení nouzového stavu.

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte. V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a snažit se společnými silami s našimi partnery najít alternativní řešení ke spokojenosti všech. Více info zde: https://www.mmr.cz/cs/ostatni/web/novinky/mmr-oznamuje,-ze-zakaznici-cestovnich-kancelari-mo a zde https://www.accka.cz/stranky/o-nas/novinky-z-deni-accka/stanovisko-accka-k-vyhlaseni-stavu-nouze-2531.

V návaznosti na rozhodnutí vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů bylo občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky zakázáno vycestovat z území České republiky. Vzhledem k uvedenému zákazu nemohou naši zákazníci, kteří si zakoupili zájezdy v dubnu 2020 do Senegalu, SAE a na Kapverdské ostrovy, čerpat služby cestovního ruchu. Uvedené zájezdy byly zrušeny, aktuálně jednáme s partnery o dalším postupu.

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví, CK Lenka

Daniel Müller

Web: www.iqpohyb.cz

Místo působení

Centrum funkčního pohybu

Preferované aktivity

Pilates, a cvičení ze skupiny Body and Mind, BOSU, Aquarobics, Dance AE, Zdravá záda...prostě vše kromě bojových sportů

Daniel Müller

Kvalifikace

Přehled certifikací a absolvovaných školení najdete zde.

Hotel Měřín***

střední Čechy, Jablonná nad Vltavou
27. 11. - 29. 11. 2020
3 490 Kč
Aerobics, Aquarobics, Spirals, Zdravotní cvičení

E-mail:

daniel@iqpohyb.cz

Motto

Líná huba, holé neštěstí.

Co mi sport přináší?

radost ze života

Kvalifikace

Přehled certifikací a absolvovaných školení najdete zde.

Jaké druhy cvičím

Pilates, a cvičení ze skupiny Body and Mind, BOSU, Aquarobics, Dance AE, Zdravá záda...prostě vše kromě bojových sportů

Moje koníčky

moje práce

Proč se věnuji sportu?

Sport? To je prostě můj život již od dětství. Nejprve jsem závodně plaval a pak učil děti plavat. Poté jsem začal s komerčním aerobikem. Nyní se věnuji technikám pilates, které mi změnily celý život a hlavně postavu. Ve svém nově otevřeném Centru funkčního pohybu na Smíchově se při osobních trénincích věnuji klientům s různými pohybovými problémy a skupinovým lekcím Bosu® a Pilates. I tento obor postupně předávám dál prostřednictvím Pilates Clinic Academy a Smart Fitness Academy, tudíž opět učím, co jsem se naučil.

Mé lekce jsou vhodné...

Pro všechny bez omezení věku a i pro lidi s problémy držení těla.

Kde mě najdete?

Centrum funkčního pohybu

Mé lekce klientům přináší

Hlavně zdraví a obnovení zdravých hybných návyků, které jsme nějak pozapomněli.

Moji klienti mají většinou zájem

O osobní tréninky a skupinové lekce Pilates, protože výsledky mých klientů a žáků mluví za vše. (Na příklad o 2 konfekční čísla méně za tři měsíce).

Jak dlouho cvičím

od roku 1998


© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16