VIP víkend ve Vinařství U Kapličky 2014

11. 04. 2014

Letošní VIP víkend opět v krásném prostředí moravského vinařství proslaveného filmem „Bobule“.

Zahájení víkendu

Stejně jako vloni zahájila pobyt ve Vinařství U Kapličky majitelka cestovní kanceláře Ing. Lenka Nehodová společně s jejím týmem v plném složení a předala klientkám důležité informace o průběhu celého pobytu.

Páteční cvičení

Celý víkend byl opět nabitý různými cvičebními lekcemi, které tentokrát započala, plná energie a s úsměvem na tváři, Jana Šimková, s lekcí Spirals.

Hned po ní následoval Body Styling s Irčou Zoubkovou. Její lekce, jako vždy, nezanechala na žádné z nás suché místo a dala nám poznat, kde všude na těle máme stále ještě svaly.

Spirals Irča

Po cvičení už jsme se všechny těšily na místní vyhlášenou kuchyni a vynikající vína. Ty, co ještě oplývaly množstvím sil, zavítaly do místního Retro klubu, který ten večer hostil Óčko a Celeste Buckingham.

Co nás čekalo v sobotu?

I když se některým nechtělo, ráno je z postelí vytáhlo sluníčko a Flow jóga v podání pozitivně naladěné Radky Janákové. Po velmi příjemné lekci se krásně protažené klientky uchýlily k bohaté snídani.

V dopoledních hodinách očekávaly klientky Sylvu Silnou, která bohužel kvůli nemoci nemohla dorazit a tak lekci Salsy zastoupila instruktorka Lenka Landová. Lekci bohatou, jak základními tak i pokročilejšími variacemi a otočkami, zvládly klientky na jedničku s hvězdičkou a tak není divu, že se na konci všechny cítily jako Baby z Hříšného tance. :-)

Radka J. Lenka Evča

Taneční parket ještě ani nestihl vychladnout a už na něm vířila prach další tanečnice-dračice Eva Urbanová. Eva opět nezklamala a všem ukázala, že Zumbu může zvládnout skutečně každý.

Po tanečním dopoledni jsme šly doplnit energii do místní oblíbené restaurace, která, díky nádhernému počasí a věhlasu, lákala výletníky a praskala ve švech, takže bylo potřeba rezervovat dostatečný počet míst. O to se postarala, jak jinak, naše Terezka (viz foto).

Terezka

Odpolední pokračování

Po dobrém jídle a odpočinku nás opět protáhla a pozitivně naladila skvělá instruktorka Jógy Eliška Reková, která si na naše klientky udělala čas a přijela i přes náročné období příprav na státní zkoušky. Eliška si pro nás přichystala i překvapení v podobě nového DVD Powerjóga s Eliškou, které si může zakoupit na www.eliskarekova.eu.

Po Józe přitančila bývalá baletka Tereza Semrádová a představila nám lekci Fit Baletu. I když jsme si chvílemi nepřipadaly tak ladné a flexibilní jako ona, lekce v jejím podání nás natolik nadchla, že některé klientky se již staly stálými návštěvnicemi tanečního studia Fascinace, které Terezka vlastní.

Poslední hodina VIP víkendu vyšla na Milenku Berkmanovou, která přihopsala s ortézou a nataženými vazy v koleni po vášnivém lyžování. A tak nezbylo nic jiného, než udělat lekci 2v1 a přizvat si na pomoc kolegyni. Milenka tedy poskytla hlas a Irča Zoubková tělo :-) Zvládly to obě na jedničku a stejně tak i naše klientky.

Eliška Milenka + Irča

Hurááá!!! Cvičení za námi a před námi raut a degustace vybraných vín. Šunka, sýry, ořechy, tatarák, řízečky a mnoho dalších dobrot dráždících naše chuťové buňky na 1,5h vystřídala ochutnávka vín doplněná vyprávěním zdejšího someliéra, ze kterého čišelo nadšení a radost z práce ve vinařství.

Kaplička restaurace Degustace 1 Víno

Po ochutnávce se některé z nás uchýlily zpět k dobrému jídlu a ty, co ještě překypovaly energií, se odebraly do víru diskotéky vyhlášeného Retro klubu.

A je tu konec víkendu…

Posbírat namožená těla :-), sbalit kufry, ještě jednou si dopřát výbornou snídani, vybrat vína do soukromé domácí vinotéky a pomalu vyrazit zpět k domovům. Dojmy a nadšení z víkendu nemohl pokazit ani vydatný déšť, který nás cestou domů doprovázel.

Děkujeme Vinařství U Kapličky za skvělé služby, našim klientkách za úsměvy a radost z pohybu a těšíme se na další setkání na některém z našich pobytů.

Váš tým CK Lenka


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16