Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa****

Víkendový pobyt Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa****

11. 10. - 13. 10. 2019

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa**** , Krkonoše, Špindlerův Mlýn
 • vstup do krásného wellness & spa (bazén, sauna, pára, whirpool) v ceně pobytů
 • vyhlášená hotelová restaurace ORANGE le MOON s barem a vinotékou (pro klienty 10% sleva)
 • zahradní restaurace s lávovým grilem (v letních měsících)

4 lekce cvičení - Pilates, Balantes, Power Jóga, Aquarobics + vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny, páry v ceně pobytu


Instruktor

Monika Sobotková

Monika Sobotková

Specializuje se na: Power Jóga, Balantes - Pilates, Aquarobic, dětský aerobik více o instruktorovi


Ceny

Dospělý ve 3* pokoji Komfort* 3190 Kč
Dospělý ve 2* pokoji Standard* 2770 Kč
Dospělý ve 4* pokoji De Luxe* 3990 Kč
Dítě 3 - 12 let na přistýlce - Standard a Komfort** 1400 Kč
Dítě 3 - 12 let na přistýlce - De Luxe** 1800 Kč
Termín11. 10. 2019 - 13. 10. 2019
Počet nocí 2
Číslo pobytu19881110

Příplatky a slevy

Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou - Komfort 1760 Kč
Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou - Standard 1360 Kč
Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou - De Luxe 2600 Kč
Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma
Dětská postýlka (nutno objednat předem) zdarma
Příplatek za polopenzi - dospělý (nutno objednat předem) 520 Kč
Příplatek za polopenzi - dítě 3 - 10 let (nutno objednat předem) 320 Kč
Poplatek za psa či kočku, NELZE v pokojích De Luxe 660 Kč
Sleva na přistýlku - dospělý - Komfort 800 Kč
Sleva na přistýlku - dospělý - Standard 400 Kč
Sleva pro necvičící (alespoň s jedním cvičícím) 200 Kč

* uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení pokoje minimálně 2 osobami, u apartmánů minimálně 3 osobami - v uvedené kategorii pokoje
** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými v pokoji na přistýlce

Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice.

Cena zahrnuje

 • ubytování na uvedený počet nocí
 • stravování - snídaně
 • cvičení pod vedením instruktora
 • vstup do wellness - 1x denně na 2,5 hodiny - bazén, sauna, pára, whirlpool (zapůjčení županů a osušek za poplatek), děti mají povolen přístup do Spa pouze do 19.00
 • pobytovou taxu
 • parkování


 • Podložku na cvičení si vezměte s sebou.
 • Pobyt začíná v den příjezdu ubytováním po 15.00 h, cvičením dle programu, končí v den odjezdu cvičením a snídaní.

Web hotelu

http://www.bedriska.cz/

Ubytování

hlavní hotelová budova:  dvoulůžkové pokoje Komfort*** s možností přistýlky (přistýlka - rozkládací lůžko), koupelna (sprcha) s WC, fén, TV, rádio, minibar, trezor (zdarma), čtyřlůžkové apartmány Komfort *** - 2 průchozí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky

Depandence (cca 50 m od hlavní budovy): dvoulůžkové pokoje Standard** s možností přistýlky (přistýlka - pevné lůžko), koupelna (většinou sprcha) s WC, fén, TV, rádio, minibar, trezor (zdarma), čtyřlůžkové apartmány Standard** s balkónem

Studia De Luxe**** se samostatným vchodem ze zahrady: dvoulůžkové pokoje vybavené postelemi Hästens s možností přistýlky (přistýlka není zn. Hästens - rozkládací lůžko), koupelna (sprcha) s WC, fén, TV, rádio, minibar, trezor (zdarma)

WiFi ve všech kategoriích pokojů zdarma

Strava

snídaně - bufet, v případě polopenze večeře výběr z menu - polévka jednotná, hlavní jídlo výběr z cca 16 pokrmů (speciální nabídka dětských menu pro děti do 10 let - cca 6 dětských pokrmů) v restauraci Orange Le Moon, polopenzi je nutné objednat předem, nelze doplatit na místě; další možnost stravování à la carte v restauraci v hotelu nebo v některé z okolních restaurací. Hotelová restaurace Orange Le Moon je vyhlášená svou kvalitní kuchyní, v letních měsících je k dispozici zahradní restaurace s grilem. 

Sport

moderní wellness & spa - bazén (12,5 x 5,5 x 1,4 m), whirlpool, finská sauna, parní sauna, zážitková zóna (zážitková sprcha, ledová tříšť, vědro s ledovou vodou, ochlazovací bazének), relaxační zóna, vyhřívaná podlaha u bazénu, vířivka s barem s nabídkou nápojů, masáže, solarium (3Kč/minuta); v zahradě antukový tenisový kurt, dětské hřiště s klouzačkami, prolézačkami a trampolínou, ohniště, stolní tenis. V sousedním hotelu VZ Bedřichov je hotelový aquapark s tobogánem, vlnobitím a umělou řekou, kuželna, squash, krytá tenisová hala, fitness, whirlpool, sauna. Nedaleko hotelu je letní bobová dráha.
Cvičební lekce probíhají v kongresovém sále s plovoucí podlahou v depandanci hotelu Bedřiška, na cvičení se z pokojů v hlavní budově a ze studií přechází venkem. 

Vybavení

recepce, stylová hotelová restaurace s hlavní částí s barem, posezením u krbu a salonkem s venkovním posezením v zahradě (pro klientky CK Lenka 10% sleva z konzumace, nevztahuje se na nabídku denních menu a polopenzi), restaurace U pečené kachničky (pouze pro uzavřené skupiny na základě předchozí objednávky), kongresový sál, v celém hotelu WiFi

Náš názor

V hotelu Bedřiška je podle našeho názoru kromě vyhlášené hotelové restaurace Orange Le Moon hlavím lákadlem designové wellness otevřené na podzim 2016 s bazénem, saunou, párou, whirpoolem, barem. Při pěkném počasí je velice příjemné i posezení v hotelové zahradě. 

Doprava

vlastní - autem - ve Špindlerově Mlýně dle ukazatelů na hotel (u Hromovky vlevo směr bobová dráha), parkování u hotelu na parkovišti hlídaném kamerovým systémem,
busem  - zastávka Špindlerův Mlýn (cca 600 m od hotelu), na předběžné objednání odvoz hotelovým taxi (cca 150 Kč jedna cesta)

Vzdálenost:

Praha: 147 km, Brno: 225 km, Plzeň 238 km

Nabídka výletů

Tipy pro volný čas ve Špindlu

Objevte krásy a možnosti Špindlerova Mlýna nejen v zimě!

Více informací na: www.mestospindleruvmlyn.cz

 

Tipy na výlety v okolí Špindlerova Mlýnu

Sněžka

Nejvyšší hora Hraničního (Slezského) hřebenu, Krkonoš i celých Čech (1602 m). Vyhledávaný výletní cíl a rozhledový bod 1. řádu. Významná dominanta východních Krkonoš, 4,5 km vzdálená od Pece pod Sněžkou.Skalnatý holý vrchol má rozlohu 30 akrů a prochází přes něj státní hranice s Polskem. Název Sněžka pochází z 19. století, je odvozen od pojmenování Sněžná - jako sněhem pokrytá. První český název byl Pahrbek Sněžný, pak Sněžovka, od roku 1823 pak definitivně Sněžka.

Pramen Labe

Tzv. Labská studánka, opatřená betonovou skruží, leží v nadmořské výšce 1 386 m. Je spíše symbolickým označením pramene, Labe ve skutečnosti pramení o něco výš, v rašeliništi mezi kosodřevinou. Je zajímavé, že dlouho nebylo jasné, který ze dvou zdrojů Labe je "ten pravý". Ještě v 19.století se soudilo, že tato čest patří spíše prameni Bílého Labe na tzv. Bílé louce nedaleko Luční boudy.

Památník obětem hor

Symbolický památník v bývalé kapličce v Lučním sedle (také Modré sedlo) ve sníženině (1510 m) mezi Luční a Studniční horou. Zřízen v r. 1957, když původní památník (symbolický horský hřbitov) v Obřím dole poblíž Dixova křížku zničila lavina. Uvnitř jsou tabulky s údaji o tragických událostech, jména dalších obětí jsou na společné desce. Jen od r. 1935 zahynulo v Krkonoších přes 50 osob.

Labská přehrada

Byla postavena v letech 1910 - 1914 vídeňskou firmou Reidlich a Berger, kolaudace proběhla až 18. října 1918. Její dokončení znamenalo definitivní konec série povodňových katastrof, jež vyvrcholily roku 1897. Po uvedení do provozu se zjistilo, že hráz na několika místech prosakuje a průsaky se postupně zvětšovaly. Projekt na utěsnění hráze ze 30.let nebyl realizován, došlo k tomu až při generální opravě v letech 1966 - 1986.

Luční bouda

Největší horská bouda v Krkonoších na Bílé louce při okraji Úpské rašeliny (1400 m). Jedná se o významnou křižovatku turistických cest. Luční bouda byla založena asi v 16. století jako jednoduchý úkryt pro poutníky na Slezské cestě. V průběhu své existence bouda několikrát vyhořela, ale vždy byla obnovena a dále rozšířena. Postupem času se bouda stala významným hospodářským , obchodním, badatelským a turistickým střediskem. V říjnu 1938 při ústupu Němců před čs. vojáky bouda vyhořela, do dnešní podoby byla přestavěna v letech 1939 - 40. Za války výcvikové středisko Hitlerjugend a spojařek německého letectva Blitzmändel.

Obří důl

Mohutné horské údolí ledovcového původu mezi úpatím Sněžky a Pecí pod Sněžkou. Údolí je sevřeno Širokým hřbetem, Studniční horou, Sněžkou a Růžovou horou. Jeho podobu modeloval Úpský ledovec, největší čtvrtohorní ledovec v Krkonoších, dlouhý 4,5 km a silný 80 až 100 m.

Údolí Bílého Labe

Divoké údolí (800 - 140 m) erozně ledovcového původu, dlouhé 6,5 km. Vede od rozcestí U Dívčí lávky nad Špindlerovým Mlýnem k Bílé louce, ze severu sevřené Malým Šišákem a Stříbrným hřbetem a z jihu sráznými Kozími hřbety. Dolem probíhá rozhraní mezi žulovými a rulovými horninami. V letech 1889 - 91 byla vybudována zpevněná cesta, v letech 1971 - 75 zrekonstruována k boudě U Bílého Labe. Silnička byla vážně poškozena při povodních r. 1997.

Mohyla Hanče a Vrbaty

Mohyla nad Vrbatovou boudou na Zlatém návrší, připomíná tragickou událost z 24.3. 1913, kdy zde při lyžařském závodě na 50 km ve sněhové bouři zahynul český závodník Bohumil Hanč a o několik desítek metrů dále i jeho přítel Václav Vrbata, který se mu snažil dojít pro pomoc. Od kamenné mohyly je nádherný pohled do horní části Labského dolu a na Hraniční hřbet.

Kotelní jámy

Chráněné území (101 ha) tvořené ledovcovými kary Velké a Malé Kotelní jámy, oddělené skalnatým Liščím hřebínkem. Velká Kotelní jáma je vyhloubena v žule a Malá ve svoru. V jámách byly dobývány měděné rudy. Území je pestré na horskou květenu. Jsou zde typické lavinové svahy, a proto je v zimě značená trasa neprůchodná.

Sněžné jámy

Jedná se o nejmohutnější kar na území Krkonoš, těsně za státní hranicí na polském území (1480 m) v Hraničním hřbetu, asi 500 m od vrcholu Vysokého kola. Mohutný kar vznikl zpětnou a hloubkovou erozí ledovce a mrazovým zvětráváním skalních stěn. Kar se skládá ze dvou částí - Malé a Velké Sněžné jámy oddělených skalní ostruhou. Kolmé žulové stěny jsou asi 200 m vysoké a na dně jsou ledovcová jezírka zvaná Kochelské rybníčky. Celé území Sněžných jam je přírodní rezervací.

Labský vodopád

Labský vodopád spadá od Labské boudy Labskou roklí do Labského dolu. Je vysoký 50 m a dále pak po kamenech dalších 250 m až na dno dolu. V minulosti býval vodopád mohutnější a to díky majiteli Labské boudy J. Šírovi, který nad vodopádem zhotovil menší nádrž, ze které pouštěl vodu skupinám turistů. Dnes má vodopád spíše kaskádovitý charakter.

Pančavský vodopád

Jedná se o nejvyšší vodopád u nás. Je vysoký 250 m, rozdělený několika stupni. V Pančavské jámě je Schustlerova zahrádka (nepřístupná), v níž roste 150 druhů cévnatých rostlin. Zahrádka má jméno po pražském přírodovědci prof. F. Schustlerovi, který již v roce 1923 vypracoval projekt Krkonošský národní park.

Malý rybník (Maly Staw)

Horské pleso (1183 m), nazývané též Malý stav nebo Malý rybník, na polské straně Krkonoš pod Cestou čs. - polského přátelství. Jezero vzniklo činností ledovce, je dlouhé 241 m a široké 166 m, hloubka je 7 m. Vodu v jezeře zadržuje až 60 m vysoká morénová hráz ze žulových hranáčků. Z jezera vytéká říčka Velká Lomnice. Východně od jezera spadla 20.3. 1968 lavina, pod níž zahynulo 19 osob.

Velký rybník (Wielky Staw)

Jedná se o ledovcové jezero (1225 m), které má hloubku až 25 m a jeho rozloha je 6,5 ha. Žulová jezerní stěna vysoká 180 m. Na dně jezera v hloubce 2 až 5 m roste vzácná vodní kapradina šídlatka jezerní. Z Cesty česko - polského přátelství nepřístupný.


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu

V lokalitě Krkonoše se konají také tyto sportovní pobyty


Resort Sv. František - Hotel Erlebachova bouda

Krkonoše, Špindlerův Mlýn, číslo 19282609
Termín 26. 09. - 29. 09. 2019
Cena 5 090 Kč
Počet lekcí6
Jemná Jóga, Pilates rehabilitační

více info     rezervovat

SkiResort Hotel Omnia****

Krkonoše, Janské Lázně, číslo 19080310
Termín 03. 10. - 06. 10. 2019
Cena 3 740 Kč
Počet lekcí6
Pilates, Pilates Over Ball, Pilates Thera Band, Zumba

více info     rezervovat

SkiResort Hotel Omnia****

Krkonoše, Janské Lázně, číslo 190804101
Termín 04. 10. - 06. 10. 2019
Cena 2 490 Kč
Počet lekcí4
Pilates, Pilates Over Ball, Pilates Thera Band, Zumba

více info     rezervovat