VIP víkend v Golf Resortu Kaskáda 2016

20. 04. 2016

Intenzivní pobyty jsou mezi klientkami CK Lenka velmi oblíbené... nejinak tomu bylo i letos. Pro výjimečný víkend jsme tentokrát vybrali Golf Resort Kaskáda... Přečtěte si článek o průběhu pobytu. :-)

Zahájení víkendu

Jako každým rokem víkend zahájila majitelka CK Lenka, paní ing. Lenka Nehodová. Představila celý tým instruktorek, se kterými si klientky o víkendu zacvičily a sdělila nejdůležitejší informace ohledně průběhu pobytu.

A už cvičíme

První lekci víkendu si vzala na starost Irča Zoubková, dlouholetá instruktorka, ale zároveň slečna, se kterou denně můžete komunikovat přímo v kanceláři CK Lenka. S Irčou jsme si zacvičily pohybem nabitou lekci BOSU Body a získaly spoustu pozitivní energie. :-)

Irča Zoubková, BOSU Irča Zoubková, BOSU Irča Zoubková, BOSU

Následující zklidnění zajistila instruktorka Lenka Vlčková, která nám sundala "sibiřky" (pozn. ponožky), abychom se mohly věnovat chodidlům při lekci Foot Work (Zdravá chodidla), která je v poslední době hitem nejen v Body & Mind lekcích.

Lenka Vlčková, Foot Work (Zdravá chodidla) Lenka Vlčková, Foot Work (Zdravá chodidla)

Odměnou za poctivé cvičení nám byla vynikající večeře v hotelové restauraci, kterou jsme měly v ceně pobytu.

Sobota plná pohybu

Těšily jsme se na ranní přísun energie v podání protahovací a posilovací lekce. Do poslední chvíle bylo překvapením, s kterou instruktorkou se na lekci potkáme... Přivítala nás opět Irča Zoubková, krásně jsme se protáhly a na konci hodiny dostaly od Irči voňavý olej do dlaně.

Irča Zoubková, Stretching Irča Zoubková, Stretching Irča Zoubková, Stretching

Po snídani nás čekala kulatá lekce s velkými míči, na které se na nás usmívala naše milá Milenka Berkmanová. Lekce vypada vcelku nevinně, avšak tělo jsme procvičily řádně :-)

Milenka Berkmanová, Body Ball Milenka Berkmanová, Body Ball Milenka Berkmanová, Body Ball

Poslední lekcí před obědem, kterou si nenechal nikdo ujít, byl Latino mix s Evičkou Urbanovou... Taneční lekce všech možných stylů, juchající klientky, které se nebály odvázat a v neposlední řadě profesionální vedení instruktorky, udělal tuto lekci nezapomenutelnou.

CK Lenka Eva Urbanová, Latino Mix Eva Urbanová, Latino Mix

Cvičíme i odpoledne

Po obědě a odpoledním odpočinku jsme se sešly opět v sále, kde na nás čekala oblíbená instruktorka Lenka Presová s lekcí Body Stylingu. V doprovodu rockových songů se cvičilo samo. Lenka nás nešetřila a při lekci procvičila celé tělo. :-)

Lena Presová, Body Styling Lena Presová, Body Styling Lena Presová, Body Styling

Poslední sobotní lekce, mezi klientkami velmi oblíbená lekce Pilates Roller, pod vedením instruktorky Lenky Vokřínkové, byla příjemným zakončením našeho aktivního dne. Při lekci jsme promasírovaly unavená těla a zacvičily si cviky pro zdravé tělo.

Lenka Vokřínková, Pilates Roller Lenka Vokřínková, Pilates Roller Lenka Vokřínková, Pilates Roller

Jelikož už večer všichni šilhaly hlady, daly jsme si výbornou večeři a připily si vynikajícím moravským vínem... a hurá na kutě.

Neděle a my stále cvičíme

Víkend se nám uchýlil ke konci, přesto jsme vstaly z postýlek a namířily si to do sálu na lekci BOSU Pilates s instruktorkou Lenkou Landovou, kterou také můžete znát z přímého kontaktu kanceláře CK Lenka. Na BOSU jsme se příjemně protáhly a posílily celé tělo. Ideální kombinace před snídaní a následující cestou k domovům.

Lenka Landová, BOSU Pilates Lenka Landová, BOSU Pilates

Velice děkujeme Golf Resortu Kaskáda za vynikající služby, našim klientkám za skvělou atmosféru a instruktorkám za jejich cenný čas a cenné rady a tipy do cvičení...

Chválíme také všechny klientky, že poctivě chodily na všechny lekce :-) Takovou účast jsme na víkendu podobného druhu ještě nezaznamenaly a velmi nás to těší! :-)

Budeme se těšit při další příležitosti :-)

Vaše CK Lenka 


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16