Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě vyhlášeného „Nouzového stavu“ (tj. do 13. 4. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Podstupujeme nezbytné administrativními kroky a snažíme se postupně kontaktovat všechny klienty, kteří v období 13. 03. - 13. 04. 2020 měli objednané zájezdy a nebudou tedy moct čerpat uhrazené služby.

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte a dodržujte, prosím, splátkový kalendář uvedený ve vaší Smlouvě o zájezdu (platby u tuzemských zájezdů dle Potvrzení rezervace). V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a snažit se společnými silami s našimi partnery najít alternativní řešení ke spokojenosti všech. Více info zde: https://www.mmr.cz/cs/ostatni/web/novinky/mmr-oznamuje,-ze-zakaznici-cestovnich-kancelari-mo a zde https://www.accka.cz/stranky/o-nas/novinky-z-deni-accka/stanovisko-accka-k-vyhlaseni-stavu-nouze-2531.

V návaznosti na rozhodnutí vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů bylo občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky zakázáno vycestovat z území České republiky. Vzhledem k uvedenému zákazu nemohou naši zákazníci, kteří si zakoupili zájezdy v dubnu 2020 do Senegalu, SAE a na Kapverdské ostrovy, čerpat služby cestovního ruchu. Uvedené zájezdy byly zrušeny, aktuálně jednáme s partnery o dalším postupu.

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví, CK Lenka

Reference

Ingrid Kurhajcová - Reference

Ingrid Kurhajcová - Reference

Dobry den pani Nehodova,

Dakujem velmi pekne za darcek, ktory ma potesil a ktory som vobec necakala. Dakujem ze Vasa cestovna kancelaria existuje a ze ma take dobre ponuky. A to ze ma dobre ponuky svedci o tom ze ich tak casto vyuzivam.

celý článek

Jana Marešová a Eva Dalešická, Hotel Kraví Hora

Jana Marešová a Eva Dalešická, Hotel Kraví Hora

Vážení,

během uplynulého víkendu jsme absolvovaly víkend s jógou na Kraví Hoře, jehož se týkala změna v osobě lektorky.

celý článek

Stáňa Langrová, Wellness hotel Windsor

Stáňa Langrová, Wellness hotel Windsor

Ahoj CK Lenko,

právě jsem se vrátila z víkendového wellness pobytu ze Špindlu a musím říct, že jsem absolutně nadšená!

celý článek

Lenka Sojková, Hotel Kraví Hora

Lenka Sojková, Hotel Kraví Hora

Ahoj Lenko,

tenhle víkend jsme si byly zase užívat na Kraví hoře - bylo to úplně luxusní. Sešly jsme se docela fajn parta, personál hotelu, jídlo - vše zase bez chyby. Číšník nám dokonce nosil jídlo až do sklípku za hotelem.

celý článek

Barbara Gergelová, Hotel Kraví Hora

Barbara Gergelová, Hotel Kraví Hora

Dobrý den,

právě jsme se s kamarádkou vrátily z pobytu v Bořeticích. Ráda bych Vám touto cestou moc poděkovala.

celý článek

Iveta Králová, Hotel Spa Felicitas

Iveta Králová, Hotel Spa Felicitas

moc děkuji za blahopřání - dárek ke kulatinám (šampus), který mě čekal na hotelovém pokoji Spa Felicitas v Poděbradech na víkendovém cvičení 25. - 28. 4. s Ivankou Davidovou.

celý článek

M. Ptáčková, Relax Hotel Monínec

M. Ptáčková, Relax Hotel Monínec

Zdravím z Dobříše paní Šťastnou do Berouna!

Na podzim letošního roku jsem se s dcerou zůčastnila prodlouženého víkendu na Monínci.

celý článek

Lenka Sadilová

Lenka Sadilová

Chtěla bych vám poděkovat za vaši práci, protože naše víkendové pobyty s vámi jsou prostě perfektní a užíváme si je od začátku do konce. Po návratu se vždy těšíme na další.

celý článek

© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16