Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou zájezdy plánované do 2. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

V případě, že máte objednané květnové zájezdy, prosíme aktuálně nedoplácejte, o realizaci těchto zájezdů Vás budeme informovat na základě opatření vydaných v následujících dnech.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Jaroslava Vlková - Hotel Crystal Rocks, Severní Kypr

29. 09. 2014

Chtěla bych poděkovat za možnost zúčastnit se cvičení s Lenkou Landovou v severním Kypru v hotelu Crystal Rocks počátkem září letošního roku. 

Ačkoliv jsem neměla pobyt zajištěný přes CK Lenka, bylo mně i dceři dovoleno zúčastnit se ranních i večerních cvičení. Lenka vedla cvičení naprosto úžasně a my jsme si díky ní zpestřily naši dovolenou a ještě udělaly něco pro naše zdraví.

Pokud jde o hotel, pak mohu výběr jen pochválit. Hotel je velmi příjemný, bydlení v nízkých domcích v krásné zahradě, nádherné bazény pro dospělé i děti, tobogány, naprosto čisté a teplé moře s písečnou pláží. Výběr jídel není sice tak bombastický jako např. v Egyptě nebo Turecku, ale kdo má rád zeleninu a není příliš vybíravý, musel být spokojen.

Jaroslava Vlková


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16