Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě vyhlášeného nouzového stavu (tj. do 30. 4. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Podstupujeme kontaktujeme všechny klienty, kteří v období 13. 03. - 30. 04. 2020 měli objednané zájezdy a nebudou tedy moci čerpat uhrazené služby. 

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte. V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a snažit se společnými silami s našimi partnery najít alternativní řešení ke spokojenosti všech. Více info zde: https://mmr.cz/cs/ostatni/web/novinky/mmr-novy-zakon-ochrani-cestovni-kancelare-i-jejic 

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví, CK Lenka

Jaroslava Vlková - Hotel Crystal Rocks, Severní Kypr

29. 09. 2014

Dobrý den,

Chtěla bych poděkovat za možnost zúčastnit se cvičení s Lenkou Landovou v severním Kypru v hotelu Crystal Rocks počátkem září letošního roku. 

Ačkoliv jsem neměla pobyt zajištěný přes CK Lenka, bylo mně i dceři dovoleno zúčastnit se ranních i večerních cvičení. Lenka vedla cvičení naprosto úžasně a my jsme si díky ní zpestřily naši dovolenou a ještě udělaly něco pro naše zdraví.

Pokud jde o hotel, pak mohu výběr jen pochválit. Hotel je velmi příjemný, bydlení v nízkých domcích v krásné zahradě, nádherné bazény pro dospělé i děti, tobogány, naprosto čisté a teplé moře s písečnou pláží. Výběr jídel není sice tak bombastický jako např. v Egyptě nebo Turecku, ale kdo má rád zeleninu a není příliš vybíravý, musel být spokojen.

Přikládám několik fotografií z hotelu a ještě jednou děkuji.

Jaroslava Vlková


© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16