Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě vyhlášeného nouzového stavu (tj. do 13. 4. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Podstupujeme nezbytné administrativními kroky a snažíme se postupně kontaktovat všechny klienty, kteří v období 13. 03. - 13. 04. 2020 měli objednané zájezdy a nebudou tedy moci čerpat uhrazené služby.
Pro víkendové pobyty v období od 17.4. 2020 prosíme o strpení, budeme všechny klienty informovat v nejbližších dnech v návaznosti na rozhodnutí o prodloužení nouzového stavu.

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte. V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a snažit se společnými silami s našimi partnery najít alternativní řešení ke spokojenosti všech. Více info zde: https://www.mmr.cz/cs/ostatni/web/novinky/mmr-oznamuje,-ze-zakaznici-cestovnich-kancelari-mo a zde https://www.accka.cz/stranky/o-nas/novinky-z-deni-accka/stanovisko-accka-k-vyhlaseni-stavu-nouze-2531.

V návaznosti na rozhodnutí vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů bylo občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky zakázáno vycestovat z území České republiky. Vzhledem k uvedenému zákazu nemohou naši zákazníci, kteří si zakoupili zájezdy v dubnu 2020 do Senegalu, SAE a na Kapverdské ostrovy, čerpat služby cestovního ruchu. Uvedené zájezdy byly zrušeny, aktuálně jednáme s partnery o dalším postupu.

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví, CK Lenka

Palumbo Reef Resort, pobyt na Zanzibaru 3.2.-15.2.2017

24. 02. 2017

pobyt s instruktorkou Danou Šourkovou :-)

 

Srdečně zdravím.

Chtěla bych vyjádřit poděkování za nápad a následně realizaci cvičebního pobytu na Zanzibaru v Palumbo Reef ResortDanka Šourková, tak jako obvykle se profesionálně zhostila své role cvičitelky v krásném prostředí resortu. Rovněž svým přátelským přístupem sjednotila účastnice, že jsme byly taková " jedna parta". 

Děkuji za pěkné zážitky a budu se těšit na další akce Vaší CK.

Gabriela Kubátová

 

Dobrý deň,

rada by som Vám poďakovala za možnosť navštíviť s cvičením Zanzibar – bol to mimoriadny zážitok.

Krásne ubytovanie v rozkvitnutej záhrade, príjemné a profesionálne vedené cvičenie s Danou, mnoho zaujímavostí pri prvej návšteve „čiernej Afriky“.

Nádherné spomienky na celý život J.

Ďakujem a zdravím,

Marika Rákociová

 

Dobrý den všem,

vrátili jsme se ze cvičení na Zanzibaru. Chtěla bych velice pochválit Danu Šourkovou, kterou jsem před tím vůbec neznala.

Její cvičení bylo vynikající. Přizpůsobila ho vlhku a teplu, které na Zanzibaru bylo. I když jsme se navzájem všichni neznali,

tak z nás byla nakonec bezva parta a pobyt jsme si užili /byli tam i dva muži jako doprovod manželek/ - hlavně díky Daně.

S pozdravem  Ludmila Horáková

 

Dobrý den,

byla jsem s vaší cestovní kanceláří na Zanzibaru s Danou Šourkovou. Pobyt se moc vydařil, cvičení bylo super, moc jsem si to užila a krásně si odpočinula. Dana je výborná jak na cvičení, tak i po lidské stránce. Byla jsem s vámi poprvé a už přemýšlím, který další pobyt bude následovat.

Děkuji a zdravím

Renata Lukešová


© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16