Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Resort Sv. František - Hotel Erlebachova bouda

Proč právě sem

  • vstup do wellness v ceně pobytů (bazén s masážními lavicemi, sauny, pára)
  • prosklený sál na cvičení s nádherným výhledem na Krkonoše
  • restaurace s terasou s výhledem na hřebeny hor
  • 1 150 m n.m.
  • běžecké trasy začínají 100 m od hotelu

YoutubeWeb hotelu

http://www.erlebachovabouda.cz/index

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Sever s možností přistýlky (zpravidla pevné lůžko), koupelna (sprcha) s WC, fén, TV, rádio, lednice

dvoulůžkové pokoje Jih s možností přistýlky (zpravidla pevné lůžko), koupelna (sprcha) s WC, fén, TV, rádio, lednice

pokoje Jih balkon - shodné vybavení, prostornější, s balkónem a výhledem na hřebeny hor

WiFi ve všech kategoriích pokojů zdarma

Hotelová pravidla pro majitele psů (více info  - viz hotelový řád): pobyt se psem není možný v pokojích s balkónem ani pokojích na jih.
Protože přibývá hostů, dětí, alergiků i zvířátek na naší farmě, je třeba dodržovat určitá pravidla, aby se všichni u nás cítili dobře. Žádáme Vás o pochopení a tímto o dodržování následujících pravidel. Psi v celém areálu musí chodit na vodítku z důvodu přítomnosti dětí, cizích psů a zvířecí farmy.
Pokoj se psem (domácím zvířátkem) musí být po celou dobu pobytu označen visačkou, kterou obdržíte na recepci. Po ukončení pobytu zanechte visačku s obrázkem psa na dveřích.
Je třeba respektovat, že pes není dítě - nepatří do postele. Může být umístěn pouze ve vlastním pelíšku (je třeba si ho přivézt) v koupelně nebo v chodbě pokoje.
V případě, že host opouští hotel, musí vzít psa s sebou. To znamená, že pes nesmí zůstat sám na pokoji.
Do restaurace smí psi pouze na vodítku, velcí psi i s náhubkem.

Strava

snídaně - bufet, další možnost stravování a la carte v restauraci v Erlebachově boudě s terasou v hotelu. Součástí restaurace je i vinný sklípek, částečně oddělený od restaurace. Dále je zpravidla o víkendech otevřena Krkonošská hospůdka v Josefově boudě, která je součástí resortu.

Sport

wellness - bazén s masážními lavicemi a odděleným brouzdalištěm, bio sauna, infra sauna, parní sauna, relaxační zóna s lehátky a bagy určenými k relaxaci. Téměř celý prostor bazénu je obklopen panoramatickými okny, za kterými dýchá krkonošská příroda. Na jižní straně je oddělená relaxační místnost s lehátky s výhledem do údolí a také terasa. Součástí wellness je dále privátní finská sauna (za poplatek); nabídka masáží. Župany je možné zapůjčit za poplatek, celé wellness je přístupné v plavkách (kromě privátní sauny) a děti do 3 let musí mít plenkové kalhotky. V sousedním hotelu VZ Malý Šišák je bowling, v okolí široká nabídka turistických tras. Cvičební lekce probíhají v proskleném kongresovém sále s dřevěnou podlahou.

Vybavení

recepce, hotelová restaurace s terasou a částečně oddělenou vinotékou, panoramatická restaurace, Krkonošská hospůdka, kongresový sál, v celém hotelu WiFi

Náš názor

Na hotelu jsou nádherné především výhledy z restaurace, wellness i sálu na cvičení. Velice rozumné - na danou oblast - jsou i ceny v hotelové restauraci. Výhodou pobytů je volný vstup do wellness v ceně.
Hotel nedoporučujeme klientům, kteří vyhledávají rušný společenský a večerní život,  do centra Špindlerova Mlýna je to z hotelu cca 9 km.

Pokud je prostorný pokoj hlavním kritériem pro Váš spokojený pobyt, doporučujeme připlatit si pokoje kategorie "Jih balkon". Pokoje kategorie "Sever" jsou jednodušší a prostorově menší. Většina pokojů Sever je rovněž orientována na dostavbu hotelu, která bude ještě na jaře  2020 probíhat.

V průběhu zimy 2019/2020 bude zpoplatněné parkování v dostavěných garážích (z důvodu zákazu parkování na otevřeném prostranství daného vyhláškou KRNAPu).


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Resort Sv. František - Hotel Erlebachova bouda , Krkonoše, Špindlerův Mlýn

04. 06. - 06. 06. 2021
3 760 Kč
Jemná Hatha Jóga, Jin Jóga na podporu imunitního systému, Jóga pro zdravá záda, Jógová terapie
Obsazeno
11. 06. - 13. 06. 2021
3 760 Kč
Jóga, Pilates, Stretch, Zdravá záda
pobyt obsazen
Obsazeno
25. 06. - 27. 06. 2021
3 790 Kč
Jang & Jin jóga
pobyt obsazen
15. 07. - 18. 07. 2021
4 990 Kč
Jóga Clinic, Kruhový trénink, Pilates Clinic, Stretching, Zdravá záda
10. 09. - 12. 09. 2021
3 760 Kč
Jóga
08. 10. - 10. 10. 2021
3 790 Kč
Jemná Jóga, Jógová terapie, Slow Vinyasa Jóga
Poslední pokoje
15. 10. - 17. 10. 2021
3 760 Kč
Pilates matwork s vahou vlastního těla i s pomůckami
05. 11. - 07. 11. 2021
4 150 Kč
Flow Jóga, Jemná Jóga, Jógová terapie, Zdravá záda


Další hotely v oblasti Krkonoše


Wellness hotel Windsor****

Krkonoše, Špindlerův Mlýn

oblíbený hotel s jedinečnou atmosférou v centru Špindlerova Mlýna, Římské lázně (bazén, sauny, whirlpool, pára) v ceně pobytu, hotelový klub s bowlingem, u hotelu vyhlášený bar Silver Rock, děti do 6 let ZDARMA

Grand Hotel Hradec****

Krkonoše, Pec pod Sněžkou

vstup do Bubbly wellness (sauny, whirlpool, sluneční louka, Kneippův chodník) v ceně pobytů, designové pokoje s rekuperací horského vzduchu, hotel v centru Pece pod Sněžkou

Amenity Hotel & Resort Špindlerův Mlýn****

Krkonoše, Špindlerův Mlýn

vstup do wellness (bazén, sauna, pára, Kneippův chodník) v ceně pobytů, restaurace s terasou a krásným výhledem do přírody, hotelový bar s bowlingem, možnost pronájmu privátního wellness, župany v pokojích

SkiResort Hotel Omnia****

Krkonoše, Janské Lázně

děti do 10 let ZDARMA u víkendových pobytů, slevy pro děti až do 15 let i s jedním dospělým v pokoji, neomezený vstup do krytého bazénu, sauny, kardiozóny v ceně pobytu, neomezená jízdenka na lanovku na Černou Horu

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa****

Krkonoše, Špindlerův Mlýn

vstup do krásného wellness & spa (bazén, sauna, pára, whirpool) v ceně pobytů, vyhlášená hotelová restaurace ORANGE le MOON s barem a vinotékou (pro klienty 10% sleva), zahradní restaurace

Horský hotel Tetřeví boudy

Krkonoše, Dolní Dvůr

polopenze v ceně pobytů, vstup do bazénu a whirlpoolu v ceně pobytů, vstup do sauny a páry v ceně pobytů, restaurace s nádhernou velkou terasou s výhledem na hřebeny hor

© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16