Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

JUFA Hotel Grundlsee***

Proč právě sem

  • přímo na břehu jezera Grundlsee
  • vlastní malá pláž
  • slevová karta SalzkammergutCard v ceně
  • atraktivní nabídka aktivit – turistika, cyklistika, koupání nebo plavby po jezeře, termální lázně, slané světy….
  • česky mluvící personál
  • polopenze v ceně
  • vstup do sauny v ceně
  • venkovní hřiště, dětské prolézačky, pískoviště


Web hotelu

https://www.jufa.eu/hotel/grundlsee/

Poloha

hotel s pohořím Totes Gebirge ("Mrtvé hory") v pozadí se nachází přímo na břehu malebného jezera Grundlsee v regionu Salzkammergut (Solná komora) ve středisku Gössl. Grundlsee je označováno též jako „Štýrské moře“, je největším přírodním jezerem v celém Štýrsku (délka 6 km, šířka 1 km, 14 km přírodních pláží, nadmořská výška cca 730 m). 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko) v původní budově, koupelna (sprcha) s WC, fén (zdarma), TV, trezor (zdarma), WiFi. Většina pokojů bez balkónu, pokoje s balkónem jsou pouze u přízemních pokojů a jsou určené přednostně pro klienty se psy.

Na vyžádání za příplatek dle dostupnosti pokoje v novější přístavbě:
třílůžkové - 2 pevná lůžka a pohovka, čtyřlůžkové  - jsou buď 2 lůžka dole a 2 na galerii nebo se 2 ložnicemi, jedna z nich s palandou
Všechny pokoje v nové části jsou modernější, prostornější, mají balkón.

Strava

polopenze - snídaně a večeře bufet, k večeři je vždy výběr ze dvou polévek, tří teplých jídel, vždy jedno jídlo vegetariánské. Večeři doplňuje výběr ze zeleninových salátů a sladkých dezertů.

Sport

sauna, úschovna kol, půjčovna kol, lodí, stolní tenis, venkovní travnaté hřiště, ohniště, dětské prolézačky, pískoviště.

Cvičební lekce probíhají v kongresovém sále s plovoucí podlahou, při příznivém počasí na travnatém hřišti

Vybavení

recepce s barem a možností posezení i večer po ukončení obsluhy…, restaurace, krytá i otevřená terasa, herna, dětský koutek, v celém hotelu WiFi

Náš názor

Jufa Hotel Grundlsee*** je idální pro všechny příznivce aktivní dovolené v krásné přírodě. Nabídka aktivit v této lokalitě je opravdu pestrá - vlastní malá pláž, pěší turistika kolem jezer, cykloturistika, projížďky lodí po jezeře, návštěva nedalekého Bad Ischlu s termály nebo Císařskou vilou, která sloužila jako letní sídlo císaře Františka Josefa I...
Velice chutná je i polopenze servírovaná formou bufetu, zahrnutá v ceně pobytu. Pokoje jsou jednoduché, pro klienty, pro které je prioritou "luxusnější" ubytování, doporučujeme připlatit si ubytování v novější přístavbě hotelu (na vyžádání).

Výlety

Tématická místa - Salcburk, Mondsee...; pěsí turistika - stezky kolem jezer, pro bosé nohy; výlety lodí po jezerech; cykloturistika - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
JUFA Hotel Grundlsee*** , Rakousko, SalzkammergutDalší hotely v oblasti Rakousko


Hotel Stierer***

Rakousko, Štýrsko, Schladming-Dachstein

slevová karta Schladming Dachstein Sommercard v ceně, atraktivní nabídka aktivit – turistika, cyklistika, koupání, česky mluvící personál, polopenze v ceně, vstup do sauny v ceně

© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16