Hotel Gemini****

Proč právě sem

  • odlety z Prahy, Brna i Ostravy
  • hotel po celkové rekonstrukci v roce 2019
  • strava All inclusive
  • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů


Web hotelu

https://gemini.cnichotels.com/

Poloha

Korfu - jeden z nejkrásnějších a nejzelenějších ostrovů Řecka - právem nazývaný „smaragdový“. O bájné Kerkyře (řecký název pro Korfu) se zmiňuje už Homér ve svých eposech. Na Korfu pobývala v paláci Achillion i císařovna Sissi, vyhlášený je i záliv Paleokalistra s proslulou vyhlídkou Bella Vista nebo „Kanál lásky“ v Sidari.

Pobřeží Korfu ležícího v Jónském moři je lemované krásnými plážemi, na ostrově je i řada malebných vesniček, přístavů i útulných taveren.

Hotel se nachází v malém městečku Messonghi cca 20 km od krásného hlavního města Kerkyra s mezinárodním letištěm a je dostupné i místní dopravou (zastávka u hotelu). V blízkosti hotelu jsou supermarkety a obchody se suvenýry, taverny, bary…

Pláž

písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do vody (při vstupu do vody jsou zpravidla oblázky, pro citlivější klienty a zejména děti doporučujeme boty do vody) cca 100 m od hotelu. Část pláže je veřejná, širší a je možné na ní využívat vlastní slunečníky, deky… Další část pláže je vybavena slunečníky a lehátky (cca 6€/den/slunečník + 2 lehátka) a zpravidla jsou provozovány bary či tavernami a „kompenzací“ za zapůjčení lehátek je nápoj (resp. 2 nápoje – často frappé nebo ledová káva/den). Plážové osušky v případě zájmu za poplatek (2€/den, kauce 10€)

Ubytování

kompletně zrekonstruované (2018/2019) dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě, koupelna (sprcha nebo vana) s WC, fén (zdarma), telefon, TV, lednice, rychlovarná konvice, venkovní posezení, klimatizace (zdarma), trezor (zdarma), balkón nebo teráska. Pokoje s výhledem na moře jsou pouze v omezeném množství v nejvyšším patře a nelze je garantovat. WiFi v pokoji za poplatek.

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře, během dne lehké občerstvení ve vybraných časech. Vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 - 23.00 h).

Vybavení

hotelový komplex se skládá z 2 budov, vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), výtah, zahrada, „amfiteátr“, dětské hřiště, zdarma stolní tenis, šipky a minigolf, za poplatek internetový koutek, biliard, WiFi na recepci zdarma.

V období od 14.6. - 11.9. probíhají v hotelu animační programy pro děti (Karcoolčin dětský klub) i dospělé. Na začátku a na konci animační sezony uvedené u každého hotelu mohou být animační programy omezeny, může být snížen počet přítomných animátorů, mohou být organizovány přednostně aktivity Karcoolčina dětského klubu či nemusí být pořádána večerní představení. 

Výlety

Velký okruh ostrovem (40 €), Kalamas - BBQ - Modrá laguna (42 €), Paxos, Antipaxos a jeskyně (44 €), Aqualand (44 €), cena pronájmu auta od 35 €/den podle kategorie, délky zapůjčení a sezóny - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Hotel Gemini**** , Řecko, KorfuDalší hotely v oblasti Řecko


Hotel Argo**+

Řecko, Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře, taverny a minimarkety v těsné blízkosti, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde

Hotel Thalassa & SPA****

Řecko, západní Řecko

strava All inclusive, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, nádherné západy slunce

Apartmány Ammos Beach***

Řecko, Karpathos

přímo na pláži, velmi příjemné a klidné ubytování, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře, na pokraji hlavního města Karpathosu - Pigadie, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde

Helios Hotel***

Řecko, Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové, pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře je u sousedního hotelu Argo, taverny a minimarkety v těsné blízkosti

© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16