Hotel Gemini****

Proč právě sem

  • odlety z Prahy, Brna i Ostravy
  • strava All inclusive
  • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů


Web hotelu

https://gemini.cnichotels.com/

Poloha

Korfu - jeden z nejkrásnějších a nejzelenějších ostrovů Řecka - právem nazývaný „smaragdový“. O bájné Kerkyře (řecký název pro Korfu) se zmiňuje už Homér ve svých eposech. Na Korfu pobývala v paláci Achillion i císařovna Sissi, vyhlášený je i záliv Paleokalistra s proslulou vyhlídkou Bella Vista nebo „Kanál lásky“ v Sidari.

Pobřeží Korfu ležícího v Jónském moři je lemované krásnými plážemi, na ostrově je i řada malebných vesniček, přístavů i útulných taveren.

Hotel se nachází v malém městečku Messonghi cca 20 km od krásného hlavního města Kerkyra s mezinárodním letištěm a je dostupné i místní dopravou (zastávka u hotelu). V blízkosti hotelu jsou supermarkety a obchody se suvenýry, taverny, bary…

Pláž

písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do vody (při vstupu do vody jsou zpravidla oblázky, pro citlivější klienty a zejména děti doporučujeme boty do vody) cca 100 m od hotelu. Část pláže je veřejná, širší a je možné na ní využívat vlastní slunečníky, deky… Další část pláže je vybavena slunečníky a lehátky (cca 10 - 15 €/den/slunečník + 2 lehátka). Plážové osušky v případě zájmu za poplatek (2 €/den, kauce10 €)

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě, koupelna (sprcha nebo vana) s WC, fén (zdarma), telefon, TV, lednice, rychlovarná konvice, venkovní posezení, klimatizace (zdarma), trezor (zdarma), balkón nebo teráska. Pokoje s výhledem na moře jsou pouze v omezeném množství v nejvyšším patře a nelze je garantovat. WiFi v pokoji za poplatek.

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře, během dne lehké občerstvení ve vybraných časech. Vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 - 23.00 h).

Vybavení

hotelový komplex se skládá z 2 budov, vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), výtah, zahrada, „amfiteátr“, dětské hřiště, zdarma stolní tenis, šipky a minigolf, za poplatek internetový koutek, biliard, WiFi na recepci zdarma.

V období 20. 6. - 10. 9. 2024 probíhají v hotelu animační programy pro děti (Karcoolčin dětský klub) i dospělé. Na začátku a na konci animační sezony uvedené u každého hotelu mohou být animační programy omezeny, může být snížen počet přítomných animátorů, mohou být organizovány přednostně aktivity Karcoolčina dětského klubu či nemusí být pořádána večerní představení. 

Výlety

Velký okruh ostrovem (40 €), Kalamas - BBQ - Modrá laguna (42 €), Paxos, Antipaxos a jeskyně (44 €), Aqualand (44 €), cena pronájmu auta od 35 €/den podle kategorie, délky zapůjčení a sezóny - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Hotel Gemini**** , Řecko, Korfu

Obsazeno
22. 07. - 29. 07. 2024
31 290 Kč
+ příplatek za cvičení 1 400 Kč
Body Styling, Dynamický stretching, Foot Work (zdravá chodidla), Over Ball, Thera Band, Zdravotní cvičení, cvičení DNS prof. Koláře + odlety z Prahy, Brna, Ostravy
pobyt obsazen
Poslední pokoje
16. 09. - 23. 09. 2024
24 690 Kč
+ příplatek za cvičení 1 400 Kč
Jóga + odlety z Ostravy, Brna


Další hotely v oblasti Řecko


Hotel Apollo Palace*****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, plážové osušky ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Blue Sea

Řecko, ostrov Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové,  taverny a minimarkety v těsné blízkosti, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte


strava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Eden Roc Resort*****

Řecko, Rhodos

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava Ultra All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, plážové osušky ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, několik restaurací à la carte v ceně

© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16