Eden Roc Resort*****

Proč právě sem

  • odlety z Prahy, Brna i Ostravy
  • strava Ultra All inclusive
  • lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA
  • plážové osušky ZDARMA
  • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů


Web hotelu

https://www.edenroc.gr/

Poloha

Ostrov Rhodos je největším z ostrovů souostroví Dodekanésos a je čtvrtým největším řeckým ostrovem. Ostrov leží v jihovýchodní části Egejského moře. Z východní strany jsou břehy ostrova omývány vlnami Středozemního moře, ze západní strany pak mořem Egejským. Od severu k jihu měří 78 km, v nejširší části od západu k východu cca 35 km. Délka pobřeží činí asi 220 km.

Rhodos je ostrov, který se podle legendy vynořil z mořských hlubin a byl přidělen bohu slunce – Héliovi. Rhodos je ostrov plný slunce, které tady září celých 300 dní v roce. Svým návštěvníkům poskytuje vše, co si jen mohou přát. Průzračné moře, oslňující pláže, zajímavé památky… Antický ostrov Rhodos chytne za srdce každého návštěvníka. Místa jako středověké centrum města Rhodos či starobylé městečko Lindos si zamilujete od samého začátku.
Prostorná areál hotelu se službami Ultra All Inclusive Resort Eden Roc Resort se nachází v příjemné zahradě přímo u pláže a kromě komfortního ubytování nabízí i bohaté zázemí. Hostům je k dispozici množství restaurací a barů, několik bazénů, z nichž jeden je s tobogány, nechybí ani minigolf či hřiště na fotbal, tenis či padel.

Resort se nachází na klidném místě v oblasti Koskinou, okrajové části letoviska Kalithea. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 18 km a centrum starobylého hlavního města Rhodosu cca 7 km. V pěší dostupnosti cca 500 m lze navštívit místní obchůdky se suvenýry, taverny a bary. Autobusová zastávka se spojením do města Rhodos a dalších míst na ostrově je vzdálená cca 500 m od hotelu. Hotel leží přímo u krásné písčitooblázkové pláže.

Pláž

přímo u písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, plážové osušky zdarma (depozit)

Ubytování

Standardní pokoje s výhledem do zahrady nebo výhledem na moře v hlavní budově s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány centrálně (1. 6. - 30. 9. zdarma), TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor (zdarma), minibar (při příjezdu doplněn zdarma), set na přípravu kávy a čaje. Maximální obsazenost tři dospělí. 

Na vyžádání bungalovy s výhledem do zahrady s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány individuálně (1. 6. - 30. 9. zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor (zdarma), minibar (jednou za pobyt doplněn zdarma), set na přípravu kávy a čaje. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě, cena na vyžádání.

Strava

Ultra All inclusive – zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu (snídaně 7.00 – 10.00, obědy 12.30 - 14.00, večeře 19.00 - 21.30) v hlavní hotelové restauraci, pozdní snídaně 10.00 – 11.00 h, bohaté občerstvení během celého dne, několik druhů zmrzlin, koktejly, ledová káva, pozdní občerstvení 23.00 – 02.00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních a importovaných alkoholických a nealkoholických nápojů 10:00 - 01:00. Uvedené časy jsou orientační.

Sport

Zdarma: tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště na basketbal, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum
Za poplatek: masáže, vodní sporty na pláži

Vybavení

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, osm restaurací à la carte (asijská, americká, italská, řecká, středozemní, mezinárodní a další, vstup na večeři jednou za pobyt zdarma, místa nutno předem objednat), tři bary, čtyři snack bary, bar na pláži, sladký bar (velký výběr dezertů a zmrzlin), bazén s mořskou vodou, dětský bazén, vodní skluzavky (vstup povolen dětem od 3 let a osobám s výškou nad 120 cm), dětské hřiště, animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce, mini klub, minimarket, směnárna

Animační sezona: 10. 6. - 10. 9. 2024
V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů. Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, v češtině mohou být organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.

Výlety

ostrov Simi (59 €), večerní Rhodos (38 €), ostrov Chalki a údolí motýlů (54 €), plavba po východním pobřeží lodí Maggelanos (38 €) - více informací o výletech naleznete v záložce "KAM NA VÝLET"


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Eden Roc Resort***** , Řecko, Rhodos

Obsazeno
30. 05. - 06. 06. 2024
24 890 Kč
+ příplatek za cvičení 1 400 Kč
Fasciální strečink, Jóga Clinic, Pilates Clinic + odlety z Prahy, Brna, Ostravy
pobyt obsazen


Další hotely v oblasti Řeckostrava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Hotel Gemini****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava All inclusive, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

Blue Sea

Řecko, ostrov Karpathos

klidné letovisko, nádherné pláže s tyrkysovou vodou - písečné i oblázkové,  taverny a minimarkety v těsné blízkosti, reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte

Hotel Apollo Palace*****

Řecko, Korfu

odlety z Prahy, Brna i Ostravy, strava All inclusive, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA, plážové osušky ZDARMA, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů

© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16