Sportovní programy

Golf & Spa Resort Cihelny****

Česká republika » Západní Čechy » Cihelny, Karlovy Vary

Golf & Spa Resort Cihelny****

  • neomezený vstup do bazénu, whirlpoolu, saun, páry v ceně pobytů
  • hotel v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les
  • jen 11 km od kolonády v Karlových Varech
  • desigové pokoje
  • župany v pokojích v ceně pobytů
  • 10% sleva na masáže
  • 10% sleva na konzumaci v restauraci


Web hotelu

http://www.golfresortcihelny.cz/

Ubytování

Ubytování:
jedno-, dvoulůžkové pokoje
Junior Suite - velký pokoj s předsíní, ze které je vstup do koupelny, schody do pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky pro max. 1 dospělého nebo 2 děti
Suite - apartmán s dvěma pokoji - obývací pokoj s gaučem a možností přistýlky pro max. 1 dospělého nebo 2 děti, ložnice s manželskou postelí. Z obou pokojů je vstup na velkou terasu. Suite je možno propojit ještě s klasickým dvoulůžkovým pokojem.
Všechny pokoje mají koupelnu (sprcha) s WC, fén, TV, minibar, WiFi, trezor zdarma, některé pokoje s balkonem (jednolůžkové a Junior Suite vždy bez balkonu). 

Strava

snídaně - bufet, další stravování možné à la carte v hotelové restauraci s  terasou s výhledem na golfové hřiště a Slavkovský les

Sport

wellness centrum – vnitřní bazén (10 x 6 x max. 1,6m) s whirlpoolem, finská a bylinková sauna, parní sauna, laconium, odpočívárna se sluneční terasou; masáže, zábaly, kosmetika; malé hotelové fitness;18jamkové golfové hřiště, 9jamková Golfová akademie (možnost vstupu i bez zelené karty).
Cvičební lekce probíhají v kongresovém sále s kobercem.

Vybavení

recepce,restaurace s terasou s výhledem na golfové hřiště a Slavkovský les, kongresový sál, WiFi v celém hotelu

Doprava

autem - jako cílové místo zadejte Golf Resort Cihelny (Karlovy Vary)

vlakem - ze zastávky Karlovy Vary dolní nádraží do zastávky Cihelny (9 min) cca 200-300m od hotelu

 

Vzdálenost:

Praha: 136 km, Brno: 344 km, Plzeň 73 km

Nabídka výletů

Výlety v okolí hotelu Golf & Spa Resort Cihelny

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13.století. Na Lokti je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí. Měl dopadnout na nádvoří hradu v srpnu roku 1422.

Klášter Teplá

Klášter s tradicí přes 800 let obývá řeholní komunita, jejímž posláním je práce s lidmi. Proto premonstráti působí jako kněží v okolních farnostech. Jejich každodenní modlitby přímo zde v klášteře jsou otevřeny poutníkům, každou neděli se v klášterním kostele Zvěstování páně koná mše svatá.

Zájemci o památky mohou v rámci pravidelných dvou poznávacích prohlídek navštívit klášterní knihovnu s muzeem nebo barokní obytné křídlo kláštera. V tomto křídle zároveň funguje vzdělávací centrum Hroznatova akademie, které pořádá tvořivé dílny pro širokou veřejnost a vzdělávací programy pro školy. V letních měsících se v kostele konají varhanní koncerty. Klášterní knihovna je otevřená odborné veřejnosti.

Karlovy Vary

15km / 15 min autem

Je významným lázeňským střediskem se známým sklářským a potravinářským průmyslem. Patří mezi nejnavštěvovanější lázeňská města v Česku.

Františkovy Lázně

51km / 35 min autem

Františkovy Lázně patří mezi naše nejpůvabnější a nejatraktivnější lázně, které si zachovaly kouzlo a atmosféru z přelomu 19. století. Místo je ideální pro zdravotní a relaxační dovolenou.

Mariánské Lázně

38 km / 40 min autem

Mariánské Lázně, to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády a půvabné pavilony, příjemné kavárny a útulné hotely. Město obdařené léčivými minerálními prameny a jedinečnou atmosférou, kterou si každý rok přijíždějí vychutnat tisíce a tisíce návštěvníků. Místo, ve kterém se potkává historie s moderními způsoby, jak příjemně strávit dovolenou – lázeňským odpočinkem, ale také aktivně sportem, vycházkami nebo kulturním programem.

 


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu

Další hotely v oblasti západní Čechy

Spa & Wellness hotel zámek Lužec****

západní Čechy, Lužec, Nová Role
čistý vzduch, ticho, okouzlující příroda středověká atmosféra hotelu neomezený vstup do bazénu, sauny, páry, whirlpo... podrobnosti

Sportpenzion Pohoda

západní Čechy, Letkov
pěkné, prostorné pokoje krásný velký sál na cvičení se zrcadly vstup do whirlpoolu v ceně pobytů bohaté sportovní... podrobnosti