Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Sri Lanka, 18.11.-29.11.2018 s Věrkou Havlovou

11. 12. 2018

Dobrý den,

chtěla bych Vám vyjádřit poděkování za nádhernou aktivní dovolenou, kterou jsem s Vaší CK strávila v době od 18.11.2018 do 29.11.2018 (bez cesty) na Srí Lance.

Byla to dovolená plná barev, vůní a nezapomenutelných zážitků. Organizace byla bezchybná, ubytování luxusní, program skvěle sestavený. Poděkovat bych chtěla zejména místnímu průvodci Lalitovi a jeho dvěma kolegům, kteří nás provázeli na poznávacím okruhu a organizovali jej tak, aby poznávání místních pamětihodností bylo pro nás co nejpříjemnější. Dokonce nám zařídili zcela mimo program sloní safari. A zvláštní poděkování patří paní cvičitelce Věrce Havlové za odborně vedené lekce i za milou společnost v průběhu celého zájezdu. Těším se na další zájezd organizovaný Vaší kanceláří.

Přeji hodně úspěchů ve Vaší další práci a jsem s pozdravem Hana Lojkásková


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16