Upozornění

 

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou zájezdy plánované do 25.4.2021 (včetně) zrušené.


O realizaci dalších plánovaných  zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření vydaných po 25.4.2021.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

V případě, že máte objednané květnové zájezdy, prosíme aktuálně nedoplácejte, o realizaci těchto zájezdů Vás budeme informovat na základě opatření vydaných po 25.4.2021.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Poznávací & Pobytový zájezd na Sri Lanku s instruktorkou Danou Šourkovou- 4.2.-15.2.2018

02. 03. 2018

Milá paní Lenko,

tak jsme ze Srí Lanky doma... Asi bych se měla dát do vybalování a praní, ale jsem plná dojmů, a tak sedám k počítači, abych Vám napsala pár vět. V první řadě Vám chci velmi poděkovat za organizaci tohoto poznávacího a cvičícího zájezdu. Bylo to super:-)

Přálo nám počasí, místní průvodce byl naprosto úžasný, poznávací část zájezdu perfektně zorganizovaná, všechny tři hotely dobře vybrané a cvičení u moře relaxační.
Myslím, že i díky paní cvičitelce Daně se mezi námi všemi utvořila přátelská atmosféra a pobyt jsme si opravdu užívali (všichni:-)) Vím, že tento zájezd byl první svého druhu, ale doufám, že nebyl poslední. S ostatními jsme se shodli, že Srí Lanka nás okouzlila natolik, že bychom se tam v budoucnu rádi vrátili. Takže ještě jednou díky. Poslala bych Vám i nějakou skupinovou fotku, ale určitě Vás již zásobila Dana.

Přeji mnoho dalších vydařených zájezdů.

S pozdravem

Veronika Adamová s rodinou

IMG-20180206-WA0005


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16