Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě, kdy jsou uzavřené hotely (tj. do 25.5. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Postupně kontaktujeme všechny klienty, kteří v období do uvedeného data měli objednané zájezdy a nebudou tedy moci čerpat uhrazené služby. Pobyty od 29.5.2020 v ČR počínaje uvedeným termínem se v přavážné většině konají, pokud CK neinformovala o jejich zrušení.

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte. V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a postupovat dle platné legislativy.

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví - a snad brzy "na značkách" s vašimi oblíbenými instruktory, CK Lenka

Jana Voborníková: Hotel Galini Sea View, Kréta

06. 10. 2015

V druhé polovině září 2015 jsem byla s Vaší cestovní kanceláří na pobytu /pilates, Port de Bras/v hotelu Galini Sea View, Řecko - Kréta.

Ráda bych Vám poděkovala, protože dovolená byla skvělá. 

Vážím si přístupu cvičitelky paní Lenky Landové, která dokázala přizpůsobit cvičení tak, aby bylo zajímavé pro trénované účastnice,

i pro netrénované, jako jsem já. I místo cvičení - na střešní terase hotelu nemělo chybu.

Hotel Galini Sea View je velmi pohodlný. Jak ubytování, tak stravování /měly jsme all inclusive/ bez chybičky.

Stihly jsme s kamarádkou i výlet lodí a večerní prohlídku města Chania včetně tržiště.  

Bylo velké štěstí, že jsme utvořily dobrou partu. A za to děkuji ostatním spoluodpočívajícím - spolucvičícím  a paní Lence Landové. 

Pobyt jsem dostala jako dárek k padesátinám a byl pro mě nastartováním k dalšímu cvičení.  

S pozdravem z Krkonoš

Jana Voborníková  


© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16