Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou zájezdy plánované do 2. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

V případě, že máte objednané květnové zájezdy, prosíme aktuálně nedoplácejte, o realizaci těchto zájezdů Vás budeme informovat na základě opatření vydaných v následujících dnech.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Hotel Maya Beach***, pobyt na Krétě 3.7.-10.7.2017

26. 07. 2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší cestovní kanceláři za zprostředkování krásného zájezdu na Krétu 3.-10.7.

Byla jsem spokojená jak s hotelem, kde byla výborná kuchyně, tak se cvičením zaměřeným na záda s MUDr. Dušanem Šponarem, který nás skvěle vedl a je výborný instruktor. Výborná byla i česká delegátka pro hotel Gouves Maya Beach Daniela, skvěle nás o Všem informovala a zájezd s ní byl poučný i zábavný zároveň! V minulosti jsem již využila nabídku tuzemských cvičebních pobytů nabízených Vaší kanceláří a cvičení u moře bylo parádní zpestření. Myslím, že to nebyl poslední zájezd s Vaší CK :-)

Přeji hodně úspěchů a spokojených klientů.

S přáním hezkého dne,

Ilona Samková


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16