Upozornění

Vážené klientky, vážení klienti,

V případě, že máte objednaný pobyt v ČR ve lhůtě vyhlášeného nouzového stavu (tj. do 30. 4. 2020), prosíme o strpení. Všechny pobyty v tomto období jsou zrušeny. Podstupujeme kontaktujeme všechny klienty, kteří v období 13. 03. - 30. 04. 2020 měli objednané zájezdy a nebudou tedy moci čerpat uhrazené služby. 

Prosíme ty z vás, kteří jste si zakoupili zájezd na LETNÍ SEZÓNU 2020, buďte trpěliví, své zájezdy nerušte. V případě, že nebude možné zájezdy realizovat, budeme vás kontaktovat a snažit se společnými silami s našimi partnery najít alternativní řešení ke spokojenosti všech. Více info zde: https://mmr.cz/cs/ostatni/web/novinky/mmr-novy-zakon-ochrani-cestovni-kancelare-i-jejic 

Děkujeme všem klientům za strpení a pochopení a přejeme hodně zdraví, CK Lenka

Golf & Spa Resort Kunětická Hora, 10.11.-12.11.2017

27. 12. 2017

Vážení,

velmi ráda bych Vám poděkovala za skvěle zorganizovaný cvičební víkend v Golf & Spa Resortu Kunětická Hora.
Vše fungovalo skvěle.

Hotelový personál , služby i restaurace, krásné a klidné prostředí.
Především však speciální dík patří panu Valdhansovi. Jeho lekce Jógy, Pilates i zdravotního cvičení jsou jsou vedeny velmi profesionálně a s citlivým ohledem na klienty. Také se nám dostalo vysvětlení účinků jednotlivých cviků a skvělých doporučení jak pracovat se svým tělem v běžných i zátěžových situacích každého dne. Naučily jsme se mnoho nového a načerpaly správnou motivaci do dalšího "hýbání".
Jak já, tak moje spolubydlící se profesionálně pohybujeme v oblasti vrcholového sportu a tak to můžeme naplno posoudit nejen jako cvičenky, ale i jako trenérky.

Ještě jednou díky, těšíme se na další víkend, který si u vás vybereme a hlavně vás budeme doporučovat.

S pozdravem

Alena Mitušinová


© 2020
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16