Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou zájezdy plánované do 2. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

V případě, že máte objednané květnové zájezdy, prosíme aktuálně nedoplácejte, o realizaci těchto zájezdů Vás budeme informovat na základě opatření vydaných v následujících dnech.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Golf & Spa Resort Kunětická Hora, 10.11.-12.11.2017

27. 12. 2017

Vážení,

velmi ráda bych Vám poděkovala za skvěle zorganizovaný cvičební víkend v Golf & Spa Resortu Kunětická Hora.
Vše fungovalo skvěle.

Hotelový personál , služby i restaurace, krásné a klidné prostředí.
Především však speciální dík patří panu Valdhansovi. Jeho lekce Jógy, Pilates i zdravotního cvičení jsou jsou vedeny velmi profesionálně a s citlivým ohledem na klienty. Také se nám dostalo vysvětlení účinků jednotlivých cviků a skvělých doporučení jak pracovat se svým tělem v běžných i zátěžových situacích každého dne. Naučily jsme se mnoho nového a načerpaly správnou motivaci do dalšího "hýbání".
Jak já, tak moje spolubydlící se profesionálně pohybujeme v oblasti vrcholového sportu a tak to můžeme naplno posoudit nejen jako cvičenky, ale i jako trenérky.

Ještě jednou díky, těšíme se na další víkend, který si u vás vybereme a hlavně vás budeme doporučovat.

S pozdravem

Alena Mitušinová


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16