Dvůr Perlová voda

Proč právě sem

  • vlastní pivovar
  • biotopové jezírko
  • hotel v malebné krajině na úpatí Českého Středohoří


Web hotelu

http://www.dvurperlovavoda.cz/

Ubytování

dvou-, tří-, čtyř-, a pětilůžkové pokoje (některé s možností přistýlky – zpravidla pevné lůžko), koupelna (sprcha) s WC, fén (lze půjčit na recepci, dále jsou fény k dispozici ve wellness), WiFi zdarma, na vyžádání možný šestilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi – 6 pevných lůžek (+ možné 2 přistýlky) a vybavenou kuchyní s lednicí a základním nádobím, TV

Strava

snídaně - bufet, další stravování možné à la carte v hotelové restauraci s vysokými klenutými stropy s přiznanými cihlami, se stoly z masivního dřeva, krbem a kovanými lustry navrženými architektem přímo pro tento prostor. Příjemným zpestřením je otevřená kuchyně, ve které hosté mohou pozorovat kuchaře při práci a těšit se na kvalitní domácí jídlo z čerstvých surovin. Součástí restaurace je i dvounádobová pivovarská měděná varna a prosklený prostor, kde je možné vidět celý proces spodního kvašení piva Lanýž, dále i terasa s výhledem do areálu.

Sport

wellness - finská sauna, infrasauna, whirlpool, venkovní relaxační terasa s lehátky, masáže, koupele, zábaly, peelingy… Biotopové přírodní koupací jezírko s písečnou pláží, zhruba polovina plochy 150m2 je určena ke koupání, druhá polovina tvoří čistící zónu s mokřadními rostlinami; víceúčelové travnaté hřiště vybavené bránami, elektronickou časomírou a ukazatelem skóre, dětská trampolína. V okolí řada cyklostezek.

Cvičební lekce probíhají zpravidla v kongresovém sále s podlahou z cihel s podlahovým topením, na cvičení se z většiny pokojů přechází venkem. Z většiny pokojů se přechází venkem i do restaurace a wellness.

Vybavení

recepce, restaurace s pivovarem a terasou, kongresové sály, WiFi v celém hotelu 


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu
Dvůr Perlová voda , České Středohoří, Kostelec nad OhříDalší hotely v oblasti České Středohoří


© 2022
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16