Jiří Gruntorád: Aktivní dovolená - 1. díl

02. 05. 2013

Jak si představujete Vaši dovolenou? Každý z nás to má asi jinak, ale myslím, že nás je slušná parta lidí po celém světě, co rádi vyrážíme na dovolenou, kde se nejenom opalujeme, pijeme po večerech drinky, probíráme možné i nemožné, odpočíváme, sexujeme, ale minimálně dvakrát denně si obujeme kecky, nahodíme tričko, šortky, elasťáky, popadneme pití, podložku, ručník a vyrazíme protáhnout naše svaly a srdce.

Osobně jezdím na pobyty se cvičením jako lektor již více jak deset let, a to jak na tuzemské, tak zahraniční. Vzhledem k tomu, že se nám blíží prázdniny, řekl jsem si, že by neškodilo o tom napsat pár řádek pro Ty z Vás, co stále váháte, zda vyrazit nebo ne.

Než vyrazíte…

Sehnat v dnešní době pobyt se cvičením je otázka pár desítek minut u internetu. Ovšem pozor (nyní to největší POZOR)! Stejně, jako se vším u nás v České republice, jsou cestovní kanceláře dobré, které opravdu už od začátku myslí na mnoho aspektů pobytu se cvičením a potom ty, pro které to je jen další z mnoha pobytů, kde se tedy bude jako že i “cvičit“. Proto vybírejte pečlivě, nejenom podle ceny, to bývá většinou ta nejhorší volba.

Celý článek Jirky Gruntoráda si přečtěte zde

undefined


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16