Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Jana Knejzlíková: Golf Resort Kaskáda

12. 04. 2016

Dobrý den,
dnes jsem přijela z víkendového cvičebního pobytu v Kuřimi.

Golf Resort Kaskáda má určitě své kouzlo, hlavně když vyjde počasí. Nám celý víkend propršelo, ale zas tak nám to nevadilo, aspoň jsme mohly plně využít nabídky hotelu a plně se soustředit na cvičení. To bylo úžasné!

Pod vedením milé paní instruktorky ŽANETY PETERKOVÉ bylo cvičení velmi příjemné i pro takové jako jsem já, která cvičit nechodí, sem tam se protáhne doma a to je vše. Pravda,cítím každý sval, ale aspoň mě to nutí k popřemýšlení, zda by nebylo dobré cvičit pravidelně ;-).
Tímto bych chtěla poděkovat paní ŽANETĚ za velmi profesionální přístup, který neodradil, ale právě naopak. Ještě jednou děkuji, bylo to fajn.

S pozdravem Zdena Běhalíková a další 3 spokojené cvičenky:-D.


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16