Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Draha Mazalová: Severní Kypr s Janou Šimkovou

30. 06. 2015

Dobrý den,

děkuji za krásný týden na severním Kypru v týdnu od 17. do 23.6.2015!

Z objednaného hotelu L.A. Resort v Laptě byl nakonec super Chateau Lambossa, kde jsme i přes původní protesty některých účastnic byly nadšené!

Poděkování patří hlavně za perfektní přístup a pomoc při řešení námitek naší delegátce Markétě Wendelové!

Cvičitelku - paní Janu Šimkovou- některé znaly již z Brna, a my ostatní jsme se rády seznámily! Teplé moře, krásné počasí a příjemné prostředí resortu doplnilo její bezvadné cvičení a individuální přístup pro ty z nás, které už mají i určitá zdravotní omezení!

S přáním krásného léta a dalších spokojených klientů.

Draha Mazalová

 


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16