Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Ingrid Kurhajcová - Reference

09. 05. 2013

Dobry den pani Nehodova,

Dakujem velmi pekne za darcek, ktory ma potesil a ktory som vobec necakala. Dakujem ze Vasa cestovna kancelaria existuje a ze ma take dobre ponuky. A to ze ma dobre ponuky svedci o tom ze ich tak casto vyuzivam.

Velakrat sa ma pytaju ci na Slovensku take nemame. Nie, nemame a preto mi vobec nevadi ze musim velakrat cestovat aj 3-4 hod.

Dakujem este raz

S pozdravom

Ingrid Kurhajcova


© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16