Hotel Fara Rančířov ****

Česká republika » Vysočina » Rančířov

Hotel Fara Rančířov

  • vstup do krytého bazénu, páry a whirlpoolu v ceně pobytu
  • minerální voda v pokoji
  • nekuřácká restaurace s terasou
  • zapůjčení županů zdarma

Web hotelu

http://www.livingvenues.com/fara-rancirov/

Ubytování

jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko), na vyžádání apartmán – 2x  2lůžková ložnice, ve všech pokojích koupelna (sprcha) s WC, fén, TV, lednice, WiFi

Strava

snídaně - bufet, další stravování možné a la carte v hotelové restauraci s terasou; 
možnost doplatit: 
- u víkendových pobytů možnost doplatit plnou penzi - dvouchodové menu (2x oběd, 2x večeře)
u týdenních pobytů možnost doplatit polopenzi - večeře formou tříchochodového menu

 

Sport

wellness centrum - bazén (10,8 x 4,3 x 1,15 m) sauna (platí se extra, v případě zájmu), pára, whirlpool; masáže (relaxační, lymfatické, reflexní…; tenisový kurt, půjčovna kol, pétanque, stolní tenis
Cvičební lekce probíhají v sálech s parketami či kobercem (podle počtu klientů).

Vybavení

recepce, restaurace s terasou, celý hotel je nekuřácký včetně restaurací, kongresové sály, WiFi v celém objektu zdarma

Doprava

Vzdálenost:

Praha: 133 km, Brno: 99 km, Plzeň 224 km

Nabídka výletů

Výlety v okolí Hotelu Fara Rančířov

Procházky po okolí

Pěší trasy pro každého – udělejte si procházku pro dobrou náladu a uvolnění. Načerpejte sílu a energii do dalšího pracovního dne. Vesnička Rančířov a okolí k tomu přímo vybízí!

Trasa 1: výlet přírodou – 1,5 km

Před hotelem odbočte doleva. Jděte po silnici, po jejíž levé straně můžete pozorovat pasoucí se stádo koní. Přejděte můstek, na rozcestí odbočte doprava a na dalším rozcestí opět doprava směrem k lesíku.
Projděte lesík rovně podél potůčku, až se dostanete k domkům. Za prvním domkem zabočte doprava. Přejděte potok a na dalším rozcestí se dejte znovu doprava. Na levé straně můžete posedět na lavičce u místní vodní nádrže. Po celou dobu výletu máte hotel na dohled.

Trasa 2: Rančířovské rybníky – 4,5 km

Vyjděte z hotelu doprava až k hlavní silnici Jihlava–Znojmo. Přejděte na druhou stranu kolem sochy sv. Josefa a pokračujte stále rovně polní cestou. Zhruba po 20 minutách dorazíte na zpevněnou silničku lemovanou několika budovami. Zahněte doleva. Poté se dáte první odbočkou opět doleva. Projděte lesní cestou stále rovně, až přijdete na místo, kde opět začíná silnice. Vpravo od cesty můžete pozorovat postupně 3 krásné rybníky: Vodárenský, Rančířovský II a Rančířovský I Po této cestě dorazíte zpět až do vesnice. Uprostřed návsi se nachází vodní nádrž, kolem které budete pokračovat až k rozcestí u obecního úřadu Rančířov. Pak už stačí sejít z mírného kopečka dolů k hotelu.

Trasa 3: Čížovská štreka – 7,5 km

Na tento výlet vám můžeme přibalit svačinu. Počítejte, že se můžete zdržet přibližně 4 h v terénu, proto nezapomeňte na pohodlnou obuv. Vyjděte z hotelu doprava směrem k hlavní silnici. Na rozcestí u obecního úřadu Rančířov zahněte doleva a pokračujte rovně až k vodní nádrži uprostřed návsi. Na rozcestníku zahněte doleva a na první odbočce opět doleva. Přejděte můstek a hned zabočte doprava. Po polní cestě podél lesa, která může být po deštivém počasí rozbahněná, doputujete do Čížova. Uprostřed této vesnice se také nachází vodní nádrž. Od nádrže se dostanete až ke kapličce zasvěcené sv. Floriánovi, od kapličky k obecnímu úřadu Čížov. Projděte kolem úřadu po hlavní silnici a dejte se druhou odbočkou doleva. Vyjděte z vesnice rovně k lesu. Projděte skrz les a na jeho konci zabočte doleva. Sledujte cestu podél lesa a za cca 20 budete míjet vysílač „Holý vrch“ (680 m n. m.)
Na rozcestí odbočte doleva a pokračujte po silnici zpět do Rančířova, dokud nedorazíte do hotelu.

Za památkami UNESCO


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu

Další hotely v oblasti Vysočina

Wellness penzion Medličky

Vysočina, Švábov
whirlpool a bazén v ceně pobytu finská a bio sauna v ceně pobytu malé skupiny na cvičení rodinný hotel v klidné kra... podrobnosti