Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Body & Mind > Dance Jóga

Pro všechny, kdo mají rádi tanec a Power Jógu a chtějí si užít spojení těchto dvou stylů.

Dance Jóga je založena na spojení pozic Power Jógy a tanečních prvků vycházejících z moderního tance, klasického baletu i jazzu v souladu s hudbou, která dává dynamiku a charakter jednotlivým variacím. Power Jóga je obohacena o různé vlny tělem, pohyb do prostoru, izolace jednotlivých částí těla... Tanec přináší tělu ladnost, eleganci a estetičnost. Power Jóga vede ke zlepšení flexibility a pružnosti a k posílení svalstva celého těla. Dance Jóga výborně odbourává napětí a stres.Dance Jóga najdete na těchto pobytech:

© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16