Upozornění

 

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou zájezdy plánované do 22.1.2021 (včetně) zrušené.


O realizaci dalších plánovaných  zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření vydaných po 22.1.2021.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koranaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Aerobic + posilování > Body Attack

BODY ATTACK vznikl v roce 1980 ve Spojeném Království pro ty, kteří touží po sportovní výzvě. Jak již název napovídá, BODY ATTACK je dynamické cvičení, při kterém jste non-stop v pohybu. Úspěch BODY ATTACK spočívá ve cvičení s předem promyšlenou choreografií, rytmickou hudbou a skvělými instruktory. Technika cvičení čerpá z různých sportovních disciplín jako je atletika, gymnastika a starý dobrý aerobik. BODY ATTACK je intenzivní cvičení vhodné jak pro muže, tak i pro ženy, jejichž cílem je být fit.

 

BODY ATTACK obsahuje tři fáze, kdy každá je spojena s různým stupněm silové práce a vytrvalosti.

1. fáze - zahřátí těla, lehký aerobik, následuje zvýšení srdeční frekvence pomocí dynamické hudby, zaměření na horní část těla.

2. fáze - zvyšuje se intenzita cvičení, přidávají se atletické a dynamické prvky, které nastartují tělo na maximum, zaměření na spodní část těla.

3. fáze - tělo má extrémní výdej energie, zakončení třetí fáze cviky na posílení břišního a zádového svalstva a dynamickým a zároveň klidným strečinkem.Body Attack najdete na těchto pobytech:

Hotel Sand Martin****

Střední Čechy, Mladá Boleslav, Michalovice
16. 04. - 18. 04. 2021
3 040 Kč
Body Attack, Body Ball, Jóga, Pilates, Zumba
© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-čt 8-17, pá 8-16