Upozornění

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou tuzemské zájezdy plánované do 23. 5. 2021 (včetně) zrušené.

O realizaci dalších plánovaných  tuzemských zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření, jejichž vydání pečlivě sledujeme. Dle předběžných informací by se hotely pro klienty měly otevírat ke dni 24.5.2021, čekáme ještě mimo jiné na informace o provozech hotelových wellness.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koronaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Aerobic + posilování > Aqua Body

Jak sám název napovídá, Aqua Body je cvičení ve vodě. Využívá přirozeného odporu vody a tak při cvičení dochází k přirozenému posílení těla, zejména hýždí, břicha a stehen.

Aqua Body je dynamičtějším cvičením než běžný Aquarobic. Je založen na soustavě cviků, které jsou vykonávány s maximální silou a rychlostí, kterou dokážete ve vodě vyvinout. Pravidelným cvičením Aqua Body dosáhnete posílení ramenního pletence, bicepsů, tricepsů, břišních svalů, hýždí, lýtkových svalů a stehen. Pro efektivnější zapojení svalstva a pro zpestření lekce jsou využívány také nejrůznější speciální pomůcky.

Cvičení je vhodné jak pro začátečníky, dokonce i neplavce, tak i pro pokročilé. Po každé lekci se budete cítit zrelaxovaná a zároveň budete odcházet se skvělým pocitem, že jste posílila své tělo a vytvarovala figuru.Aqua Body najdete na těchto pobytech:

Golf Resort Konopiště****

střední Čechy, Tvoršovice
04. 06. - 06. 06. 2021
2 840 Kč
Aqua Body, BOSU Pilates, Foot Work (zdravá chodidla), Pilates Roller, Zdravotní cvičení
© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16