Upozornění

 

Vážené klientky, z důvodů prodloužení protiepidemických opatření jsou zájezdy plánované do 28.2.2021 (včetně) zrušené.


O realizaci dalších plánovaných  zájezdů Vás budeme informovat dle aktuálních opatření vydaných po 28.2.2021.
V případě, že zájezdy nebude možné realizovat z důvodů vládních nařízení v souvislosti s epidemií koranaviru, budeme Vás kontaktovat s nabídkou kompenzací za zrušený zájezd - vrácení uskutečněných plateb v plné výši, převod plateb na nový zájezd či vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaši důvěru, CK Lenka

Aerobic + posilování > Aqua Body

Jak sám název napovídá, Aqua Body je cvičení ve vodě. Využívá přirozeného odporu vody a tak při cvičení dochází k přirozenému posílení těla, zejména hýždí, břicha a stehen.

Aqua Body je dynamičtějším cvičením než běžný Aquarobic. Je založen na soustavě cviků, které jsou vykonávány s maximální silou a rychlostí, kterou dokážete ve vodě vyvinout. Pravidelným cvičením Aqua Body dosáhnete posílení ramenního pletence, bicepsů, tricepsů, břišních svalů, hýždí, lýtkových svalů a stehen. Pro efektivnější zapojení svalstva a pro zpestření lekce jsou využívány také nejrůznější speciální pomůcky.

Cvičení je vhodné jak pro začátečníky, dokonce i neplavce, tak i pro pokročilé. Po každé lekci se budete cítit zrelaxovaná a zároveň budete odcházet se skvělým pocitem, že jste posílila své tělo a vytvarovala figuru.Aqua Body najdete na těchto pobytech:

Golf Resort Konopiště****

střední Čechy, Tvoršovice
04. 06. - 06. 06. 2021
2 840 Kč
Aqua Body, BOSU Pilates, Foot Work (zdravá chodidla), Pilates Roller, Zdravotní cvičení
© 2021
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16