Hotel Park Victoria***

Zahraniční pobyt Hotel Park Victoria***

15. 06. - 22. 06. 2019

Hotel Park Victoria*** , Itálie, Ischia
Zobrazit aktuální termíny
 • letecky, busem nebo vlastní dopravou
 • atraktivní poloha u centra Foria - nejvyhledávanějšího střediska  italského termálního ostrova Ischie
 • v blízkosti nejznámějšího termálního parku ostrova -  Posseidonových zahrad
 • venkovní i vnitřní termální bazén u hotelu
 • reportáž o  ostrově najdete zde
 • krásný článek o Ischii zde

2x denně cvičení - Jemná Jóga, Power Jóga, Jóga - rotace, Jóga - balanční pozice, Pilates Core, Flow Pilates, Pilates - dolní končetiny, Pilates - otevření hrudníku + využití termálních bazénů u hotelu lehátek a slunečníků u bazénu


Instruktor

Iva Říhová

Iva Říhová

Specializuje se na: Zdravotně funkční cvičení – pilates, power jóga více o instruktorovi


Ceny

Dospělý* 8690 Kč
3.osoba* 7490 Kč
Dítě 2 - 12 let** 5490 Kč
Termín15. 06. 2019 - 22. 06. 2019
Počet nocí 7
Číslo pobytu19971506

Příplatky a slevy

Příplatek za cvičení 1200 Kč
Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou (na vyžádání) AKTUÁLNĚ VYPRODANÉ 1690 Kč
Příplatek za pokoj s balkónem/osoba 1190 Kč
Doprava letadlem - CENA OD (závisí na aktuální ceně a dostupnosti letenky) 9190 Kč
Doprava busem 3890 Kč
Příplatek pro seniory nad 70 let 300 Kč
Dítě 0 – 2 roky busem (bez nároku na lůžko a stravu, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 4080 Kč
Dítě 0 – 2 roky vlastní dopravou (bez nároku na služby, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 190 Kč

* uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení pokoje minimálně 2 osobami, nezahrnují dopravu na zájezd, příplatek závisí na zvoleném druhu dopravy
** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na přistýlce
*** termíny jsou při letecké a vlastní dopravě, při dopravě busem jsou termíny pátek – neděle

Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice, slevy za včasnou platbu jsou poskytovány ze základní ceny (pouze pro dospělé, bez dopravy) bez příplatku za cvičení. Účast necvičící dospělé osoby je možná s minimálně 1 cvičící osobou.

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje Cestovní kancelář Petra Tour s.r.o.

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • stravování - polopenze
 • v případě uhrazení letecké dopravy let z Prahy, trajektové lístky, transfer k hotelu, letištní, bezpečnostní, palivovou taxu, ceny letenek se mohou po vyprodání zásob navýšit, letenky jsou nakupovány na jméno a podléhají 100% stornu
 • v případě uhrazení autobusové dopravy dopravu busem, trajektové lístky, transfer k hotelu
 • 2x denně cvičení pod vedením instruktora (v případě zaplacení příplatku)
 • využití termálních bazénů u hotelu a lehátek a slunečníků u bazénu
 • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, doplňkové asistenční služby, pojištění na storno pobytu), pojištění je sjednáno u pojišťovny Allianz, a.s.
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje

 • povinně - pobytová taxa - bude hrazena hotově na místě (cca 2 €/den)

 • Podložku na cvičení vezměte s sebou.

Web hotelu

http://www.hotelparkvictoria.com/

Destinace a letovisko

Forio - městečko ve středu západního pobřeží termálního ostrova Ischie, nejvíce vyhledávaná oblast ostrova především díky termálnímu parku Posseidonovy zahrady a písečným plážím (San Francesco, Citara, Chiaia). Forio je město kostelů, nejznámější je kostel Soccorso, jehož majestátní bílý profil doprovází rybáře na cestě na moře i zpět. Nejznámější a nejvyhledávanější ve Foriu je termální park Posseidonovy zahrady. Hotel se nachází v klidné oblasti v citrusových sadech nedaleko historického centra Foria (cca 8 minut pěšky), Posseidonových zahrad, pláží Citara a Cava dell´Isola.

Pláž

Cava dell´Isola (veřejná pláž, přezdívaná „pláž mladých") - 15 minut pěšky; písečná pláž Citara - cca 25 minut pěšky od hotelu, je možné využít část veřejné pláže nebo privátní se slunečníky a lehátky (za poplatek).

Ubytování

jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje (3. lůžko pevné), na vyžádání čtyřlůžkové pokoje (většinou 2 lůžka a palanda), koupelna (sprcha) s WC, TV + SAT, u některých pokojů balkón (za příplatek, jednolůžkové pokoje vždy bez balkónu), centrální klimatizace zdarma (v provozu 13.00 - 24.00 h, v období cca 10.06. – 15.09), fén zdarma k zapůjčení na recepci

Strava

polopenzesnídaně bufet, večeře salátový bufet, předkrm a hlavní jídlo výběr z menu, desert jednotný

Sport

Venkovní termální bazén 30 °C, vnitřní termální bazén 36 °C, (vstupy do termálních bazénů se nedoporučují pro děti - při potápění může snadno dojít k zánětu středního ucha či spojivek). Doporučujeme především návštěvy termálních parků na ostrově (víceinfo najdete v nabídce výletů).

Vybavení

Hotel se skládá ze 2 budov a několika dependencí; recepce, hotelová restaurace, bar, TV místnost (ČT 24), WiFi na recepci  a u baru u bazénu zdarma, venkovní termální bazén 30 °C, terasa s lehátky a slunečníky, 1x vnitřní termální bazén 36 °C, lázeňské procedury za poplatek ve smluvních zařízeních (doprava zdarma), trezor na recepci (7 €/týden).

Náš názor

Ischia je opravdu termální perla Středomoří. Hotel Park Victoria určitě nedoporučujeme klientům, kteří vyhledávájí spíše nadprůměrné ubytování. Poměrně jednoduché pokoje (ale na poměry tohoto ostrova zcela standardní, spíše lepší) během pobytů vynahrazuje milý personál a 2 termální bazény u hotelu. Hotel má ještě další nespornou výhodu - a tou je jeho umístění. Nachází se v městečku Forio, ze kterého lze bez problémů celodenně pravidelnými autobusovými linkami objevovat celý ostrov. 
Pokud jste ještě neobjevili krásu tohoto termálního ostrova, zcela určitě doporučujeme, pobyty na Ischii se dlouhodobě řadí mezi nejprodávanější zahraniční destinací a věříme, že tomu tak bude i v příštích letech!
Stinnou stránkou tohoto hotelu jsou 1lůžkové pokoje, jsou malé, bez balkonu, a pokud si chcete pobyt užít, nedoporučujeme je.

Služby za poplatek

Fakultativně - trezor, vstupy do termálních parků, lázeňské procedury, lehátka a slunečníky na plážích.

Povinně: pobytová taxa - bude hrazena hotově na místě (cca 2€/den)

Výlety

 • přečtěte si krásný článek o Ischii zde
 • Více info o krásách ostrova najdete v reportáži.

celodenní výlet kolem ostrova s obědem – lodí (51 €), půldenní autobusový zájezd po ostrově (20 €), celodenní výlet na Capri (75 €), celodenní výlet na Vesuv a do Pompejí (55 €)… více info o výletech v záložce "výlety"

Doprava

Let/ bus/ vlastní
let, z Prahy do Neapole, dále transfer cca 30 minut do Pozzuoli, odtud trajektem 1 hodinu na ostrov, letecká společnost SmartWings, maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 23 kg (+ 8 kg kabinové). Letecká přeprava je bezletenková, po odbavení zavazadel získáte na přepážce palubní vstupenku, která slouží jako „letenka“.

Ceny letenek jsou platné do vyprodání zásob, kupují se na jméno a podléhají 100% stornu.

Předpokládané časy letů:

PRG-NAP 11:35-13:30
NAP-PRG 14:15-16:10

(předpokládané časy letů se mohou měnit). 

bus, předpokládané odjezdy z ČR v pátek v ranních hodinách, návraty do ČR v neděli v odpoledních hodinách, odjezdy z Prahy, Příbrami, Písku, Českých Budějovic, Kaplice, ostatní místa na vyžádání za příplatek

Hlavní nástupní místa (bez příplatku):
Praha, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice

Nástupní místa za příplatek 300,- Kč/os/obousměrně:
Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor

Nástupní místa za příplatek 500,- Kč/os/obousměrně:
Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Brno, Humpolec, Jihlava

Cena autobusové dopravy zahrnuje: dopravu zahraničním autobusem SETRA s WC, klimatizací, videem a možností občerstvení nápoji, trajektové lístky, odvozy zavazadel, transfery do hotelů a apartmánů, přepravu příručního zavazadla max. 5 kg/os a 1 zavazadla max. 15 kg do zavazadlového prostoru. Nadlimitní zavazadla možno přepravit po dohodě za příplatek.  Neohlášené nadlimitní zavazadlo není CK povinna přepravit.

Pro svozy je nutný minimální počet 8 osob.
CK si vyhrazuje právo na rozhodnutí o uskutečnění svozu v okrajových termínech.

vlastní - při vlastní dopravě je nutné zajistit si trajekty z Pozzuoli na ostrov Capri a transfer k hotelu. Trajekty zajišťují společnosti Caremar: www.caremar.it, nebo společnost Medmar: www.medmargroup.it

Nabídka výletů

Ischia - termální perla středomoří

Přečtěte si krásný článek Jany Šalounové o Ischii zde

Pondělí - okruh ostrovem 1

Výlet na dopoledne pro ty, kdo jsou na ostrově poprvé. Projedete celý ostrov autobusem a uvidíte nejdůležitější místa na ostrově. Získáte orientaci a dozvíte se o místních zvycích a tradicích.

Cena cca 20€

Úterý - výstup na Monte Epomeo Monte Epomeo.JPG

Poznáte nejvyšší vrchol ostrova před západem slunce.Po jeho zdolání Vás bude čekat výborná večeře a večer plný hudby a tance při neapolských písničkách.

Cena cca 40€

Středa - Cartaromana a pizza

Na lodičkách přejedeme do zálivu Cartaromana, navštívíme kouzelníkovu jeskyni a máte možnost koupání na písečné pláži na Cartaromaně, kde vyvěrají teplé prameny do moře. Nakonec si uděláte svojí pizzu na které si jistě pochutnáte.

Cena cca 30€

Čtvrtek - okruh lodí kolem ostrova

Tento nádherný výlet je na celý den. Poznáte ostrov z moře a vykoupete se na těch nejkrásnějších místech přímo z lodičky. Během celého výletu je k dispozici ovoce, voda a víno. Ochutnáte místní speciality připravené z čerstvých surovin přímo na palubě za doprovodu hudby. Typický místní předkrm - bruschetu, škeble, kalamáry, sardinky a nakonec Vás bude ještě čekat překvapení.

Cena cca 51€

Ostrov Capri - celodenní výlet Capri.JPG

Možnost navštívit městečka Capri a Anacapri odkud Vás odvezou minibusy z přístavu Marina Grande. Prohlídka hlavního města Capri, navštívíte hlavní náměstí Piazzeta. Na Anacapri návštěva muzea Axela Muntheo, možnost vyjet lanovkou na Monte Solaro.

Cena cca  75€

Vesuv a pompeje Vesuv

Možnost navštívit staré římské město,které bylo zničeno výbuchem Vesuvu roku 79 n.l. Můžete vystoupat na ještě činnou sopku až ke kráteru.

Cena cca 55€

Každý týden se mění dny výletů na Capri a na Pompeje a Vesuv


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu