Hotel Park Victoria***

Zahraniční pobyt Hotel Park Victoria***

09. 06. - 16. 06. 2018

Hotel Park Victoria*** , Itálie, Ischia
Zobrazit aktuální termíny
 • letecky, busem nebo vlastní dopravou
 • atraktivní poloha u centra Foria - nejvyhledávanějšího střediska  italského termálního ostrova Ischie
 • v blízkosti nejznámějšího termálního parku ostrova -  Posseidonových zahrad
 • venkovní i vnitřní termální bazén u hotelu
 • 2x denně cvičení v zahradě mezi olivovníky a citroníky
 • reportáž o krásách ostrova najdetezde
 • přečtěte si krásný článek Jany Šalounové o Ischii zde

2x denně cvičení - Pilates Matwork, Pilates s pomůckami, Hatha Jóga, Jógová terapie, Jóga Nidra, Meditace + využití termálních bazénů u hotelu, lehátek a slunečníků u bazénu


Instruktor

Lucie Vybíral Pastrňáková

Lucie Vybíral Pastrňáková

Specializuje se na: Hatha jóga (klasická jógová cvičení, praxe v pranajámě – techniky dechu, relaxace, meditace), Pilates v nejrůznějších variantách (matwork, thera bandy, overball, velké míče, dancing pilates, power pilates, outdoor pilates…) Cvičení s dětmi (především jóga doprovázená říkankami, obrázky, pohádkami a pestrými pomůckami) více o instruktorovi


Ceny

Dospělý* 9190 Kč
3.osoba* 7890 Kč
Dítě 2 - 11 let** 5490 Kč
Termín09. 06. 2018 - 16. 06. 2018
Počet nocí 7
Číslo pobytu18970906

Příplatky a slevy

Příplatek za cvičení 1200 Kč
Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou (pouze na vyžádání) 1790 Kč
Příplatek za pokoj s balkónem/osoba 990 Kč
Doprava letadlem - ceny letenek jsou platné do vyčerpání zásob 8890 Kč
Doprava busem 3690 Kč
Příplatek pro seniory nad 70 let 700 Kč
Dítě 0 – 2 roky letecky (bez nároku na služby, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 450 Kč
Dítě 0 – 2 roky busem (bez nároku na lůžko a stravu, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 3890 Kč
Dítě 0 – 2 roky vlastní dopravou (bez nároku na služby, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 190 Kč
Dětská postýlka (nutno objednat předem) - cena je v € 35 Kč

NA POBYTY V HOTELU PARK VICTORIA NENÍ MOŽNÉ VZÍT PSA ANI KOČKU!

* uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení pokoje minimálně 2 osobami, nezahrnují dopravu na zájezd, příplatek závisí na zvoleném druhu dopravy
** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na přistýlce
*** termíny jsou při letecké a vlastní dopravě, při dopravě busem jsou termíny pátek - neděle

Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice, slevy za včasnou platbu jsou poskytovány ze základní ceny (pouze pro dospělé, bez dopravy) bez příplatku za cvičení.

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • stravování - polopenze
 • v případě uhrazení letecké dopravy let z Prahy, trajektové lístky, transfer k hotelu, letištní, bezpečnostní, palivovou taxu, ceny letenek se mohou po vyprodání zásob navýšit, letenky jsou kupovány na jméno a podléhají 100% stornu
 • v případě uhrazení autobusové dopravy dopravu busem, trajektové lístky, transfer k hotelu
 • 2x denně cvičení pod vedením instruktora (v případě zaplacení příplatku)
 • využití termálních bazénů u hotelu a lehátek a slunečníků u bazénu
 • služby delegáta
 • povinné komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, doplňkové asistenční služby, pojištění na storno pobytu), pojištění je sjednáno u pojišťovny Allianz, a.s.

Cena nezahrnuje

 • povinně - pobytová taxa - bude hrazena hotově na místě (cca 2 €/den)

 • Podložku na cvičení vezměte s sebou.

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje cestovní kancelář CK Petra Tour, s.r.o..


Web hotelu

http://www.hotelparkvictoria.com/

Destinace a letovisko

Forio - městečko ve středu západního pobřeží termálního ostrova Ischie, nejvíce vyhledávaná oblast ostrova především díky termálnímu parku Posseidonovy zahrady a písečným plážím (San Francesco, Citara, Chiaia). Forio je město kostelů, nejznámější je kostel Soccorso, jehož majestátní bílý profil doprovází rybáře na cestě na moře i zpět. Nejznámější a nejvyhledávanější ve Foriu je termální park Posseidonovy zahrady. Hotel se nachází v klidné oblasti v citrusových sadech nedaleko historického centra Foria (cca 8 minut pěšky), Posseidonových zahrad, pláží Citara a Cava dell´Isola.

Pláž

Cava dell´Isola (veřejná pláž, přezdívaná „pláž mladých") - 15 minut pěšky; písečná pláž Citara - cca 25 minut pěšky od hotelu, je možné využít část veřejné pláže nebo privátní se slunečníky a lehátky (za poplatek).

Ubytování

jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje (3. lůžko pevné), na vyžádání čtyřlůžkové pokoje (většinou 2 lůžka a palanda), koupelna (sprcha) s WC, TV + SAT, u některých pokojů balkón (za příplatek, jednolůžkové pokoje vždy bez balkónu), centrální klimatizace zdarma (v provozu 13.00 - 24.00 h), fén zdarma k zapůjčení na recepci

Strava

polopenzesnídaně bufet, večeře salátový bufet, předkrm a hlavní jídlo výběr z menu, desert jednotný

Sport

Venkovní termální bazén 30 °C, vnitřní termální bazén 36 °C, (vstupy do termálních bazénů se nedoporučují pro děti - při potápění může snadno dojít k zánětu středního ucha či spojivek). Doporučujeme především návštěvy termálních parků na ostrově (víceinfo najdete v nabídce výletů).

Vybavení

Hotel se skládá ze 2 budov a několika dependencí; recepce, hotelová restaurace, bar, TV místnost (ČT 24), WiFi na recepci  a u baru u bazénu zdarma, venkovní termální bazén 30 °C, terasa s lehátky a slunečníky, 1x vnitřní termální bazén 36 °C, lázeňské procedury za poplatek ve smluvních zařízeních (doprava zdarma), trezor na recepci (7 €/týden).

Náš názor

Ischia je opravdu termální perla Středomoří. Hotel Park Victoria určitě nedoporučujeme klientům, kteří vyhledávájí spíše nadprůměrné ubytování. Poměrně jednoduché pokoje (ale na poměry tohoto ostrova zcela standardní, spíše lepší) během pobytů vynahrazuje milý personál a 2 termální bazény u hotelu. Hotel má ještě další nespornou výhodu - a tou je jeho umístění. Nachází se v městečku Forio, ze kterého lze bez problémů celodenně pravidelnými autobusovými linkami objevovat celý ostrov. 
Pokud jste ještě neobjevili krásu tohoto termálního ostrova, zcela určitě doporučujeme, pobyty na Ischii se dlouhodobě řadí mezi nejprodávanější zahraniční destinací a věříme, že tomu tak bude i v příštích letech!
Stinnou stránkou tohoto hotelu jsou 1lůžkové pokoje, jsou malé, bez balkonu, a pokud si chcete pobyt užít, nedoporučujeme je.

Služby za poplatek

Fakultativně - trezor, vstupy do termálních parků, lázeňské procedury, lehátka a slunečníky na plážích.

Povinně: pobytová taxa - bude hrazena hotově na místě (cca 2€/den)

Výlety

 • přečtěte si krásný článek o Ischii zde
 • Více info o krásách ostrova najdete v reportáži.

celodenní výlet kolem ostrova s obědem – lodí (45 €), půldenní autobusový zájezd po ostrově (18 €), celodenní výlet na Capri (60€), celodenní výlet na Vesuv a do Pompejí (49 €)… více info o výletech v záložce "výlety"

Doprava

Let/ bus/ vlastní
let, z Prahy do Neapole, dále transfer cca 30 minut do Pozzuoli, odtud trajektem 1 hodinu na ostrov,

letecká společnost Travel Service (SmartWings) , maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 15 kg více informací o přepravě zavazadel najdete zde

Od  1.10.2015 se během letu nepodává občerstvení ani nápoje.

Ceny letenek jsou platné do vyprodání zásob, kupují se na jméno a podléhají 100% stornu.

bus, předpokládané odjezdy z ČR v pátek v ranních hodinách, návraty do ČR v neděli v dopoledních hodinách, odjezdy z Prahy, Příbrami, Písku, Českých Budějovic, Kaplice, ostatní místa na vyžádání za příplatek

Hlavní nástupní místa (bez příplatku):
Praha, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice

Nástupní místa za příplatek 300,- Kč/os/obousměrně:
Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor

Nástupní místa za příplatek 500,- Kč/os/obousměrně:
Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Brno, Humpolec, Jihlava

Cena autobusové dopravy zahrnuje: dopravu zahraničním autobusem SETRA s WC, klimatizací, videem a možností občerstvení nápoji, trajektové lístky, odvozy zavazadel, transfery do hotelů a apartmánů, přepravu příručního zavazadla max. 5 kg/os a 1 zavazadla max. 15 kg do zavazadlového prostoru. Nadlimitní zavazadla možno přepravit po dohodě za příplatek.  Neohlášené nadlimitní zavazadlo není CK povinna přepravit.

Pro svozy je nutný minimální počet 6 osob.
CK si vyhrazuje právo na rozhodnutí o uskutečnění svozu v okrajových termínech.

vlastní - při vlastní dopravě je nutné zajistit trajekty z Pozzuoli na ostrov Capri a transfer k hotelu. Trajekty zajišťují společnosti Caremar: www.caremar.it, (cena trajektu pro auto od 45 €), nebo společnost Medmar: www.medmargroup.it (cena trajektu pro auto od 70 €)

Nabídka výletů

Ischia - termální perla středomoří

Přečtěte si krásný článek Jany Šalounové o Ischii zde

 1 ½ DENNÍ OKRUŽNÍ JÍZDA KOLEM OSTROVA (AUTOBUS)

Jedná se o půldenní výlet (cca 4hod.), který vám pomůže rychle se zorientovat na ostrově za doprovodu českého průvodce. Projedete ostrov kolem dokola a poznáte ta nejkrásnější panoramatická místa. Navštívíme např. nejjižnější poloostrov St. Angelo, kde vyvěrají nejsilnější, velmi léčivé termální prameny. Zastavíme se také v nejvýše položené vesničce Fontana, kde se dožívají místní obyvatelé nejvyššího věku na ostrově. V nejmenší oblasti Lacco Ameno zastavíme na fotografii vulkanického hřibu a na ochutnávku místních likérů, zde budete mít možnost nákupu místních typických produktů. U termálního parku Tropical budete mít také možnost vyzkoušet kosmetiku Cavascura.

CENA cca €20

CELODENNÍ VÝLET NA OSTROV CAPRI 2 (KOMBINACE LOĎ + MINIBUS)

Celodenní výlet na perlu Neapolského zálivu – „ostrov Capri“. Společně s českým průvodcem se nalodíte v přístavu na rychloloď, která popluje cca 1 hod. do největšího přístavu Marina Grande (Capri). Speciální minibusy vás odvezou nejprve do oblasti Anacapri, kde budete mít možnost navštívit muzeum Axela Muntheho nebo si vyjet lanovkou na nejvyšší vrchol Monte Solaro. Na Anacapri možnost využít výhodného obědového menu. Poté vás čeká přejezd a prohlídka hlavního města Capri se slavným náměstím „Piazzeta“ přezdívaném také divadélko světa. A nakonec navštívíte nádhérné Augustovy zahrady. Pro ty z vás, kteří chtějí Capri poznat ještě z jiné, barevnější stránky, doporučujeme absolvovat lodní okruh kolem ostrova.

CENA cca €62

VESUV A POMPEJE (TRAJEKT+ KLIMATIZOVANÝ AUTOBUS + PĚŠKY)

3

Celodenní výlet vám přiblíží život a smrt v bývalém římském městě, které bylo ztraceno pod sopečným popelem výbuchu Vesuvu roku 79 n. l. Za doprovodu českého průvodce vás čeká zajímavá prohlídka Pompejí – největšího muzea pod širým nebem, které je od roku 1997 zapsáno do světového dědictví UNESCO. Po prohlídce čas na oběd či nákup suvenýrů a přejezd na ještě činnou sopku Vesuv. Autobus vás doveze na nejvyšší možné parkoviště a odtud vás čeká pěší výstup (cca 1 km = 30 minut) až ke kráteru. Odměnou vám bude pohled přímo do nitra kráteru a na celý Neapolský záliv. Na závěr vás ještě čeká ochutnávka místního vína Lacryma Cristi (Kristovy slzy).

CENA cca €55

OMLAZUJÍCÍ, SILNĚ LÉČIVÝ PRAMEN N 4 ITRODI S OBĚDEM VE VINNÉM SKLÍPKU

Výlet k léčivému prameni Nitrodi s českým průvodcem. Čeká Vás vstup do sprchového centra Nitrodi, které se rozkládá v nádherné, přírodní oáze v oblasti Barano. Přírodní park nabízí krásné zahrady se středomořskou vegetací a bylinkami (rozmarýn, levandule, máta, oregano…), ze kterých Vám v místním baru namíchají osvěžující granitu (3€). Po omlazující sprchové terapii nás čeká oběd s neomezenou degustací vynikajícího vína v místní, typické kantýně. Možnost zakoupení pravé domácí grappy, limoncella či vína.

CENA cca €33

TERMÁLNÍ PARK TROPICAL 5 

Odvoz z hotelu do termálního parku Tropical. Celodenní vstup do parku. Návrat individuálně.

CENA cca €23

TERMÁLNÍ PARK CASTIGLIONE 6 

Odvoz z hotelu do termálního parku Castiglione. Celodenní vstup do parku. Transfer zpět do hotelu.

CENA cca €26

 

ZA POZNÁNÍM STARODÁVNÉ ISCHIE 7 

Novinkou tohoto roku je výlet za poznáním starodávné Ischie. Doba trvání cca 6 hodin. V doprovodu průvodkyně dojdete na nejvyšší vrchol ostrova z méně známé, avšak o to krásnější strany. Dozvíte se řadu zajímavostí z denního i nočního života, zvyků a kultury domorodců. Nafotíte nádherné fotky jihovýchodní strany ostrova Ischia (Sant´Angelo, Panza, Punta imperatore, Forio) a projedete nádherným lesem zvaným Falanga. Na závěr si dle vlastního uvážení a peněz dopřejete domácí ischitánské víno, bruschettu, cappuccino či nějaké dolce.

CENA cca €19


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu