Hotel Long Beach***

Zahraniční pobyt Hotel Long Beach***

30. 06. - 07. 07. 2018

Hotel Long Beach*** , Turecko, Severní Kypr
 • přímo na dlouhé písečné pláži 
 • polopenze včetně NÁPOJŮ v ceně
 • pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře
 • venkovní bazén se zapuštěnými barovými židličkami
 • lehátka, slunečníky u bazénu i na pláži zdarma
 • plážové osušky zdarma
 • kratší běžecká stezka a venkovní posilovna u hotelu

2x denně cvičení - Body Balance, Power Jóga, Foot Work (zdravá chodidla) + využití bazénu, lehátek a slunečníků u bazénu i na hotelové pláži, plážové osušky v ceně pobytu

Možnost doplatit plnou penzi včetně nápojů 
za 1 300Kč/osoba/týden.

POKOJE S VÝHLEDEM NA MOŘE NEJSOU JIŽ K DISPOZICI!


Instruktor

Věra Sládková

Věra Sládková

Specializuje se na: Powerjóga, Jóga pro bolavá záda, Restorativní jóga, Wheel jóga, Pilates balance, Bosu, Zumba, Bodyforming, dětský aerobik, dětská jóga, cvičení rodičů a dětí od 1,5 roku do 3let více o instruktorovi


 • CENA JEN 15510 Kč při uhrazení 50% zálohy do 28.2.2018

Ceny

Dospělý* 15510 Kč
15990 Kč
3.osoba* 14990 Kč
1. dítě 2 - 12 let** 6990 Kč
2. dítě 2 - 6 let*** 8590 Kč
2. dítě 6 - 12 let*** 10990 Kč
Termín30. 06. 2018 - 07. 07. 2018
Počet nocí 7
Číslo pobytu18263006

Příplatky a slevy

Příplatek za cvičení 1200 Kč
Příplatek za plnou penzi včetně nápojů (dospělý a dítě na 2. přistýlce; dítě na 1. přistýlce bez příplatku, pokud má plnou penzi i dospělý společně ubytovaný v pokoji) 1300 Kč
Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou (nelze v pokoji s výhledem na moře) 3600 Kč
Příplatek za pokoj s výhledem na moře (pouze pro dospělé) 500 Kč
Příplatek pro seniory nad 70 let 700 Kč
Dítě do 3 let bez nároku na služby 400 Kč
Dětská postýlka (nutno objednat předem) zdarma

* uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení pokoje minimálně 2 osobami (bez cvičení)
** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 1. přistýlce
*** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 2. přistýlce

Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice, slevy za včasnou platbu jsou poskytovány ze základní ceny (pouze pro dospělé) bez příplatku za cvičení.

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • stravování – polopenze včetně NÁPOJŮ, plná penze za příplatek
 • leteckou přepravu z Prahy
 • 2x denně cvičení pod vedením instruktora (v případě zaplacení příplatku)
 • využití bazénu, lehátek a slunečníků u bazénu i na hotelové pláži
 • plážové osušky
 • letištní, bezpečnostní, palivovou a pobytovou taxu
 • služby delegáta
 • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, doplňkové asistenční služby, pojištění na storno pobytu), pojištění je sjednáno u pojišťovny Allianz, a.s.


 • Pevnou obuv a podložku na cvičení si vezměte s sebou.

Web hotelu

http://longbeach-cyprus.com/

Destinace a letovisko

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Na severu leží Severokyperská turecká republika. Tento kousek světa vás okouzlí svou přírodou, historií, členitým pobřežím lemovaným maličkými plážemi. Hotel se nachází v blízkosti města Iskele, cca 12 km od Famagusty, kam se lze dopravit místními busy (dolmuši), cena cca 6TL/1 cesta. V okolí hotelu je minimarket, rychlé občerstvení, pár restaurací (večerní programy  - živá hudba, karaoke…), nejbližší bankomat cca 3 km v Iskele.

Pláž

přímo na krásné dlouhé písečné pláži s pozvolným vstupem do vody (místy jsou v moři kameny, doporučujeme pro citlivější klienty boty do vody), na hotelové části lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky zdarma

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (přistýlky většinou rozkládací sedačka, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti), koupelna (sprcha) s WC, fén (zdarma k zapůjčení v recepci), telefon, TV, minibar (konzumace za poplatek), rychlovarná konvice, venkovní posezení, klimatizace (zdarma), trezor (zdarma na recepci), na elektrospotřebiče je nutné mít vlastní adaptér (anglického typu). Pokoje ve vilkách s výhledem na moře za příplatek na vyžádání.

Strava

polopenze nebo plná penze -  bufet včetně NÁPOJŮ u večeře, v případě dokoupení plné penze i u oběda dva nápoje v ceně (víno nebo pivo, nealkoholický nápoj místní výroby), voda během jídla

Vybavení

menší hotelový komplex je postaven kolem bazénu s dětskou částí, přímo na pláži, a je tvořen přízemními vilkami, centrální budovou s recepcí, restaurací s terasou s nádherným výhledem na moře, barem, animační programy pro děti 4 - 12 let; WiFi na recepci zdarma, bar u bazénu, malý dětský koutek, u hotelu kratší běžecká stezka podél moře, u níž jsou i dětské atrakce a venkovní posilovna

Náš názor

Pokud hledáte luxusní ubytování, obrovské bufety, hotel Long Beach nebude pro vás tou správnou dovolenou. Pokud ale naopak preferujete menší, klidné hotely s téměř rodinnou atmosférou, je hotel Long Beach tou správnou volbou. Hotelový areál se nachází přímo na dlouhé pláži, po které se dá dojít až k archeologickému nalezišti Salamis. Bazén má oddělenou dětskou část a zapuštěné barové židličky. Polopenze formou jednoduššího bufetu včetně nápojů je pro dovolenou dle našeho názoru naprosto dostačující. Pěkná na procházky či běh je i stezka od hotelu podél moře, u které se nachází i venkovní posilovna a řada dětských atrakcí (prolézačky, klouzačky..).

Doprava

let, z Prahy do Nicosie (letiště Ercan), vzhledem k mezinárodnímu statutu Severního Kypru bude u všech letů mezipřistání v Turecku na cca 40 minut, transfer z letiště cca 40 minut, letecká společnost Tail Wind, maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 20 kg .

Na Severní Kypr je možné cestovat pouze s platným cestovním pasem (platí i pro děti).

Nabídka výletů

Výlety na Severním Kypru

Kyrenia Tour

Ideální výlet pro milovníky středověkých hradů a přírody. Jako první navštívíte hrad sv. Hilariona, který nechali postavit již Byzantinci. V té době Hilarion spolu s hradem Bufavento a Kantara sloužil jako hrad strážný. Ze všech tří zmíněných hradů je výborný výhled na moře a Byzantinci mohli tak díky nim sledovat lodě připlouvající k ostrovu. V průběhu vlády Lusignanů byl přestavěn na letní královské sídlo. O Hilarionu se také tvrdí, že se stal inspirací pro Walta Disneyho pro hrad zlé královny ve Sněhurce. Z hradu je nádherný výhled na celé pobřeží Kyrenie. Další zastávkou je opatství a vesnička Bellapais. Opatství je považováno za mistrovské dílo gotického umění a ze svých ochozů nabízí fantastický výhled na Kyrenii. Po obědě se vydáme do samotné Kyrenie, kde si jako první prohlédneme Kyrénský hrad, který sloužil jako obraný hrad a sídlo Lusignanů. V době kolonizace pak také sloužil jako vězení hlavně pro členy organizace EOKA.  V pevnosti se nachází také známé muzeum antického vraku starého cca 2300 let. Poté následuje volný čas v přístavu, který je považován za nejkrásnější na celém Kypru.

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce, vstupy a oběd bez nápojů.

Orientační cena: 45 Euro

undefinedundefined

Půldenní Nicosia

Největší zajímavostí tohoto výletu je možnost překročení hranic do sousedního státu - Kyperské republiky a „Zelenou linii“. V průběhu tohoto výletu navštívíte s průvodcem starou část turecké části Nicosie. Pěší okruh městem začíná u Kyrénské brány, kde se nachází i informační centrum a zbytky středověkých hradeb. Dále budete pokračovat směrem k hranicím přes Atatürkovo náměstí, kde kdysi stával osmanský palác. Cesta vede kolem bývalého kostela sv. Jíří, dnes Velkého hamamu až k jednomu z nejzachovalejších osmanských hostinců  Buyuk hanu (Velkému hostinci). Dále uvidíte obrovskou katedrálu sv. Sofie, která byla po dobytí ostrova Osmany přestavěna na mešitu. Poté následuje rozchod, během kterého můžete nakupovat buď v turecké části města nebo přejít na stranu řeckou, na které máte možnost zakoupit i jedno z nejstarších vín na světě - sladkou sytě červenou Commandarii. K přechodu hranice do Kyperské republiky je potřeba cestovní pas!

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce.

Orientační cena: 35 Euro

DSC_0044DSC_0052DSC_0082

Famagusta Tour

Během jednoho z nejhezčích a nejobsáhlejších výletů navštívíte klášter sv. Barnabáše, zakladatele Kyperské pravoslavné církve a patrona ostrova. Dále pak jedno z největších starověkých nalezišť město Salamina, kde budete mít možnost prohlédnout zachovalé a dodnes používané starověké divadlo, lázeňský komplex,  gymnasium, pozůstatky soch a mozaik. Po obědě se vydáte do samotné Famagusty, která byla na vrcholu své největší slávy v době vlády Lusignanů. V centru Famagusty, které je ohraničeno benátskými hradbami, naleznete spousty středověkých památek z doby vlády Lusignanů a Benátčanů. K jedné z nejimpozantnějších památek bezpochyby patří gotická katedrála sv. Mikuláše (dnes mešita), Othelova věž, která dostala své jméno podle slavné Shakespearovské hry. Na závěr výletu navštívíte nechvalně proslulé „město duchů“ Varoshu, které bylo v roce 1974 uzavřeno a necháno na pospas času.

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce, vstupy a oběd bez nápojů.

Orientační cena:  50 Euro

undefinedundefinedobrazek

Karpaz - poloostrov

Na tomto výletě budete mít možnost poznat typický kyperský život a uvidíte nejzajímavější část ostrova Kypr, civilizací dosud nedotčenou přírodu, kde dodnes žijí polodivocí osli. Poloostrov je také jedinou částí ostrova kde nedošlo k přesídlení obyvatelstva a řečtí i turečtí Kypřané zde žijí vedle sebe. Během výletu navštívíte lidovou stáčírnu olivového oleje s možností ochutnávky i nákupu oleje. Poté se vydáte ke klášteru sv. apoštola Onřeje, což je nejvýznamnější poutní místo řeckých Kypřanů v severní části ostrova a zároveň nejvýchodněji položená stavba na ostrově. Po obědě v restauraci u pláže Vás čeká koupání na nejkrásnějších pláží na světě – Zlaté pláži a oběd. Po cestě se také krátce zastavíme ve vesničce Dipkarpaz s možností prohlídky vesnické mešity.

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce a oběd bez nápojů.

Orientační cena: 50 Euro 

PETRA TOU ROMIO 

Výlet k místu zrození bohyně krásy Afrodity. Než se dostaneme k samotnému zlatému hřebu programu, poznáte i jiné krásy řecké části ostrova Kypr. První zastávka našeho programu je nejvyšší hora pohoří Troodos Olympos, kde se nachází i lyžařské centrum. Protože i Kypr je znám výrobou vína naše další kroky povedou do vesničky Omodos, kde budete mít možnost ochutnat různé druhy vín, hlavně to nejznámější na Kypru - Commandariu. Po ochutnávce vín a nasátí krásné atmosféry okolí je před námi další bod našeho programu a to rodiště bohyně krásy Afrodity. Budete mít možnost se vykoupat ve stejných vodách, kde podle legendy došlo ke zrození bohyně krásy a lásky.

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce a oběd bez nápojů.

Orientační cena: 60 Euro


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu

V lokalitě Turecko se konají také tyto sportovní pobyty


Washington Resort Hotel & Spa *****

Turecko, Side, číslo 18400106
Termín 01. 06. - 08. 06. 2018
Cena 15 990 Kč
Počet lekcí12
Jóga, Pilates + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     rezervovat

Vonresort Golden Coast*****

Turecko, Side, číslo 18010506
Termín 05. 06. - 12. 06. 2018
Cena 18 940 Kč
Počet lekcí12
Aquarobics, Pilates Clinic, Spirals + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     rezervovat

Washington Resort Hotel & Spa *****

Turecko, Side, číslo 18400506
Termín 05. 06. - 12. 06. 2018
Cena 16 790 Kč
Počet lekcí12
Body Form, Body Styling, Interval Training, Kruhový trénink, Over Ball, Stretching, Thera Band + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     rezervovat