Apartmány Ammos Beach***

Zahraniční pobyt Apartmány Ammos Beach***

16. 06. - 23. 06. 2017

Apartmány Ammos Beach*** , Řecko, Karpathos
Zobrazit aktuální termíny
 • přímo na pláži 
 • velmi příjemné a klidné ubytování
 • pěkný prostor na cvičení s výhledem na moře
 • na pokraji hlavního města Karpathosu - Pigadie
 • reportáž z cest po ostrově KARPATHOS čtěte zde

2x denně cvičení - Power Jóga, Pilates, Body Styling, Kruhový trénink, Piloxing, Deep Work, Tabata

 


Instruktor

Irena Marková

Irena Marková

Specializuje se na: BODYBALANCE®, BODYCOMBAT®,  BODYSTEP®, Bodystyling, BOSU, Core trénink, CXWORX®, Deep Work, HIIT, kruhový trénik, Problem Zones, Vinyasa yoga a Power yoga  více o instruktorovi


Ceny

Dospělý v apartmánu (studia vyprodána)* 13590 Kč
3.osoba* 12590 Kč
1. dítě 2 - 12 let** 7990 Kč
2. dítě 2 - 12 let*** 8890 Kč
Termín16. 06. 2017 - 23. 06. 2017
Počet nocí 7
Číslo pobytu17241606

Příplatky a slevy

Příplatek za cvičení 1200 Kč
Příplatek za polopenzi - dospělý 3690 Kč
Příplatek za polopenzi - dítě 2 - 12 let 1790 Kč
Dítě 0-2 roky (bez nároku na služby, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 400 Kč
Dětská postýlka (nutno objednat předem) zdarma

* uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení apartmánu minimálně 2 osobami (bez cvičení)
** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 1. přistýlce
*** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 2. přistýlce (možné pouze v apartmánu)

Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice, slevy za včasnou platbu jsou poskytovány ze základní ceny (pouze pro dospělé) bez příplatku za cvičení.

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • stravování - bez stravy, možnost dokoupení polopenze formou bufetu
 • leteckou přepravu z Prahy
 • 2x denně cvičení pod vedením instruktora (v případě zaplacení příplatku)
 • letištní, bezpečnostní, palivovou a pobytovou taxu
 • služby delegáta
 • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, doplňkové asistenční služby, pojištění na storno pobytu), pojištění je sjednáno u pojišťovny Allianz, a.s.


 • Pevnou obuv a podložku na cvičení si vezměte s sebou.

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje cestovní kancelář CK Afrodita, s.r.o..


Destinace a letovisko

Řecký ostrov Karpathos se nachází v jihovýchodní části Egejského moře v souostroví Dodekanés. Leží mezi ostrovy Rhodos a Kréta. Ostrov je úzký, dlouhý necelých 50 km, s obvodem cca 160 km. Láká turisty hledající klidnou dovolenou uprostřed téměř nedotčené přírody, nádherné jsou také opuštěné pláže (na ostrově je cca 100 pláží, z nichž některé jsou přístupné pouze z moře). Apartmánový dům se nachází na okraji hlavního města Pigadia, cca 1 800 m od centra s řadou taveren, restaurací, obchůdků… 

Pláž

přímo u písečné pláže s oblázky, slunečníky a lehátka zdarma u apartmánového domu. V rámci menšího občerstvení je možné využít zdarma lehátka u taverny vzdálené 100 m od apartmánového domu.

Ubytování

studia - jedna místnost se dvěma pevnými lůžky (dvojlůžko) a rozkládacím gaučem, apartmány - dvě místnosti – ložnice se dvěma pevnými lůžky (respektive dvojlůžkem) a obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby.
Všechna studia a apartmány mají vybavený kuchyňský kout - lednice s mrazákem, varná konvice, nádobí na „malé vaření“, sprchu, WC, fén, TV, WiFI, trezor zdarma, klimatizace za poplatek (11 €/den) balkon nebo terasa s výhledem na moře, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Lůžkoviny a ručníky k dispozici (nikoliv plážové osušky) ve všech pokojích.

Strava

bez stravy, možnost dokoupení polopenze formou bufetu (k večeři 1 nápoj - víno/voda) v sousedním hotelu Venezia

Vybavení

Velice hezký apartmánový dům na písečné pláži s oblázky, cca 1 800 m od centra města Pigadia. Disponuje dětským hřištěm a lehátky se slunečníky v zahradě. Naši klienti mohou využít bazén v nedalekém hotelu. První taverny cca 100 m, obchody cca 600 m. Všechna studia i apartmány jsou s výhledem na moře. Prostor na cvičení s výhledem na moře.

Náš názor

Ideální pobyt pro klienty, kteří hledají klid, pohodu a skutečné "nefalšované" Řecko. Studia i apartmány jsou v roce 2015 vybaveny novým zahradním nábytkem, slunečníky a lehátky v zahradě.

Služby za poplatek

fakultativně - klimatizace, polopenze, lehátka a slunečníky na plážích

Výlety

Olympos (40 €), lodní výlet (38 €), ostrov Saria (43 €) - více informací o výletech naleznete v záložce "VÝLETY"

Doprava

z Prahy na Karpathos, let bez mezipřistání, doba letu necelé 3 hodiny, transfer z letiště do hotelu cca 20 minut, letecká společnost SmartWings, maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 23 kg (+ 8 kg kabinové zavazadlo). Letecká přeprava je bezletenková, po odbavení zavazadel získáte na přepážce palubní vstupenku, která slouží jako „letenka“.

Předpokládané časy letů (předpokládané časy letů se mohou měnit) 

odlet Praha - 4.45 h, přílet Praha - 10.45 h 

Nabídka výletů

Karpathos

Olympos - živé národopisné muzeum

Orientační cena: dospělí 40 €, děti 2 - 12 let 20 €

Unikátní možnost vidět to nejzajímavější na ostrově. Během cesty do nejtradičnější vesnice na ostrově, budete mít možnost zhlédnout členitý ráz ostrova a překrásnou přírodu. Olympos, „skanzen“ - dozvíte se mnohé o životě a historii místních obyvatel, uvidíte tradiční kroje, výrobu kožených bot, větrné mlýny a ve volném čase budete moci navštívit tavernu, muzeum nebo si projít zdejší uličky s tradičními obchůdky. Průvodce Vás provede místními úzkými uličkami, kde narazíte na místní ženy oblečené v barevných krojích. Navštívíte tradiční pekárnu s venkovní pecí, typický karpathoský dům místního popa s tradičním řešením interiéru a překvapivým vybavením. Naskytne se Vám unikátní pohled na větrné mlýny. Na závěr procházky navštívíme kostel Panny Marie, který uchovává unikátní zlaté ikony, z nichž některé byly nalezeny teprve před třiceti lety. Následuje volný čas, kdy si můžete například zajít na oběd a ochutnat místní speciality.

Na cestě zpět se zastavíme v další tradiční vesničce Lefkos, která je proslulá hlavně díky krásným plážím. Zde budete mít dost času na vykoupání a osvěžení.

Cena výletu zahrnuje transfer, vstupné do karpathoského domu, česky hovořícího průvodce a komentovanou prohlídku vesnice. 

Karpathos 2015 176 Karpathos 2015 196 Karpathos 2015 205 Karpathos 2015 210 Karpathos 2015 215 Karpathos 2015 261

Blue Day - celodenní lodní výlet s barbecue obědem

Orientační cena: dospělí 38 €, děti 2 - 12 let  19 €

Loď Vás ráno odveze podél východního pobřeží až do zálivu oblázkové pláže Kato Lakos, kde bude první zastávka. Při čekání na barbecue oběd, připravený posádkou lodi, se můžete koupat, potápět v křišťálové vodě, relaxovat či opalovat. Borovice na pláži a stín pod nimi jen umocňují atmosféru tohoto místa a pocit, že jste na nějaké zapomenuté romantické pláži.

Odpoledne s kapitánem doplujete k další krásné pláži ostrova, kde rovněž zakotvíte. Apella byla v roce 2003 vyhlášena nejlepší pláží ve Středomoří. Je to písečná pláž, velice oblíbená i u místních, s nádhernou průzračnou vodou. Na zpáteční cestě do Pigadie loď zakotví na moři a vy budete mít možnost skočit z paluby do moře a ještě se osvěžit u pláže Kyra Panagia. Tento den strávený na moři si opravdu užijete!

Cena výletu zahrnuje transfer, cestu lodí, barbecue oběd, česky hovořícího průvodce. Na lodi je možné zakoupit základní nápoje.

1 705  1 724  1 737 

Ostrov Saria - pirátská námořní základna

Orientační cena: dospělí 43 €, děti do 12 let  21,50 €

Loď odplouvá z přístavu v cca v 8:30. Celodenní lodní výlet Vám umožní prozkoumat neobydlený ostrov Saria u severního pobřeží ostrova Karpathos. Podle historických záznamů zde kdysi stávalo starověké město Nissyros. Stále jsou zde k vidění pozůstatky domů pirátů, postavených v arabském stylu ve středověku. Dnes sem zavítají pouze rybáři, pastevci koz a Vy, pokud se rozhodnete zavítat na toto místo. Váš volný čas zde můžete trávit na krásné oblázkové pláži koupáním v křišťálové vodě a prozkoumáváním mořských jeskyní či členitého pobřeží. Doporučujeme Vám vydat se s průvodcem na výstup k malému kostelíku Saint Zachiria (voda na cestu a zpevněná obuv nutností), odkud se otvírá překrásný výhled. Po výšlapu budete mít čas si odpočinout na pláži a v případě zájmu ochutnat grilované maso či rybu v rámci oběda připraveného posádkou. Následuje odpolední návrat do Pigadie.

Cena výletu zahrnuje transfer, cestu lodí, česky hovořícího průvodce, komentovanou procházku na vrchol. Oběd za příplatek, na lodi je možné zakoupit základní nápoje.

Karpathoský večer - tradiční folklor s večeří

Orientační cena: dospělí 35 € (30 € bez dopravy) , děti do 12 let 17,50 € (15 € bez dopravy)

Dáváte-li přednost zážitkové dovolené tak hurá na to… staňte se Karpathosanem!

Organizovaný večer, který se koná v Amoopi, naplní Vaše chuťové buňky a roztančí Vaše nohy. Můžete si vychutnat vynikající víno a tradiční slavnostní večeři, která má dle místní zvyku několikero chodů, při poslechu chytlavé řecké hudby a populárních řeckých písní. Budete se moct naučit i některé z tradičních řeckých tanců. Klasika, která vždy potěší.

Cena výletu zahrnuje transfer, jídlo, neomezenou konzumaci vína.

A nezapomeňte si půjčit auto nebo skútr a prozkoumat neobyčejnou přírodu a pláže tohoto panenského ostrova!

Mapa středisek a pláží zde


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu