Hotel Maya Beach***

Zahraniční pobyt Hotel Maya Beach***

31. 08. - 07. 09. 2015

Hotel Maya Beach*** , Řecko, Kréta
Zobrazit aktuální termíny
 • strava All inclusive     
 • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů
 • lehátka, slunečníky u bazénu zdarma

2x denně cvičení - Pilates, Pilates Thera Band, Pilates Over Ball, Port de Bras, Zumba + využití bazénu, lehátek a slunečníků u bazénu

Upozornění: Termín pobytu byl přesunut na termín 31.8.-7.9.2015 oproti informaci v tištěném katalogu. Děkujeme za pochopení


Instruktor

Lenka Landová

Lenka Landová

Specializuje se na: Pilates (Foam Roller, Flexband, Stability Ball, Overball, Magic Circle aj.), Fitness Barre, Port de Bras, Zumba, Latino Dance, Kruhový trénink, Strečink, Schwinn Cycling více o instruktorovi


Ceny

Dospělý* 15840 Kč
3.osoba na přistýlce* 15340 Kč
1. dítě 2-12 let** 7990 Kč
2. dítě 2-12 let*** 10990 Kč
Termín31. 08. 2015 - 07. 09. 2015
Počet nocí 7
Číslo pobytu15740109

Příplatky a slevy

Příplatek za cvičení 1200 Kč
Dítě 0 – 2 roky (bez nároku na služby, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 400 Kč
Dětská postýlka (nutno objednat předem) zdarma

Upozornění: pokoj nelze obsadit pouze jednou osobou.

*uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení pokoje minimálně 2 osobami
** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 1. přistýlce
*** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 2. přistýlce

Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice, slevy za včasnou platbu jsou poskytovány ze základní ceny (pouze pro dospělé) bez příplatku za cvičení.

 

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí v hotelu
 • stravování – plná penze All inclusive
 • leteckou přepravu z Prahy
 • 2x denně cvičení pod vedením instruktora (v případě zaplacení příplatku)
 • využití bazénů, lehátek a slunečníků u bazénu
 • letištní, bezpečnostní, palivovou a pobytovou taxu
 • služby delegáta
 • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, doplňkové asistenční služby, pojištění na storno pobytu), pojištění je sjednáno u pojišťovny Allianz, a.s.

Cena nezahrnuje

dovozové nápoje, cappuccino, fresh džusy, energetické nápoje, internetový koutek, slunečníky a lehátka na plážích, vodní sporty na pláži


 • Pevnou obuv a podložku na cvičení si vezměte s sebou.

Destinace a letovisko

Menší hotel, který vznikl rozdělením hotelu Gouves Maya Resort mezi 2 majitele, je situován v turistické části na periferii letoviska Gouves cca 20 km východně od Heraklionu. Jeho okolí je příjemné a relaxační s možností procházek podél moře. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 500 m. Centrum, kde se nacházejí restaurace, bary, taverny, obchody s potravinami a suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, je od hotelu vzdáleno cca 12 minut chůze. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž jsou střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy do Heraklionu (jízdenka stojí cca 2,30 €). Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9 €/osoba a cca 5 €/děti. Zastávka je cca 500 m od hotelu. Poblíž hotelového areálu se nachází malý kostelíček, kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a je odtud krásný pohled na západ slunce.

Pláž

200 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, hotel je od pláže oddělen místní komunikací, lehátka a slunečníky na plážích za poplatek (cca 6 €/den/slunečník a 2 lehátka)

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, koupelna (sprcha nebo vana) s WC, fén, telefon, TV, lednice, balkón, klimatizace (zdarma), trezor (14€/týden)

Strava

All inclusive - snídaně, obědy, večeře bufet
All inclusive zahrnuje:
snídaně, obědy, večeře, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby a filtrované kávy v čase 10.30 - 23.00 h, lehátka a slunečníky u bazénu

Vybavení

vstupní hala s recepcí (WiFi v recepci zdarma), internetový koutek (za poplatek),  restaurace s venkovním posezením a barem,  bazén, dětský bazén 

Výlety

Knóssos + náhorní plošina Lasithi (orientační cena 54 € + 10 € vstupy), Soutěska Samaria (orientační cena 62€ + 16 € vstup, loď), Spinalonga (orientační cena 56 € + 2 € vstup), Vodní park (orientační cena 33 € dospělý), Santorini - rychloloď (orientační cena 154 €) - více informací o výletech naleznete v záložce "VÝLETY"

Doprava

let, z Prahy do Heraklionu, let bez mezipřestání, transfer z letiště do hotelu cca 30 minut, letecká společnost Travel Service (SmartWings), maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 15 kg - více informací o přepravě zavazadel najdete zde

Nabídka výletů

Výlety po ostrově Kréta

Kdo navštívil Krétu a poznal rušná střediska severního pobřeží, bude mile překvapen a okouzlen, až jej zavedeme na jih ostrova, kde v létě skoro nikdy neprší a Libyjské moře omývá mohutná rozeklaná skaliska i fantastické pláže. Právě tuto část ostrova si zvolil ke svému zrození Zeus, narodil se zde také král Mínos a v raných dobách křesťanství zde působil svatý Pavel.

Kréta je ostrov, který vás bude inspirovat k hledání a poznávání nových zajímavých míst. Poznáte vysokohorské masívy, horské rokle a zároveň objevíte řadu zajímavých památek z dávné minulosti.

Kréta je největším, nejhornatějším a nejrozmanitějším řeckým ostrovem. Naleznete zde divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, hory dosahující výšky 2500 m n.m. 18 km dlouhou a průchodnou rokli Samaria, ale i malé zálivy, úrodné roviny, malebné rybářské vesničky a těžko dostupné vesnice vysoko v horách. Z jara jsou vrcholky ještě pokryty sněhem, zatímco nížiny jsou doslova posety pestrobarevnou divokou květenou. V létě se vám často podaří zahlédnout mořského orla, který se vznáší vysoko nad skalami vynášen proudem horkého vzduchu.
Historie a mýty z temné minulosti vyprávějí o velkém králi Mínoovi, o statečném hrdinovi Théseovi a o hrůzostrašném Mínotaurovi. Paláce Knóssos a Festos dosvědčují i dnes slavnou minulost ostrova.
Kréta je domovem hrdých, nezávislých a skutečně pohostinných lidí, kteří se naučili mnohokrát v historii nalézt úkryt ve svých divokých a krásných horách a vzdorovat tak vpádu Benátčanů, ničivých Turků nebo německých výsadkářů. Snad právě proto si Kréťané zachovali svoji víru, řeč, zvyky, písně a tance až do dnešních dnů. Mnohé kláštěry se staly střediskem vzdělanost, umění a v neposlední řadě centrem odboje proti vetřelcům. 
Zejména na Krétě vás překvapí bohatství a hojnost řecké kuchyně. Zdejší olivy, fíky a jedlé kaštany patří vedle vynikajících vín, oleje, medu, sýrů, jogurtů a zeleniny k lahůdkám, které určitě rádi ochutnáte.
Běžnou součástí Kréty jsou biologické čistící stanice. Uvidíte pravidelné úklidy pláží a velmi pečlivě se sleduje čistota mořské vody. Také pláže v našich pobytových místech obdržely modrou vlajku EU, která znamená značku nejvyšší čistoty a kvality.
Turistický ruch se soustřeďuje především na severním pobřeží v živých střediscích, která jsou lemována rychlou dálnicí. Jih nabízí více klidu a pohody. Starobylé městečko jihozápadní Kréty Paleochora a příjemná prázdninová osada Plakias vás jistě okouzlí.

 

SOUTĚSKA SAMARIA

Orientační cena: 62 € (+ 16 € vstup, loď), děti 2-12 let  31 € (+ 8 € vstup, loď)

Samaria je nejznámější a jednou z nejkrásnějších krétských soutěsek. Nachází se na západě v kraji Chania. 

Program výletu: Brzy ráno za svítání zahájíte výlet jízdou směrem k Rethymnu a dále serpentinami k náhorní plošině Omalos v Bílých horách. Zde zahájíte svou pouť 18 kilometrů dlouhou soutěskou Samaria, širokou od 3 do 15 metrů a hlubokou až 700 metrů. Putování touto nejdelší soutěskou v Evropě vám zabere asi 5 hodin a v následující zastávce v Aghia Roumeli se můžete osvěžit v průzračném moři na jižní straně Kréty. K večeru pak podniknete asi hodinovou plavbu lodí do Chora Sfakion,kde vás bude čekat autokar a odveze vás zpět do hotelu.

Doporučení: Velice dobrou spor.obuv, opal.krém, dostatek tekutin a pokrývku hlavy.                          

 

KNÓSSOS + NÁHORNÍ PLOŠINA LASITHI

Orientační cena: 54 € (+ 10 € vstupy), děti 2-12 let  27 € (děti 2-18 let vstupy neplatí)

Výlet začíná prohlídkou 5000 let starého Knóssu, poté pokračuje zastávkou v nejznámější vinařské oblasti Peza spojenou s ochutnávkou vína a návštěvou vesničky Thrapsano známou historickou výrobou keramiky, zakončená cestou do pohoří Dykty na náhorní plošinu Lasithi, kde se nachází krápníková jeskyně Dykteon Andron, ve které se údajně narodil vládce bohů Zeus.

knossos  Lasithi

SPINALONGA

Orientační cena: 56 € (+ 2 € vstup), děti 2-12 let  28 € (děti 2-18 let vstupy neplatí)

Tento výlet strávíte na Krétské riviéře u zálivu Mirabello. Plavba na člunu přes třpytivě modrý záliv vás zavede k ostrovu Spinalonga s benátskou pevností a strašidelnými budovami, které bývaly poslední stanicí malomocných na Krétě. Cestou zpět přeplujete potopený dórský přístav Oluns a budeme mít krátkou přestávku na koupání na sousedním ostrově Kolokytha. Poté se vrátíme do přístavu ve vesničce Elounda a budeme pokračovat dále na východ do hlavního města okresu Lasithi - Aghios Nikolaos, kde budete mít možnost prohlídnout si město. Cesta nazpět vede přes oblasti Fourni a Neapolis. V ceně zájezdu je započítáno také jídlo.

Doporučení: Velice dobrou sportovní obuv, opalovací krém, dostatek tekutin a pokrývku hlavy.  

   spinalonga   Spinalonga2

 

VODNÍ PARK - CESTA ZA ZÁBAVOU NA KLOUZAČKÁCH A TOBOGÁNECH

Orientační cena: 33 € , děti 4-12 let  22 €

Pokud budete chtít vystřídat slanou vodu za sladkou, navštivte vodní park. Na klouzačkách a tobogánech si užijí spousty legrace jak malí, tak velcí. Spousta klouzaček pro malé i náročněší vám připraví mnoho milých překvapení. V areálu jsou šatny,obchod i občerstvení. Bližší informace a fotogalerii aquaparku naleznete zde.

Aquapark


SANTORINI - rychloloď

Orientační cena: 154 €, děti 5-12 let  77 € (cena zahrnuje lodní lístek, transfer a okružní jízdu po ostrově)

Pokud během svého pobytu na Krétě budete chtít podniknout plavbu po Středozemním moři, navštivte souostroví Santorini. Po dvouhodinové plavbě Krétským mořem, spatříte ostrov Thira, kde vysoko na okraji vulkánu rozeznáte bílé domky města Fira a Oia. Po výbuchu vulkánu kolem roku 1500 p. K., kdy se větší část ostrova propadla do moře, vznikly další čtyři ostrovy, které patří do souostroví Santorini .Vy se vypravíte na největší z nich, na ostrov Thira.

Po připlutí  nastupujete do autobusu a začínáte okružní jízdu po ostrovu. Během celého dne navštívíte bývalé hlavní město Pyrgos, kde můžete obdivovat zbytky benátské pevnosti, která se zdvihá nad městem. V dálce uvidíte nejvyšší vrchol celého souostroví Profitisilias. Dále se zastavíte v městě Oia, které je považováno za jedno z nejkrásnějších míst v Řecku. A neminete ani hlavní město Fira, kde jezdí pověstná lanovka na vrchol kráteru a nachází se zde muzeum vykopávek, které shromažďuje nálezy města Akrotiri, zničeném při výbuchu sopky.  Samozřejmě, že vám zbude i čas na vykoupání na nádherných plážích Kamáres, které jsou pokryté černým sopečným pískem.

Prostě Santorini, dle některých názorů považované za bájnou Atlantidu ve vás zanechá vzpomínky na celý život...                                   

             Santorini 2             

 

 

 

 

 

Náš tip – pláž Elafonisi

Pokud  budete někdy trávit dovolenou v oblasti Chanie, nezapomeňte navštívit pláž Elafonisi. Podle mnohých je nejkrásnější pláží na Krétě, její poloha v jihozápadním výběžku ostrova ji však činí pro mnoho turistů nedostupnou... Často se o ní mluví jako o evropském Tichomoří. Pláž je krásná, písek na ní je narůžovělý, zbarvený do žluta nebo bílý. Je tu velmi mělko, přes pláž se dá krásně brodit na odlehlejší místa, kde můžete v klidu relaxovat na pláži nebo v mělké, i začátkem sezóny nádherně vyhřáté vodě.

 

  

A nezapomeňte, jen cestováním po ostrově lze objevit skutečnou krásu tohoto ostrova.

Pokud se vydáte po ostrově kamkoli, potkáte na cestách kostelíky, kláštery, malebná zákoutí, městečka s útulnými tavernami, nezapomenutelné soutěsky… a i v odlehlých vesničkách v horách ochutnáte tu pravou řeckou kuchyni!


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu

V lokalitě Řecko se konají také tyto sportovní pobyty


ZRUŠENO Hotel Argo**+

Řecko, Karpathos, číslo 19450208
Termín 02. 08. - 09. 08. 2019
Cena 16 790 Kč
Počet lekcí10
Jóga, Meditace + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     rezervovat

ZRUŠENO Hotel Argo**+

Řecko, Karpathos, číslo 194502081
Termín 02. 08. - 09. 08. 2019
Cena 16 790 Kč
Počet lekcí12
Jóga + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     rezervovat

Hotel Argo**+

Řecko, Karpathos, číslo 19451608
Termín 16. 08. - 23. 08. 2019
Cena 16 440 Kč
Počet lekcí10
Jóga, Pilates, Zdravotní cvičení + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     rezervovat