L.A.HOTEL & Resort

Zahraniční pobyt L.A.HOTEL & Resort

23. 06. - 30. 06. 2015

L.A.HOTEL & Resort ***+, Turecko, Severní Kypr
Zobrazit aktuální termíny

2x denně cvičení - Pilates, Power Jóga, Body Form, Port de Bras, Over Ball, Latino Mix + využití bazénů, lehátek a slunečníků u bazénu i na pláži, plážové osušky v ceně

Doporučujeme doplatit večeře formou bufetu - 900 Kč/osoba/týden

Odlet z Brna!!!


Instruktor

Eva Urbanová

Eva Urbanová

Specializuje se na: Chi-toning, Port DeBras, Power Jóga, Step AE, Dance AE, Thai-box-robics, Aerobic Mix, Zumba, Fit Salsa více o instruktorovi


Ceny

Dospělý* 12890 Kč
1. dítě 2-12 let** 5990 Kč
2. dítě 2-12 let*** 8990 Kč
Termín23. 06. 2015 - 30. 06. 2015
Počet nocí 7
Číslo pobytu15382306

Příplatky a slevy

Příplatek za cvičení 1200 Kč
Příplatek za polopenzi - děti i dospělí (večeře bufet) 900 Kč
Dítě 0-2 roky (bez nároku na služby, cena zahrnuje komplexní cestovní pojištění) 400 Kč
Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou 3700 Kč
Dětská postýlka (nutno objednat předem) zdarma
Příplatek za pokoj s balkónem s výhledem na bazén 800 Kč

VÝHLED NA MOŘE NELZE, ZA PŘÍPLATEK MOŽNÝ VÝHLED NA BAZÉN !!!

*uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení pokoje minimálně 2 osobami, cena je platná i pro ubytované na přistýlce
** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 1. přistýlce
*** dětské ceny jsou bez cvičení, se 2 dospělými na 2. přistýlce


Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice, slevy za včasnou platbu jsou poskytovány ze základní ceny (pouze pro dospělé) bez příplatku za cvičení.

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • stravování – snídaně, polopenze bufet za příplatek
 • leteckou přepravu z Brna
 • 2x denně cvičení pod vedením instruktora (v případě zaplacení příplatku)
 • využití bazénů, lehátek a slunečníků u bazénu i na hotelové pláži
 • plážové osušky
 • tenis, stolní tenis
 • letištní, bezpečnostní, palivovou a pobytovou taxu
 • služby delegáta
 • komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, doplňkové asistenční služby, pojištění na storno pobytu), pojištění je sjednáno u pojišťovny Allianz, a.s.


 • Pevnou obuv a podložku na cvičení si vezměte s sebou.

Web hotelu

http://www.la-hotel-cyprus.com/en

Destinace a letovisko

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři ležícím na rozhraní mezi třemi kontinenty. Ostrov je rozdělen na dva samostatné státy. Na severu leží Severokyperská turecká republika, patřící mezi dosud neobjevené, jen pozvolna se rozvíjející nové turistické destinace. Tento téměř zapomenutý kousek světa vás okouzlí svou krásnou přírodou, bohatou historií, dlouhým členitým pobřežím lemovaným maličkými plážemi s průzračně čistým mořem a zejména laskavostí a přívětivostí místních obyvatel. Resort se nachází v blízkosti osady Lapta, cca 12 km od pěkného přístavního města Kyrenia s krásným přístavem a řadou nákupních možností, kam se lze dopravit taxislužbou či místními dolmuši. V okolí hotelu je bankomat, minimarkety, pár barů a restaurací.

Pláž

hotelová písečná pláž je od hotelu oddělena místní komunikací, přístup na pláž je od hotelu podchodem, na pláži je bazén a restaurace, lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky zdarma

Ubytování

pokoje s možností až 2 přistýlek (přistýlka většinou pevné lůžko, u pokojů se 2 přistýlkami rozkládací sedačka, v některých pokojích palanda, maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti), koupelna (sprcha nebo vana) s WC, fén, telefon, TV + SAT, minibar (konzumace je za poplatek), balkón nebo terasa, klimatizace (zdarma), trezor (zdarma na recepci), na elektrospotřebiče je nutné mít vlastní adaptér (anglického typu). Pokoje s balkónem na bazén a rodinné pokoje se dvěma místnostmi na vyžádání s příplatkem.

Strava

snídaně bufet nebo polopenze -  snídaně a večeře bufet

Vybavení

hotelový komplex je postaven kolem bazénu, recepce s barem, restaurace, restaurace a bar na pláži, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, vnitřní bazén, „nekonečný“ bazén na pláži, dětský koutek, sauna, tenisový kurt, stolní tenis, billiard, šipky

Náš názor

Krásný je především atypický „nekonečný“ bazén na pláži. Další předností hotelu jsou restaurace a pár barů v okolí hotelu. Dále je to blízkost Kyrenie – města s krásným přístavem a nepřebernými nákupními možnostmi. Kyrenia je dostupná místními busy (tzv. dolmuši), které jezdí cca každých 10 minut přímo od hotelu (cena cca 2€).

Služby za poplatek

povinně - pro klienty ze Slovenské republiky - vízum cca 15 €, platí se hotově na letišti při příletu do Turecka
fakultativně – billiard, šipky, sauna, masáže

Výlety

Kyrenia tour (50 €), Nicosia tour (35-40 €), Famagusta tour (45-50 €), lodní výlet (35-45 €), poloostrov Karpaz (45-50 €)

Doprava

let, z Prahy ( u z. č. 15381606 a 15382306 z Brna) do Nicosie (letiště Ercan), vzhledem k mezinárodnímu statutu Severního Kypru bude u všech letů mezipřistání v Turecku na cca 40 minut, transfer z letiště ca 40 minut. Letecká společnost Tail Wind, maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 20 kg. 

Do Turecka je možné cestovat pouze s platným cestovním pasem - nestačí občanský průkaz, děti musí mít svůj vlastní pas.

Nabídka výletů

Výlety na Severním Kypru

Kyrenia Tour

Ideální výlet pro milovníky středověkých hradů a přírody. Jako první navštívíte hrad sv. Hilariona, který nechali postavit již Byzantinci. V té době Hilarion spolu s hradem Bufavento a Kantara sloužil jako hrad strážný. Ze všech tří zmíněných hradů je výborný výhled na moře a Byzantinci mohli tak díky nim sledovat lodě připlouvající k ostrovu. V průběhu vlády Lusignanů byl přestavěn na letní královské sídlo. O Hilarionu se také tvrdí, že se stal inspirací pro Walta Disneyho pro hrad zlé královny ve Sněhurce. Z hradu je nádherný výhled na celé pobřeží Kyrenie. Další zastávkou je opatství a vesnička Bellapais. Opatství je považováno za mistrovské dílo gotického umění a ze svých ochozů nabízí fantastický výhled na Kyrenii. Po obědě se vydáme do samotné Kyrenie, kde si jako první prohlédneme Kyrénský hrad, který sloužil jako obraný hrad a sídlo Lusignanů. V době kolonizace pak také sloužil jako vězení hlavně pro členy organizace EOKA.  V pevnosti se nachází také známé muzeum antického vraku starého cca 2300 let. Poté následuje volný čas v přístavu, který je považován za nejkrásnější na celém Kypru.

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce, vstupy a oběd bez nápojů.

Orientační cena: 50 Euro

undefinedundefined

Půldenní Nicosia

Největší zajímavostí tohoto výletu je možnost překročení hranic do sousedního státu - Kyperské republiky a „Zelenou linii“. V průběhu tohoto výletu navštívíte s průvodcem starou část turecké části Nicosie. Pěší okruh městem začíná u Kyrénské brány, kde se nachází i informační centrum a zbytky středověkých hradeb. Dále budete pokračovat směrem k hranicím přes Atatürkovo náměstí, kde kdysi stával osmanský palác. Cesta vede kolem bývalého kostela sv. Jíří, dnes Velkého hamamu až k jednomu z nejzachovalejších osmanských hostinců  Buyuk hanu (Velkému hostinci). Dále uvidíte obrovskou katedrálu sv. Sofie, která byla po dobytí ostrova Osmany přestavěna na mešitu. Poté následuje rozchod, během kterého můžete nakupovat buď v turecké části města nebo přejít na stranu řeckou, na které máte možnost zakoupit i jedno z nejstarších vín na světě - sladkou sytě červenou Commandarii. K přechodu hranice do Kyperské republiky je potřeba cestovní pas!

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce.

Orientační cena: 35 Euro

DSC_0044DSC_0052DSC_0082

Famagusta Tour

Během jednoho z nejhezčích a nejobsáhlejších výletů navštívíte klášter sv. Barnabáše, zakladatele Kyperské pravoslavné církve a patrona ostrova. Dále pak jedno z největších starověkých nalezišť město Salamina, kde budete mít možnost prohlédnout zachovalé a dodnes používané starověké divadlo, lázeňský komplex,  gymnasium, pozůstatky soch a mozaik. Po obědě se vydáte do samotné Famagusty, která byla na vrcholu své největší slávy v době vlády Lusignanů. V centru Famagusty, které je ohraničeno benátskými hradbami, naleznete spousty středověkých památek z doby vlády Lusignanů a Benátčanů. K jedné z nejimpozantnějších památek bezpochyby patří gotická katedrála sv. Mikuláše (dnes mešita), Othelova věž, která dostala své jméno podle slavné Shakespearovské hry. Na závěr výletu navštívíte nechvalně proslulé „město duchů“ Varoshu, které bylo v roce 1974 uzavřeno a necháno na pospas času.

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce, vstupy a oběd bez nápojů.

Orientační cena:  50 Euro

undefinedundefinedobrazek

Karpaz - poloostrov

Na tomto výletě budete mít možnost poznat typický kyperský život a uvidíte nejzajímavější část ostrova Kypr, civilizací dosud nedotčenou přírodu, kde dodnes žijí polodivocí osli. Poloostrov je také jedinou částí ostrova kde nedošlo k přesídlení obyvatelstva a řečtí i turečtí Kypřané zde žijí vedle sebe. Během výletu navštívíte lidovou stáčírnu olivového oleje s možností ochutnávky i nákupu oleje. Poté se vydáte ke klášteru sv. apoštola Onřeje, což je nejvýznamnější poutní místo řeckých Kypřanů v severní části ostrova a zároveň nejvýchodněji položená stavba na ostrově. Po obědě v restauraci u pláže Vás čeká koupání na nejkrásnějších pláží na světě – Zlaté pláži a oběd. Po cestě se také krátce zastavíme ve vesničce Dipkarpaz s možností prohlídky vesnické mešity.

Cena zahrnuje - transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce a oběd bez nápojů.

Orientační cena: 50 Euro 

LODNÍ VÝLET

Orientační cena: 35 Euro


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu

V lokalitě Turecko se konají také tyto sportovní pobyty


Hotel Sentido Numa Bay*****

Turecko, Alanya, číslo 19292405
Termín 24. 05. - 31. 05. 2019
Cena 16 790 Kč
Počet lekcí12
Pilates Matwork, Pilates s pomůckami + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     pobyt obsazen

Hotel Nerton****

Turecko, Side, číslo 19773105
Termín 31. 05. - 07. 06. 2019
Cena 18 490 Kč
Počet lekcí12
Foot Work (zdravá chodidla), Jemná Jóga, Zdravá záda + příplatek za cvičení 1 200 Kč/osoba

více info     pobyt obsazen

Vonresort Golden Coast*****

Turecko, Side, číslo 19010406
Termín 04. 06. - 11. 06. 2019
Cena 18 990 Kč
Počet lekcí18
Body Balance, Foot Work (zdravá chodidla), Funkční trénink, Pilates, Stretching + příplatek za cvičení 1 800 Kč/osoba

více info     pobyt obsazen