Hotel Měřín***

Týdenní pobyt Hotel Měřín***

01. 08. - 08. 08. 2015

Hotel Měřín*** , Střední Čechy, Jablonná nad Vltavou
Zobrazit aktuální termíny
 • 2x vstup do hotelového aquaparku v ceně pobytů
 • slevy pro děti do 12 let i s jedním dospělým v pokoji
 • možnost ubytování v hotelu nebo v levnějších bungalovech pro 2 - 6 osob
 • přímo u Slapské přehrady
 • vynikající sportovní a wellness zázemí - aquapark s tobogánem, tenisové kurty, beach volejbal, squash, bowling, balneocentrum...

2x denně cvičení - BOSU, Pilates Roller, Body Ball, Pilates Thera Band,
Over Ball, Port de Bras, Funkční Stretching, Foot Work + 2x vstup do hotelového aquaparku


Instruktor

Lenka Landová

Lenka Landová

Specializuje se na: Pilates (Foam Roller, Flexband, Stability Ball, Overball, Magic Circle aj.), Fitness Barre, Port de Bras, Zumba, Latino Dance, Kruhový trénink, Strečink, Schwinn Cycling více o instruktorovi


Ceny

Dospělý* 4530 Kč
Dítě 3 - 12 let** 3590 Kč
Termín01. 08. 2015 - 08. 08. 2015
Počet nocí 7
Číslo pobytu15220108

Příplatky a slevy

Příplatek za neobsazené lůžko - pouze u 6ti lůžkového bungalovu 2100 Kč
Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma
Poplatek za psa či kočku v bungalovu (nutno objednat předem, jen malé rasy do 10 kg) 700 Kč
Příplatek za snídaně - dospělý 770 Kč
Příplatek za snídaně - dítě 3 - 12 let 490 Kč
Sleva na přistýlku - dospělý i dítě 3-12 let 1050 Kč
Sleva pro necvičící (alespoň s jedním cvičícím) 200 Kč

DĚTSKÉ POSTÝLKY NEJSOU K DISPOZICI

* uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení všech pevných lůžek v bungalovu
** dětské ceny jsou bez cvičení 

Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice, slevy za včasnou platbu jsou poskytovány ze základní ceny (pouze pro dospělé).

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • 2x denně cvičení pod vedením instruktora
 • 2x vstup do hotelového aquaparku
 • pobytovou taxu

Cena nezahrnuje

 • parkování v areálu hotelu (40 Kč/den)

 • Pevnou obuv a podložku na cvičení si vezměte s sebou.
 • Pobyt začíná v den příjezdu ubytováním po 15.00 h, cvičením a končí v den odjezdu uvolněním bungalovů do 10.00 h, event. snídaní.

Web hotelu

http://www.volareza.cz/index.php?s=cs-ME

Ubytování

hotel - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné vysouvací lůžko) koupelna (sprcha) s WC, TV, lednice a balkón, WiFi v celém hotelu zdarma (nikoliv bungalovech)
Hotelové pokoje jsou k dispozici pouze u víkendových pobytů, u týdenních na vyžádání.

bungalovy

bungalovy – pro 6 osob – předsíň, 3x dvoulůžková ložnice se samostatným vchodem z předsíně, kuchyňka s lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem, sprchový kout, WC, pro 4 osoby – shodné jako pro 6 osob, k dispozici jsou 2 dvoulůžkové ložnice, pro 2 osoby – obývací pokoj s malou kuchyňskou linkou s lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem, stůl, gauč (v některých bungalovech rozkládací), 2 pevná lůžka, sprchový kout, WC; na bungalovech jsou k dispozici ručníky a povlečení, u všech je TV a venkovní dřevěné posezení. Bungalovy jsou vybavené základním nádobím na „malé vaření". V bungalovech jsou na vyžádání možné přistýlky (rozkládací lůžko, vhodné spíš pro děti).

Strava

snídaně – bufet (pouze u víkendových pobytů, u týdenních pobytů možnost doplatit snídaně, ve všední den se podávají 7:30 - 9:00, o víkendech do 10:00)

obědy i večeře možné à la carte či formou bufetu v hotelové restauraci, v hotelové kavárně, v areálu hotelu je také Country saloon se zahrádkou (pouze pití, bez stravování), v letních měsících je otevřena restaurace Mořská panna u pláže s nabídkou jednoduchých jídel (smažený sýr, hamburgery, křidýlka…), další stravování možné v okolních restauracích a penzionech

Sport

aquapark s tobogánem, umělou řekou, vířivkou a dětským brouzdalištěm; balneocentrum – klasická a turecká sauna, sportovní a thajské masáže, solná jeskyně, whirlpooly, floating, sluneční louka, VacuShape, trenažér - golf, hokej, fotbal, baseball; kurty na squash, krytá hala na tenis, víceúčelová hala, venkovní tenisové antukové kurty, beach volejbal, fitness, bowling, billiard, šipky a půjčovna kol či loděk, dětské hřiště s pískovištěm, klouzačkou, houpačkami. Cvičební lekce probíhají v tělocvičně v budově hotelu, výjimečně v multifunkční sportovní hale.

Vybavení

recepce, restaurace, kavárna, společenský sál, Country saloon se zahrádkou, v letních měsících restaurace Mořská panna, WiFi v areálu hotelu zdarma (nikoliv bungalovech) 

Náš názor

Hotel Měřín je neprodávanějším hotelem z naší nabídky. Hotelové pokoje jsou moderní, po kompletní rekonstrukci. Ubytování v bungalovech oceňují klientky zejména na týdenních pobytech, protože vybavenost bungalovů a možnost vlastního vaření je především u pobytů s programy  pro děti, které v období letních práznin nabízíme, nespornou výhodou. Hotel má vynikající sportovní zázemí, a to včetně aquaparku s tobogánem.
Nevýhodou je možná to, že především o víkendech, zájem o masáže a další wellness procedury ve většině termínů přesahuje kapacitní možnosti hotelového wellness centra. 
Co se týče stravy, nabídka jídel je dostačující, ale gurmáni si zda asi na své nepřijdou. 
I přesto - vzhledem k celkové vybavenosti, krásnému místu na břehu Slapské přehrady - hotel vřele doporučujeme!

Doprava

vlastní - autem - hledejte zde - jako cílové místo zadejte Jablonná nad Vltavou, pro příjezd do hotelu je nutné projet celou Jablonnou, na konci se vydejte na rozcestí doprava, směrem s kopce, po pár metrech vlevo naleznete závoru a vjezd do areálu VZ Měřín, parkovat lze na placeném monitorovaném parkovišti, cena 50Kč/den
busem hledejte zde - zastávka Rabyně - Měřín, 500 m od hotelu

Vzdálenost:

Praha: 42 km, Brno: 220 km, Plzeň 130 km

Nabídka výletů

Střední Čechy

Výlety po středních Čechách

Kam v okolí Slap:

Nejbližším městem je Benešov u Prahy (www.benesov-city.cz)
•    Kostel sv. Mikuláše  
•    Zříceniny klášterního kostela minoritů  
•    Piaristická kolej a kostel sv. Anny

Kam po okolí:

Více informací:
Malé náměstí 1700
Benešov
, 256 01
tel:
317 726 004Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu