Golf & Spa Resort Cihelny****

Víkendový pobyt Golf & Spa Resort Cihelny****

23. 11. - 25. 11. 2018

Golf & Spa Resort Cihelny**** , západní Čechy, Cihelny, Karlovy Vary
Zobrazit aktuální termíny
 • neomezený vstup do bazénu, whirlpoolu, saun, páry v ceně pobytů
 • nová destinace v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les
 • jen 11 km od kolonády v Karlových Varech
 • desigové pokoje
 • župany v pokojích v ceně pobytů
 • vstup do posilovny v ceně pobytů
 • 10% sleva na masáže
 • 10% sleva na konzumaci v restauraci


4 lekce cvičení - Cvičení pro zdravá záda + vstup do bazénu, whirlpoolu, saun, páry a posilovny v ceně pobytu!


Instruktor

Dušan Šponar

Dušan Šponar

Specializuje se na: Pilates, Body Ball, Gyro metoda (gyrokinesis), tradiční jóga, jógové a rehabilitační techniky, zdravotní cvičení dětí / individuální pomoc při potížích s páteří více o instruktorovi


Ceny

Dospělý* 2990 Kč
Dospělý ve Suite nebo Junior Suite* 3390 Kč
Termín23. 11. 2018 - 25. 11. 2018
Počet nocí 2
Číslo pobytu18902311

Příplatky a slevy

Příplatek při obsazení pokoje jednou osobou 1200 Kč
Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma
Dětská postýlka (nutno objednat předem) zdarma
Poplatek za psa či kočku (pouze na vyžádání, v případě jakéhokoliv znečištění nebo poškození věcí zodpovídá majitel za náhradu škody) 660 Kč
Sleva pro necvičící (alespoň s jedním cvičícím) 200 Kč

* uvedené ceny jsou za osobu a pobyt při obsazení pokoje minimálně 2 osobami, v kategorii Suite nebo Junior Suite při obsazení minimálně 3 osobami, cena je platná i pro děti 3 – 12 let (děti vždy se slevou pro necvičící)

 Pro uplatnění dětských cen nesmí dítě v průběhu zájezdu dosáhnout horní uvedené věkové hranice.

Cena zahrnuje

 • ubytování na uvedený počet nocí
 • stravování – snídaně
 • cvičení pod vedením instruktora
 • volný vstup do bazénu, whirlpoolu
 • volný vstup do saun, laconia, páry
 • župan, pantofle
 • 10% sleva na masáže
 • 10% sleva na konzumaci v restauraci
 • parkování
 • pobytovou taxu 


 • Podložku na cvičení si vezměte s sebou.
 • Pobyt začíná v den příjezdu ubytováním po 14.00 h, cvičením dle programu a končí v den odjezdu cvičením a snídaní, uvolnění pokojů do 11.00 h.

Web hotelu

http://www.golfresortcihelny.cz/

Ubytování

Ubytování:
jedno-, dvoulůžkové pokoje;
Junior Suite - velký pokoj s předsíní, ze které je vstup do koupelny, schody do pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky pro max. 1 dospělého nebo 2 děti;
Suite - apartmán s dvěma pokoji - obývací pokoj s gaučem a možností přistýlky pro max. 1 dospělého nebo 2 děti, ložnice s manželskou postelí. Z obou pokojů je vstup na velkou terasu. Suite je možno propojit ještě s klasickým dvoulůžkovým pokojem.
Všechny pokoje mají koupelnu (sprcha) s WC, fén, TV, minibar, WiFi zdarma, trezor zdarma, některé pokoje s balkonem (jednolůžkové a Junior Suite vždy bez balkonu). Pokoje mají moderní design.

Strava

snídaně - bufet, další stravování možné a la carte v hotelové restauraci s letní terasou s  výhledem na golfové hřiště a Slavkovský les

Sport

wellness centrum – vnitřní bazén (10 x 6 x max. 1,6m) s whirlpoolem, finská a bylinková sauna, parní sauna, laconium, odpočívárna se sluneční terasou; masáže, zábaly, kosmetika; malé hotelové fitness;18jamkové golfové hřiště, 9jamková Golfová akademie (možnost vstupu i bez zelené karty).
Cvičební lekce probíhají v kongresovém sále s kobercem.

Vybavení

recepce,restaurace s terasou s výhledem na golfové hřiště a Slavkovský les, kongresový sál, WiFi v celém hotelu zdarma

Doprava

autem - jako cílové místo zadejte Golf Resort Cihelny (Karlovy Vary)

vlakem - ze zastávky Karlovy Vary dolní nádraží do zastávky Cihelny (9 min) cca 200-300m od hotelu

 

Vzdálenost:

Praha: 136 km, Brno: 344 km, Plzeň 73 km

Nabídka výletů

Výlety v okolí hotelu Golf & Spa Resort Cihelny

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13.století. Na Lokti je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí. Měl dopadnout na nádvoří hradu v srpnu roku 1422.

Klášter Teplá

Klášter s tradicí přes 800 let obývá řeholní komunita, jejímž posláním je práce s lidmi. Proto premonstráti působí jako kněží v okolních farnostech. Jejich každodenní modlitby přímo zde v klášteře jsou otevřeny poutníkům, každou neděli se v klášterním kostele Zvěstování páně koná mše svatá.

Zájemci o památky mohou v rámci pravidelných dvou poznávacích prohlídek navštívit klášterní knihovnu s muzeem nebo barokní obytné křídlo kláštera. V tomto křídle zároveň funguje vzdělávací centrum Hroznatova akademie, které pořádá tvořivé dílny pro širokou veřejnost a vzdělávací programy pro školy. V letních měsících se v kostele konají varhanní koncerty. Klášterní knihovna je otevřená odborné veřejnosti.

Karlovy Vary

15km / 15 min autem

Je významným lázeňským střediskem se známým sklářským a potravinářským průmyslem. Patří mezi nejnavštěvovanější lázeňská města v Česku.

Františkovy Lázně

51km / 35 min autem

Františkovy Lázně patří mezi naše nejpůvabnější a nejatraktivnější lázně, které si zachovaly kouzlo a atmosféru z přelomu 19. století. Místo je ideální pro zdravotní a relaxační dovolenou.

Mariánské Lázně

38 km / 40 min autem

Mariánské Lázně, to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády a půvabné pavilony, příjemné kavárny a útulné hotely. Město obdařené léčivými minerálními prameny a jedinečnou atmosférou, kterou si každý rok přijíždějí vychutnat tisíce a tisíce návštěvníků. Místo, ve kterém se potkává historie s moderními způsoby, jak příjemně strávit dovolenou – lázeňským odpočinkem, ale také aktivně sportem, vycházkami nebo kulturním programem.

 


Poloha hotelu


Zobrazit větší mapu