VIP víkend ve Vinařství u kapličky s CK Lenka!

10. 04. 2013

Po prvním letošním VIP víkendu na Měříně jsme nezapoměli ani na naše moravské klientky a připravili jsme závabný cvičební program zakončený tradiční degustací vín.

Zahájení víkendu

Pobyt ve Vinařství opět zahájila majitelka cestovní kanceláře Lenka Nehodová, která všechny srdečně přivítala a řekla jim důležité informace k celému pobytu.

Páteční cvičení

Cvičební maraton zahájila svižnou a zábavnou lekcí skvělá instruktorka Eva Urbanová. Na programu bylo Latino Dance a hodina hýřila energií a dobrou náladou.

Další lekci měla odcvičit lektorka Janeta Peterková, která se však bohužel přes svou náhlou nemoc nemohla zúčastnit. Proto jsme povovali členku našeho týmu, cvičitelku Irču Zoubkovou, která odcvičila s klientkami kondičně zaměřenou lekci Bosu Cardio, kde se všichni řádně zapotili. A přišel i Michael Jackson. :-)

undefined undefined

Po cvičení se již všichni těšili, že usednou do oblíbené restaurace, která je součástí hotelu a ochutnají něco z místních vynikajících jídel a vín.

A co bylo v sobotu?

Ráno po snídani se na vás již v tanečním sále Retro clubu těšila profesionální tanečnice Sylva Silná, která měla lekci Cuby. Americké rytmy roztančily všechny klientky za doprovodu latinsko-americké hudby.

Následovala lekce Zumby s Evčou Urbanovou ml., která nešetřila úsměvy a energií... Všechny cvičenky se do cvičení/tančení pořádně opřely. A jelikož zumba posiluje srdce a je to zábava, holky si cvičení velmi užily.

A tancem pokračuje i třetí dopolední lekce... Opět přichází Sylva Silná, tentokrát s velmi oblíbenou salsou. Dámy se draly na taneční parket, aby představily tancem samy sebe. O tom ta pravá salsa je - omáčka volných tanečních stylů, které vás všechny velmi bavily.

Taneční blok skončil a po společném focení všem velmi vyhládlo. Proto se šlo na něco k snědku do místní oblíbené restaurace.

undefined undefined undefined

Pokračujeme

Na první odpolední lekci se měla představit oblíbená instruktorka Radka Janáková. Tu však také bohužel skolila nemoc. Proto jsme zajistili adekvátní náhradu a to novou posilu týmu CK Lenka. Stále usměvavou Elišku Rekovou. Eliška odcvičila nádhernou lekci Power Jógy, po které se klientky cítily jako znovuzrozené.

Po relaxační hodině je třeba něco energičtějšího. Do večera daleko, takže cvičíme dál. A je tu Lenka Presová a její energická hodina na Velkých míčích. Poskakujeme, pohupujeme se a hlavně posilujeme celé tělo. Lenka povzbuzuje a hodina uteče ani nevíme jak.

Jen co se odkutálely jedny míče, už tu máme Bosu a konkrétně Bosu Dance. A do sálu vběhla Milenka Berkmanová, která na nic nečeká a využívá již zahřátých klientek. Za chvilku všichni již tančíme na půlkulaté balanční pomůcce a kolem ní. Nedá se to zastavit, cvičí prostě všichni! :-)

Poslední hodinu VIP víkendu si vzala opět Eva Urbanová a zakončila cvičení lekcí Pilates na Bosu. Nejprve srovnat záda, pánev vrátit zpět do neutrální polohy, vytáhnout kyčle a všechny se cítíme tak nějak lehčí a uvolněnější. A některé si při závěrečné relaxaci i zdřímly, vč. majitelky cestovní kanceláře, Lenky. :-)

undefined undefined

undefined undefined

Doplnění energie

Ani ne hodinu po cvičení se opět všichni scházíme. Tentokrát ve vinném sklípku, který je součástí Vinařství u kapličky. Je zde pro nás připraven raut. Takže něco do bříška, sdělit si dojmy, popř. se ještě pozdravit s těmi, které ještě neznáme. A ty vynikající škvarky. Ještě teď se nám sbíhají chutě.

Poslední společnou akcí, kterou jsme pro vás připravili, je degustace vín. Ochutnáváme 9 různých vín od suchých po sladká. Společnost nám dělá zdejší someliér, který nám vypráví různé příběhy vázající se k jednotlivým odrůdám vín. Připomíná nám, že se zde natáčel známý český film Bobule a ukazuje nám krásný vinný sklep vč. archivu.

Po degustaci ještě chvilku sedíme ve vinném sklípku a povídáme si o chutích jednotlivých odrůd a objednáváme si zásoby na doma. :-)

Jelikož spousta klientek má ještě plno energie, využívají místního Retro clubu a utíkají si zatančit na diskotéku, která je součástí clubu.

undefined undefined

Nedělní ráno

Nasnídat a plni zážitků se vydat k domovům. Nechce se nám, ale musíme... máváme Vinařství u kapličky a dáváme jedničku s hvězdičkou.

undefined

Děkujeme klientkám za krásný víkend a za jejich úsměvy a dobrou náladu
Tým CK Lenka

Autor článku: Irča Zoubková


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16