VIP víkend na Měříně s CK Lenka!

07. 03. 2013

Jako každý rok jsme letos pro své klientky uspořádali po dlouhé zimě VIP víkend plný různých cvičebních lekcí. Nechyběla ani tradiční tombola a sobotní večerní raut.

Zahájení VIP víkendu

Úvodní slovo tradičně patřilo majitelce cestovní kanceláře Ing. Lence Nehodové, která nejdříve všechny mile přivítala, krátce pohlédla do minulosti akcí, pomalu představila tým CK Lenka, instruktory a samozřejmě nezapoměla připomenout služby hotelu Měřín, který je nejprodávanějším hotelem v nabídce naší cestovní kanceláře.

Poté Lenka dodala poslední infromace o programu pobytu a netrpělivé cvičenky se již mohly vrhnout do víru skupinových lekcí, které si pro ně připravili samotní instruktoři.

undefined

Páteční cvičení

Víkendový pobyt zahájila v pátek svou dynamickou lekcí Anička Matěnová, která vzala do rukou činky a cvičila lekci zaměřenou na problémové partie. Nešetřila úsměvy a nešetřila ani těla pomalu přijíždějících klientek. Postupně se zaplnila celá tělocvična a všichni se bez problému do Problémových partií zapojili.

Aničku vystřídal ostřílený a všemi známý Jirka Gruntorád se svou lekcí Bosu Cardio. Některé z přítomných dam si balanční pomůcku Bosu vyzkoušely poprvé, ale všechny se s vervou zhostily výživné choreografie a následného posilování. Na lekci nechybělo Jirkovo známé povzbuzování a všechny opět ohromila jeho snad nikdy nekončící dobrá nálada, která vždy každého "nakazí". :-)

undefined undefined undefined undefined

Na zahřátí dvě lekce stačily a teď je na čase vydatná a chutná večeře v místní restauraci a příprava na sobotních 7 různorodých lekcí.

A pokračujeme sobotou

Ti, co si ráno nařídili budíka na 8h čekala velmi příjemná lekce Power Yogy s velmi zkušenou a profesionální instruktorkou Kačkou Dobešovou. Na ranní posílení a protažení svalů celého těla je tato lekce více než vhodná a Katčiny věcné pokyny a vysvětlení každého nádechu a výdechu bylo velkým přínosem.

undefined undefined

Po Yoze všem vyhládlo a tak jsme se běželi nabaštit dobrého jídla, které pro nás připravil k snídani personál hotelu.

Dopolední cvičení zahájila stále usměvavá Petra Pintířová. Na svou lekci si přikutálela spoustu velkých míčů a po pečlivém usazení všech klientek se mohlo začít cvičit. Lekce Body Ball byla velmi zábavná a dost se při ní všichni nasmáli. Za odměnu se na konci lekce udělaly dvojice a navzájem se velkými míči masírovali, což bylo velmi příjemné.

undefined undefined

Míče se odkutáleli a do tělocvičny vstoupil Tomáš Dědič. Na programu byla lekce Bodystylingu. Tomáš začal mírně vypadající choreografií, kterou však během pár dalších minut vylepšil o posilovací cviky na celé tělo a vznikla velmi dynamická sestava, během které všem bylo velké teplo. :-) K završení své dokonalé lekce ještě holky poprosil, aby si vzaly do rukou gumičky. :-)

undefined undefined

Než Tomáš docvičil svou lekci, připravovala se na svou lekci Dance Yogy jeho přítelkyně Lucka Čadanová, která jen Tomášovi předala jejich krásného synka Kubíčka, pustila nádhernou hudbu a dostala klientky do víru ladných pohybů. Lekce byla uvolňujícím zakončením dopoledního cvičení.

undefined undefined

A co bylo dál

Po obědě, po kafíčku a po zaslouženém, avšak krátkém odpočinku, už vás do tělocvičny volala naše tanečnice Terezka Semrádová. Lekcí Port De Bras představila okouzlující cvičení s baletními prvky, které doslova všechny uchvátilo. Spojení krátkých cvičebních bloků s hudbou bylo natolik sympatické, že jste nechtěly přestat. Terezka nás všechny dostala alespoň na chvíli na jeviště Labutího jezera.

undefined undefined

Po zasnění přišel čas opět na dávku posilování, se kterou tentokrát přišel Pepa Pintíř. Nejdříve pořádné zahřátí zábavnou choreografií, poté posilování a to vše s vaší oblíbenou pomůckou Bosu. Bosu posilování z klientek dostalo poslední kapičky energie. Což Pepa vylepšil závěrečným strečinkem. :-)

undefined undefined

Poslední hodina patřila cvičení Pilates. Alenka Palasová přijela představit cvičení s pěnovými válci, novou pomůcku naší cestovní kanceláře, kterou pár z vás ještě nevyzkoušelo. Pěnový válec ve spojení s metodou Pilates je velmi užitečné zdravotní cvičení se zaměřením na správné držení těla a k odstranění špatných pohybových návyků. Lekce měla velký úspěch, neboť to každý "cítil" na svém vlastním těle a z hodiny odcházeli všichni o centimetr vyšší. :-)

undefined undefined

Zasloužený raut a tombola

Sobota byla velmi náročná a všichni byli tak vyhladovělí, že sobotní raut, který pro všechny připravil personál hotelu Měřín, přišel velmi vhod. Zeleninka, řízečky, sýry, sekt... pohoda po náročném aktivním dni. Troška energie však ještě zůstává neboť jsou všichni zvědaví, co si odnesou z tradiční VIP tomboly.

undefined

Po rozdání všech dárků se ještě chvíli příjemně posedělo, popilo vínko a šlo se pomalu spát.

Zakončení víkendu

Víkend zakončila bláznivá hodina skombinovaná z Dance aerobiku a Zumby v podání Jirky Gruntoráda a Tomáše Dědiče. Zajímavé krokové variace hned po ránu navnadily všechny klientky, co se nebály si přivstat a kluci byli tak zábavní, že cvičenkám vrátili všechnu energii zpět.

undefined undefined

Teď už se jen vydatně nasnídat a posílit na cestu domů a za rok zase naaaaashledanou. :-)

undefined

Děkujeme všem za účast, jejich milá slova a úsměvy
Tým CK Lenka

Autor článku: Irča Zoubková


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16