Víkend plný smyslnosti, vášnivých rytmů a euforie aneb tancem ke skvělé a svůdné postavě :-)

12. 06. 2012

Milé dámy,

jménem mým i Petiným jsme Vám chtěly poděkovat za příjemně strávený víkend na Studánce.
Ačkoliv jste nevěděly, do čeho jdete, nové lektorky, nové styly tanců.
První hodinu Latino MIXu s Moni jste zvládly znamenitě. Salsa, Merengue, Bachata, nic Vás nezaskočilo a temperamentně jste zvládaly latinské rytmy.

Můj nesmírný obdiv Vám patří za ranní vstávání na lekce, neboť já jsem tvor noční a sama bych to nezvládla. Peťa nešetřila chválou.

undefined

Pauzičky mezi lekcemi jsme trávily v sauně, bazénu, nebo ve vířivce s nafukovacími zvířátky :-)
Oddávaly jsme se slasti výborné Studánkovské kuchyně. Musím říct, že vepřová panenka s opečenými brambůrkami byla opravdu famózní. Po dobrém obědě se přímo nabízela procházka pohádkovým lesem s překrásným jezerem, které strážil vodník.

Radost z tance nám dokreslovalo i nádherné počasí a také jsme toho řádně využily.
Při zapadajícím slunci na vyhřáté terase jsme se nechaly bosky unášet orientálními rytmy břišních tanců a indickými rytmy Just Jhoomu! Tance, který je inspirovaný Bollywoodskými muzikály se specifickými variacemi rukou. Opět jste ukázaly, že ani nezvyklé tance Vám nedělají problémy.

Naše společně lekce jsme zakončily Flirt Dancem. Kde jsme rozvlnily boky a naučily se taneční prvky šimrající pánskou představivost. Byly jste naprosto úžasné a Vaše zapálení vylákalo na terasu i zkušeného tanečníka, který neodolal a dal si pár písniček s Vámi.
Dokázaly jste, že v každé ženě dříme temperament a zdravé sebevědomí.

undefined

Děkujeme Vám za opětovanou energii, za radost ve vašich očích a úsměvy co jste nám rozdávaly na lekcích i mimo ně. Doufáme, že jste si to užily stejně tak jako my :-)
Moc se těšíme na další společné chvíle.

A první se Vám nabízí už 19. – 21. října ,,FLIRT DANCE“ víkend ve Špidlerově Mlýně a věřte, že to bude opravdu žhavé. Podávat se bude i sekt a jahody, tančit se bude i u barového pultu!!! Více informací zde!

A další na taneční víkend Péťou i Monikou se můžete těšit v Parkhotelu Hluboká**** v termínu 9.11. - 11.11.2012!

Těší se Moni


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16