Oslava 15 let CK a 9. VIP víkend už jsou za námi

30. 03. 2011

4. 3. – 6. 3. 2011 se konal další z VIP víkendů

Stejně jako v předchozích letech se první březnový víkend konal další z VIP víkendů, a to již téměř tradičně (až na malé výjimky) v hotelu Měřín. Pro klientky bylo k příležitosti 15 let existence CK připraveno 11 cvičebních lekcí, tombola, raut, překvapením večera pak byl ohňostroj, přípitek.

Cvičilo se celý víkend

Pro velký zájem klientek jsme byli letos nuceni vyzkoušet novinku - aby bylo na lektorské výkony instruktorů vidět, poprvé jsme na akci zapůjčili podium.
Vadou na kráse byla trochu zima v tělocvičně, ale na nadcházející zimu 2011/2012 je plánováno zateplení celého hotelu Měřín a výměna balkonů, tak snad bude chladu v tělocvičně a trochu nevzhledné fasádě hotelu konec.
I když většina klientek upřednostňuje určité druhy cvičení, výdrž všech byla neuvěřitelná.
Asi nejživější (zejména pro klientky, které mají rády taneční lekce a trochu show) bylo sobotní odpoledne. Lekci Dance aerobics aneb jak jsme začínali před 10 lety jako vždy pojal Dan Müller po svém, se svými vrozenými pedagogickými sklony učil klientky 11 let starou choreografii, a to celé v obleku s košilí a kravatou.
Kromě osvědčených stálic našeho týmu přijal tentokrát pozvání na víkend i instruktor a tanečník Rosťa Šrom. V plánu měl původně 1 lekci Zumby a 1 lekci Jazz Dance, jenže z důvodu onemocnění jedné z instruktorek ochotně zaskočil jako náhrada a lekci Jazz Dance měly klientky nakonec 2. Byl to, jak se ukázalo, výborný tah, protože Rosťova choreografie na hudbu z muzikálu Chicago nebyla z nejjednodušších, ale za 2 hodiny pilného nácviku vypadala tělocvična jako finálová příprava na premiéru muzikálu a myslím, že si klientky lekce neskutečně užily.

Díky samozřejmě patří i dalším instruktorům, kteří pozvání na víkend přijali:
Petra Pintířová - BOSU
Martina Hanušová a Helena Flajzarová - Aqua Zumba
Vlaďka a Pavel Slívovi - Double dance with us
Dana Šourková - Power Yoga
Jiří Gruntorád - Zumba, BOSU

A následoval raut s tombolou

...klasický sobotní večer, který k VIP víkendu už patří....raut, tombola, tanec... Rauty na Měříně umí, o tom jsme se přesvědčili již několikrát....po jídle (a byla se na co těšit, bylo třeba doplnit vycvičené kalorie:) následovala tombola. Mezi cenami byly např, vstupenky do fitcentra World Class v hotelu Marriot, cyklistické helmy, francouzská vína, oblečení a tašky NIKE, balíčky vlasové kosmetiky, thajská masáž, kosmetické ošetření.... První cenou pak byla poukázka na focení Glamour fotek v Kids Foto Studiu Jitky Žáčkové, která cenu darovala a pořídila také fotografie z víkendu.

Překvapení večera - ohňostroj

Hotel Měřín se nachází v krásné přírodě na břehu Slapské přehrady. A právě tam jsme připravili večerní překvapení pro klienty - ohňostroj...některé z unavených klientek už jej sledovaly z oken pokojů. Naopak pro klientky s větší výdrží následoval návrat do kongresového sálu hotelu Měřín, kde celý večer probíhal, přípitek, rozloučení s Jirkou Gruntorádem, instruktorem a moderátorem, který celým večerem provázel, jako vždy, s nadšením a profesionálně.
Pravda je, že únava a množství odcvičených lekcí udělaly své a většina klientek odešla do postele hned po ohňostroji.
Ale pro některé jako by únava neexistovala, i když v omezeném množství, tančilo se až do rána.

Tak to jsme my!

I když na fotkách nejsme všichni, i tak se na vás celý tým CK Lenka bude těšit na jakékoliv další akci. Děkujeme za přízeň a zase někdy na viděnou!
Děkujeme všem 62 klientkám, 9 instruktorům, i obsluze hotelu. Díky patří i moderátorovi a instruktorovi v jedné osobě - Jirkovi Gruntorádovi, který celým večerem provázel a podle pracovního nasazení to vypadá, že i DJ sobotního večera David Nehoda si svůj úkol splnil poctivě...

Foto: Jitka Žáčková, www.kidsphoto.cz


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16