Dva úžasné sportovně - relaxační víkendy na Loučni

06. 06. 2011

Zámecký hotel Maxmilián se nachází přímo pod barokní terasou zámku Loučeň  v rozlehlém anglickém parku s 10 labyrinty. Hotel je ideální pro relaxaci a proto jsme ho zvolili pro oba víkendy.

Víkend první

První víkend, který se konal v termínu od 6.5. do 8.5.2011 byl zaměřen na cvičení s bosu – bosu yoga, bosu pilates. Počasí nám vyšlo parádně. V sobotu probíhaly v zámku zámecké slavnosti včetně rekonstrukce bitvy z r. 1866 u Hradce Králové, zajímavé stánky byly na každém rohu , pro gurmány polní kuchyně…

V labyrintech, které zdobí zámeckou zahradu, jsme naštěstí nezabloudily. Většina z nás také ochutnala výtečné Ćápy s mákem - místní specialitu v zámecké restauraci Vtipná kaše.

 

Víkend druhý

Zámek Loučeň a jeho park s labyrintáriem je opravdu pro všechny věkové kategorie a tak další víkend, který se konal v termínu od 26.5. do 29.5.2011 jsme připravily i pro aktivní seniorky a lektorka Věra Havlová měla s sebou také dvouletého vnuka.
Jako již tradičně, ráno a večer probíhalo cvičení pilates – s ručníkem nebo overballem .Tento víkend byl na žádost klientek prodloužený a tak jsme měly více času i na další zajímavosti jako např. na procházku po stopách Bedřicha Smetany, výlet na kole atd.
V sobotu jsme měly možnost využít noční prohlídky zámku, která opravdu stála za to.
Kromě cvičení , noční prohlídky zámku a masáže, kterou jsme měly v ceně zájezdu, jsme také měly k dispozici celý den hotelový bazén a saunu.

Zámecký hotel doporučuji všem. Zámecký park je ideální pro děti, mohou běhat opravdu všude, nikde není zákaz vstupu na trávník, je tu dětské hřiště, trampolínky, kuželky, k zapůjčení také autíčko nebo traktor pro děti a spoustu dalších lákadel.

 

 


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16