Cvičební víkend v hotelu Kašperk s Jirkou Gruntorádem!

04. 04. 2012

Hotel Kašperk****, Kašperské Hory,

termín: 30.3.-1.4.2012

Víkend na Kašperku za námi…..škoda!

Bylo, nebylo…., dobře takhle začínají pohádky!

Ovšem víkend v superluxusním hotelu Kašperk, byl jako víkend v pohádce. Všechno začalo v pátek kolem třetí hodiny odpolední, kdy jsem společně s Helčou naložil BOSU, aparát, gumičky (ano, ty které tak milujete) do auta a vyrazili jsme směr Kašperské Hory. Obdobně na tom byla většina z Vás a doufám, že jste měli také tak pohodovou cestu.

A jak to bylo dál…počtěte si!

Po hodině a půl jízdy jsme dorazili do Kašperských Hor a mne moc zajímalo, jak to tam bude vypadat, protože naposledy jsem tam byl v roce 2010, kdy celé náměstí bylo rozkopané a k hotelu Kašperk se špatně zajíždělo. Letos to ovšem byla velká pohoda a příjezd byl na jedničku. Náměstí je moc hezky opravené a „Kašperkám“ sluší. Po příjezdu následovalo tradiční stěhování obsahu auta, takže nejdřív tašky, pak BOSU, aparát atd. Po dvaceti minutách bylo hotovo a ještě zbyl čas na malý odpočinek před prvním cvičením.

V hotelu Kašperk se opravdu cítíte jako v pohádce a jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů v České Republice. Jen díky CK Lenka se nám podařilo udělat víkend za cenu, která byla i se snídaní pouhých 2 210,- Kč na osobu. Jen pro představu, náš pokoj stál na jednu noc 3 870,- Kč. V hotelu najdete opravdu vše na nejvyšší úrovni, a to včetně kuchyně, kterou jsme dvakrát prověřili při večeřích. Takové bramborové knedlíčky s čokoládou zalité vanilkovou omáčkou mohu jen doporučit!

undefined undefined

Ale jen kvůli jídlu jsme tam nebyli…..takže!

První cvičení byla Zumba, která je v poslední době sice v České Republice na ústupu, ale Vás bavila na 100%, a to mne hřeje u srdíčka! Po Zumbě následovala večeře a šup na kutě, další cvičení nás čekalo v osm hodin ráno. Tahle hodina se ukázala pro některé jako vražedná, ale Bodystyling jste dali s velkou parádou, a ta snídaně byla opravdu za odměnu! Po snídani vyrazilo mnoho z Vás na výlety, já naopak do postele, protože moje teplota pomalu začala atakovat 39 st., a to není zrovna ideální teplota, pokud to není teplota vody ve vířivce.


undefined undefined
Večer jsem pro Vás nachystal stopět minut dlouhou hodinu BOSU MIX. Mnoho z Vás stálo na BOSU poprvé, někdo trošku s despektem. O to víc mne tešil Váš zájem, udělat v neděli ráno další lekci BOSU, ale už byla ohlášena Zumba. Ta se opět konala ve velkém stylu. Díky za ní!

undefined undefined

Po Zumbě už jenom snídaně, zabalit, naložit, šáteček a šťastnou cestu Všem! My jsme s Helčou dorazili hrozně brzo, už za hodinu jsme míjeli přeplněné parkoviště u Globusu v Českých Budějovicích. A pak že je krize!

Po odpočinku jsem vyrazil na další akci, a to Zumba párty ve Strakonicích, kde jsme Vás s Darinou Vernerovou roztančili tak, že jste nevěděli, kdy přestat – potlesk pro Vás, jste jedničky.

Večer jsem ale bohužel musel zrušit Zumbu v Netolicích, protože moje tělo už toho mělo až nad hlavu, a také mi to v noci pěkně spočítalo – čtyři deky, svetr, kašel a teplota 40,1 st.

Díky Všem, se kterými jsem se o víkendu potkal a budu se těšit na další akci, normální hodině, nebo při moderování! Vše najdete buď na mých stránkách nebo facebooku.

Jirka Gruntorád


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16