Báječný víkend na Kraví Hoře aneb „Nad alkoholem ještě nikdo nevyhrál, jen Moraváci s ním remizovali“

20. 04. 2010

Na víkend 16.4. – 18.4.2010 jsme připravili v hotelu Kraví Hora další novinku v naší nabídce, a to pobyt s výukou tance – na programu byly základy salsy, samby, cha-chi...

Instruktorka Sylva Silná je bývalá závodní tanečnice a dnes vede kurzy latinsko-amerických tanců ve Zlíně.
Zájemkyně o pobyt jsme měli, tak jsme jen s napětím očekávali reakce klientek.
Sylva vedla lekce perfektně, postupně na sebe „nabalovala“ krokové variace, otočky a figury tak, že jsme si z každé lekce odnesli pár kroků navíc, které jsme dokázali použít v dalších hodinách. Její dcera (také tanečnice) na konci některých lekcí protáhla naše těla nádherným Port de Bras.

A co relax?

Při každém příjezdu na hotel Kraví Hora vnímám, že vedení hotelu se nejen o hotel a klienty stará, ale stále i rozšiřuje nabídku doplňkových služeb. Kromě tenisového kurtu, půjčovny kol a loni otevřeného wellness centra s whirlpoolem, saunou, párou, ledopádem a masérnou, přibyla letos ještě půjčovna buggin, motokár a kolečkových bruslí (trasa na brusle začíná hned u hotelu). Na pokojích v hotelu I, které jsou nově vymalované a vytapetované, přibyly i ledničky a tresory.

Jak využít volný čas v okolí?

Hned za hotelem je cca 200 vinných sklípků. Nemají pravidelné otvírací doby, ale vždy se najde dostatek těch, kde můžete ochutnat, posedět, eventuelně nakoupit víno.
V okolí je trasa na kolečkové brusle, cyklistické trasy, v nedalekých Němčičkách se dostavuje bobová dráha, daleko není ani zámek Mikulov nebo lednicko-Valtický areál.

Na závěr?

Hotel Kraví Hora určitě stojí za návštěvu, ať už na některý z připravovaváých víkendů nebo týdenních pobytů (na některých z nich je v době cvičení připraveno i hlídání dětí od 3 let).
A jestli pro Vás začal být aerobic neatraktivní formou pohybu, zkuste TANEC! Úžasná změna, krásná hudba, opravdu ve Vás probudí ženskost!

A navíc - na Kraví Hoře jsme měli v nabídce další program - BOSU,Body Balance, Body Form. Protože víkendy nebyly obsazené na 100%, kdo měl zájem, mohl okusit i vzorek z jiného programu. A to pak naše těla opravdu pocítila!!!

Bosu cvičení

Cvičení latina


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16