Aktivní víkend s Petrou Polanskou v hotelu Windsor!

03. 05. 2013

Je to dnes týden, co jsme se pozvolna sjížděly na náš „Lejdýs Špindl“ víkend :-) (jak kdysi vymyslela, jedna z pravidelných účastnic, Gábi).

Informace byly jasné – sraz před první lekcí na příjezdovou kávu v Silver Rocku – počasí nám moc přálo, a tak začátek neměl sebemenší chybičku… kdo se ještě neznal, ten se poznal a partička byla hned pokupě!  V podvečer proběhla lekce power jógy, kde jsme se sešly, kromě jedné, všechny a nastartovaly tak parádní víkendovou atmosféru J Jedna z nás slaví již tradičně na víkendu narozeniny, takže mini oslava na pokoji č. 203 mohla proběhnout. Při pátečním večeru jsme stihly i výbornou večeři, návštěvu baru i spánek ;)

undefined

V 8 hodin nástup na další lekci a pozor – všechny do jedné nastoupeny! Dlouhá snídaně nás baví na těchto akcích moc, takže proběhla i v sobotu a volný program před námi…. Procházka, túra, káva, pivo, oběd, wellness či spánek, to vše se dohromady zvládlo a lekce bosu se přiblížila – pro některé to byla premiéra, ale zvládly to na jedničku i s pocitem, že si to rády zopakují!

Večerní program byl jasný, jako vždy – Apetit, Silver Rock, postel…..nikdo nemusí být všude, takže se krásně vytvořily skupinky a ty užívaly dle svých chutí J Ráno jsem v očekávání vyhlížela účastnice víkendu a opět ve skvělém počtu 18, jsme si užily ranní power jógu, společné fotografování i snídani.

undefined undefined

Nemělo to chybu a Omnia to jistí  – znělo při vzájemném loučení a „moje“ holky mluví pravdu, protože již dnes je na podzimní víkend přihlášeno 18 účastnic.

Petra Polanská, instruktorka

undefined


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16