Do našeho týmu hledáme nového člena/členku na pozici

SPECIALISTA/SPECIALISTKA PRODEJE ZÁJEZDŮ

Náplň práce:

  • zpracovávání objednávek zákazníků
  • práce s rezervačním systémem
  • každodenní komunikace s klienty, instruktory a obchodními partnery
  • administrativa spojená s přípravou zájezdů (propagační materiály, časové harmonogramy…)
  • příprava podkladů k odbavení zájezdů (rozesílání voucherů a programů kloentům)
  • základní správa webových stránek a sociálních sítí (FB, IG)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • znalost práce s PC: MS Office – MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook
  • ČJ  - výborná (mateřský jazyk), AJ  - jednoduchá telefonická a písemná komunikace
  • příjemné vystupování
  • organizační schopnosti
  • samostatnost a preciznost
  • asertivní jednání a pozitivní přístup
  • kladný vztah ke sportu (zkušenosti s vedením cvičebních lekcí výhodou)
  • předchozí zkušenosti v cestovním ruchu výhodou

Nabízíme:

  • práci v malém kolektivu
  • možnost úpravy pracovní doby dle dohody
  • po 1. roce 5 týdnů dovolené

Informace o pozici:

  • typ pracovního vztahu: HPP (plný pracovní úvazek)
  • nástup možný: ihned (nebo dle dohody)

Kde budete pracovat:

  • převážně v kanceláři, Radlická 298/105, Praha 5, 150 00 (2 minuty od stanice metra B Radlická, možnost parkování v areálu zdarma)

zadavatel: CK Lenka s.r.o.

Svůj životopis společně s motivačním dopisem zašlete na e-mailovou adresu: nehodova.lenka@icloud.com

C K  L E N K A  s. r. o.
Radlická 298/105, 150 00,  Praha 5
602 307 991
www.cklenka.cz