Do našeho týmu hledáme nového člena/členku na pozici

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE ZÁJEZDŮ

Náplň práce:

  • zpracovávání objednávek zákazníků
  • práce s rezervačním systémem
  • komunikace s klienty, instruktory a obchodními partnery
  • administrativa spojená s přípravou zájezdů (propagační materiály, časové harmonogramy…)
  • základní správa webových stránek a sociálních sítí (FB, IG)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • znalost práce s PC: MS Office – MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook
  • příjemné vystupování
  • organizační schopnosti
  • samostatnost a preciznost
  • asertivní jednání a pozitivní přístup
  • kladný vztah ke sportu (zkušenosti s vedením cvičebních lekcí výhodou)
  • předchozí zkušenosti v cestovním ruchu nejsou podmínkou

Nabízíme:

  • práci v malém kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu dle domluvy

Informace o pozici:

  • typ pracovního vztahu: ideálně dlouhodobá brigáda (na Živnostenský list či Dohodu o provedení práce)
  • rozsah pracovní doby: dohodou
  • mzda: 180 Kč/hodina
  • pozice vhodná pro: studenty vysokých škol
  • nástup možný: ihned
  • místo pracoviště: Radlická 298/105, Praha 5, 150 00 (2 minuty od stanice metra B Radlická, možnost parkování v areálu zdarma)
  • zadavatel: CK Lenka s.r.o.

Svůj životopis společně s motivačním dopisem zašlete na e-mailovou adresu zajezdy@cklenka.cz

C K  L E N K A  s. r. o.
Radlická 298/105, 150 00,  Praha 5
GSM:  603 516 490,  601 364 831
Internet: www.cklenka.cz