Ing. Michaela Šotolová

Web: www.yogaidentity.cz
Facebook: www.facebook.com/people/Michaela-H%C3%A1jkov%C3%A1-%C5%A0otolov%C3%A1/pfbid02PEDYqKTuEPbQZ3oWFsHxK49GnnvbUa5NSAYjLQJXpNrEjKMexCM1Du88baXFst97l/

Místo působení

V Novém Městě nad Metují (ráda za Vámi kamkoliv přijedu)

Preferované aktivity

Hatha jóga, Aštánga jóga, Vinyása jóga

Kvalifikace

2020 - Jóga proti stresu (Filip Klieštik) 
2021 – Vinyása Flow jóga (Olga Uková)
2021 – Jóga po celý rok (Zuzana Klingrová)
2022 – Yoga Experience Centre (Akreditovaný kurz jógy)

Michaela  Šotolová

Amenity Hotel & Resort Špindlerův Mlýn****

Krkonoše, Špindlerův Mlýn
15. 11. - 17. 11. 2024
3 990 Kč
Jóga v rytmu dechu, pozice v návaznosti na náš dech, Pozdravy slunce, ranní dechové a meditační cvičení , jemná večerní jóga na protažení, podzimní lekce Hatha Jógy, pranajáma a relaxace , večerní lekce Hatha Jógy, rozšíření vnímavosti ke svému dechu, relaxace + Workshop „Přístup ajurvédy v podzimním období“

E-mail:

coaching@michaela-sotolova.com

Motto

Najděte sami sebe! Nejděte svou pravou IDENTITU!

Co mi sport přináší?

Ne vždy byl sport součástí mého života. Jak se říká, jsme zrcadlem svých rodičů. A ty mě vedli k úplně jiným hodnotám. V 15 letech jsem však zažila první krůčky, kdy mě kamarádka dovedla na lekce aerobicu. To byl nějaký rok 1992.

Od té doby bylo cvičení vždy důležitou součástí mého života. Ať to bylo o aerobním cvičení, posilování, běhu, turistice či cyklistice. Kromě vlastních sportovních zážitků a radosti z pohybu mi přinesl i schopnost vyrovnávat se s překážkami ve svém životě. Je to také o vůli bojovat o světlo ve svém světě a respektovat všechny lidi okolo sebe. Také a samozřejmě jde o udržení tělené i duševní kondice.

Kvalifikace

2020 - Jóga proti stresu (Filip Klieštik) 
2021 – Vinyása Flow jóga (Olga Uková)
2021 – Jóga po celý rok (Zuzana Klingrová)
2022 – Yoga Experience Centre (Akreditovaný kurz jógy)

Jaké druhy cvičím

Hatha jóga, Aštánga jóga, Vinyása jóga

Moje koníčky

Vše kreativní (šití a tvoření), sebevzdělávání a rozvoj, jóga

Proč se věnuji sportu?

Jóga mi pomohla upozornit na okamžik, kdy jsem měla ve svém životě použít tlačítko „STOP“, kdy byl čas vydat se jiným směrem, někam dál … něco změnit … ale především kdy je třeba vnímat a prožívat přítomný okamžik. Naučila jsem se vnímat sama sebe a své tělo, rozesmát se a milovat sama sebe takovou, jaká jsem, se všemi mými limity. S jógou jsem zakusila, jak se moje mysl dokáže zklidnit a při cvičení si dokážu užívat každičký okamžik přítomnosti.

Mé lekce jsou vhodné...

Mé lekce jógy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy, pro začátečníky i pokročilé. Každou lekci přizpůsobuji účastníkům a jejich fyzickým možnostem. Hodiny pro začátečníky jsou vedeny v klidnějším duchu. Zaměřují tematicky, např. na zdravá záda, práce se stresem, otevírání kyčelních kloubů,  pozdrav měsíci, apod. Využívám i pomůcky jako jsou míčky, popruhy, bločky atd. Práce s dechem a relaxace je samozřejmě nedílnou součástí.

Kde mě najdete?

V Novém Městě nad Metují (ráda za Vámi kamkoliv přijedu)

Mé lekce klientům přináší

Naučí se pracovat se svým tělem, dechem a plynout v pohybu. Učí se naslouchat svému já, respektovat sama sebe a učí se rozumět sami sobě. Zklidní si mysl a naučí se prožívat každý den s úsměvem a naplno. Prostě být teď a tady, v okamžiku přítomnosti.

I ve skupinových lekcích se snažím o individuální přístup ke každému klientovi pomocí osobní asistence, pokud mi to klient dovolí, empatie a porozumnění.

Když klienti odchází s úsměvem na tváři a zase se s úsměvem vrací, je to pro mě největší poděkování, které je jako pohlazení na duši.

Moji klienti mají většinou zájem

O klasické lekce hatha jógy se závěrečnou relaxací

Jak dlouho cvičím

První lekci jógy jsem okusila v roce 2016, která mě velmi nadchla a od té doby se neustále rozvíjím a vzdělávám.


© 2024
CK Lenka s.r.o., Radlická 298/105, 150 00 Praha 5, (areál plaveckého bazénu Radlice, metro B Radlická)
Otevírací doba: po-pá 9-16